Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

koniec tej głupiej dyskusji, przepraszam wszystkich za moją głupote. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
laleczki żeby móc mnie "naśladować" trzeba mieć i styl pisania, i...nie sadzić błędów...których ja nie robię - i tym się różnimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko dlatego ze dzisiaj rano zostałam zgwałcona przez psa mojego sąsiada. tak dawno nikt tam nie zaglądał ze po prostu jestem w desperacji. dobrze ze chociaz burek mnie zechciał:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
słusznie - koniec tej dyskusji, zwłaszcza ostatniego etapu, potwierdziła ona wyłącznie moją rację.. Pa! - miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19880511
to co sie zrobilo z tego tematu jest zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
przed "że" stawiamy zawsze stawiamy przecinek, imiona - także zwierząt piszemy z wielkiej litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tym wszystkim co wczesniej pisałyscie dziewczyny specjalnie chciałam zrobić wam na złośc. jestem głupia i dziecinna wiem WYBACZCIE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
k5 - wyczerniona nie musisz być AŻ tak samokrytyczna - nie określaj się tak drastycznie - na marginesie - my to wiemy jaka jesteś... ale już naprawdę koniec- buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
przed "co" - też stawiamy przecinek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
no w koncu k5 przyznałas się:) dobrze że przejrzałaś na oczy i zrozumiałas swoje zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
Ale awanturnica. :D Pewnie emerytowana nauczycielka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
k5, przyjmujemy Twoje przeprosiny, a następnym razem nie awanturuj się tak, bo już więcej nie pozwolimy się przeprosić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
pewnie tak. stara baba nie ma co robić w domu to włazi na topiki które jej nie dotyczą i sie wykłóca. dobrze ze sie w koncu przyznaął, chyba jej sie głupio zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
wspierajcie się, wspierajcie - zwartą grupą będziecie silniejsze - wszystkie chwyty dozwolone - obrażanie, podszywanie, zaczernianie - co jeszcze skarby moje wymyślicie? "Róbta, co chceta" - powtarzam potwierdza to JEDYNIE prawdziwość tego, co napisałam - kim bym nie była - emerytką, nauczycielką, mamą, babcią - wy pozostajecie tym, kim jesteście - i nie pomogą wam żadne ataki... dla mnie także forma tej dyskusji daje do myślenia - ja napisałam trochę treści, a wy zamiast się do tego ustosunkować - plujecie. Dziewczyneczki, wiem, że trudno tak przyznać się publicznie i poważnie, ale w tym wszystkim pozytywne jest także to, że reagujecie, że was to boli. Obojętnie jaki prawdziwy poziom prezentujecie...jest szansa, że chociaż pomyślicie o całym temacie. I o to mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiem się w temacie bo w dyskusje widać nie ma co się specjalnie zagłębiać zgadzam się po części z autorką nie rozumiem mam , które pozwalają dzieciom na wszystko- brudzenie, wyrywanie, kopanie i słownictwo- będąc z dziećmi na placu zabaw nie mogę czasem wyjść ze zdziwienia- że można tak olać wychowanie własnych dzieci nie rozumiem też wywalania cyca przy stole i przy wszystkich- owszem normalna czynność- sikanie, rodzenie itd też są normalnymi czynnościami a jednak robimy to w odosobnieniu cycek jakby nie było to cycek - a nie ręka i szanująca się kobieta nie wywali go przy wszystkich tylko dlatego żeby zamanifestować naturalne karmienie, każda usiądzie chociaż z boczku i czymś się delikatnie osłoni - nawet nie ze względu na szacunek do innych- ale do siebie natomiast co do głośnych wszędobylskich dzieci- każdy wiek ma swoje prawo- dziecko dwuletnie nie wie co to cicho, głosem oddaje emocje- to naturalne, a komunikacja miejsca czy samoloty są dla wszystkich- my też byłyśmy dziećmi i nikt nas w murach nie trzymał. dziecko powoli w praktyce uczy się gdzie jak ma się zachować. ale to czego wymagamy od 8 latka np, nie jest możliwe przy roczniaku. dzieci przechodzą swoje bunty , są różne a rodzic też nie robot żeby od razu wiedzieć jak temu zaradzić. Nikt też nie zaknebluje dziecka - trochę empatii- dziecko też człowiek komu nie pasują dzieci w autobusach czy w parku- może spędzać czas lub przemieszczać się inaczej. wiadomo że tam gdzie jest tłum tam jest gwar, pot i niewygoda. dzieci są głośne, babcie zrzędzące, młodzież też różna. żyj i pozwól żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze trzeba zachować
ale to ty zaczęłaś obrażać więc nie rozumiem. Komus piszesz o kulturze a sama jej nie przestrzegasz. Naprawdę uważasz że musiałaś kogoś od 'głupich cip" wyzywać? Nie mogłaś tego co miałaś do napisania napisać bez tych obraźliwych zwrotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
własnie k5 piszesz o kulturze , poziomie dyskusji a sama co reprezentujesz wyzywając ludzi od głupich cip i idiotek. i co kim ty jestes, kulturalną panią? wątpie ty ustosunkuj sie do nas, a nie my do ciebie swoim poziomem dyskusji pokazałas wszystkim ze jestes nie wychowaną podstarzałą panią, nieznoszącą sprzeciwu, potrafiącą wyzwać i ublizyć jesli ktos jest odmiennego zdania głupio ci teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
K5 jest po prostu niereformowalna i szkoda naszej energii na nią. Ignorujmy tego trolla, to może się odczepi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
de jota... dziecko do czego się ustosunkować - jeśli chodzi o ciebie - do tego, że "rzygać ci się chce"? Nie napisałaś jednego zdania, gdzie pokazałabyś swoje racje, merytorycznie. No myśl trochę! abstrahując od formy, czy paru ok! niestosownych słów - mam określone zdanie na temat topiku i nie interesują mnie wasze durne pozamerytoryczne ataki. Jeszcze raz powtarzam - to forum internetowe - ja mogę o sobie pisać nieprawdę - więc zastanów się jedna z drugą nad swoimi postami.. Tu chodzi o przedstawienie poglądów i ustosunkowanie się do nich jako takich - a nie ocenę piszących. Ręce opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
racja. i tak nie pojmie o co chodzi, stara ropucha heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyce nie cyce
Następnym razem, jak jakaś kobieta będzie w miejscu publicznym karmić dziecko piersią, to stanę na wprost o krok i bedę się gapiła :) A dlaczego by nie? Przeciez to takie naturalne karmic piersia, węc i naturalne, ze sobie popatrzę. Skoro ona nie będzie sie krepować i będzie karmic wśród tłumu, to ja się nie bedę krępować i będę się gapić. A potem skomentuję, ajkie ma piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
> cyce nie cyce no właśnie - tak trzymać, bo ty taka raczej tolerancyjna, kulturalna, luzacka jesteś... dlaczego mnie to nie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehehe
ta wypowiedz jest na prawde madra i jedna z najmadrzejszych jakie na tym topiku przeczytalam! ike wypowiem się w temacie bo w dyskusje widać nie ma co się specjalnie zagłębiać zgadzam się po części z autorką nie rozumiem mam , które pozwalają dzieciom na wszystko- brudzenie, wyrywanie, kopanie i słownictwo- będąc z dziećmi na placu zabaw nie mogę czasem wyjść ze zdziwienia- że można tak olać wychowanie własnych dzieci nie rozumiem też wywalania cyca przy stole i przy wszystkich- owszem normalna czynność- sikanie, rodzenie itd też są normalnymi czynnościami a jednak robimy to w odosobnieniu cycek jakby nie było to cycek - a nie ręka i szanująca się kobieta nie wywali go przy wszystkich tylko dlatego żeby zamanifestować naturalne karmienie, każda usiądzie chociaż z boczku i czymś się delikatnie osłoni - nawet nie ze względu na szacunek do innych- ale do siebie natomiast co do głośnych wszędobylskich dzieci- każdy wiek ma swoje prawo- dziecko dwuletnie nie wie co to cicho, głosem oddaje emocje- to naturalne, a komunikacja miejsca czy samoloty są dla wszystkich- my też byłyśmy dziećmi i nikt nas w murach nie trzymał. dziecko powoli w praktyce uczy się gdzie jak ma się zachować. ale to czego wymagamy od 8 latka np, nie jest możliwe przy roczniaku. dzieci przechodzą swoje bunty , są różne a rodzic też nie robot żeby od razu wiedzieć jak temu zaradzić. Nikt też nie zaknebluje dziecka - trochę empatii- dziecko też człowiek komu nie pasują dzieci w autobusach czy w parku- może spędzać czas lub przemieszczać się inaczej. wiadomo że tam gdzie jest tłum tam jest gwar, pot i niewygoda. dzieci są głośne, babcie zrzędzące, młodzież też różna. żyj i pozwól żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
k5 skomentuje tylko tak hahahahahahaha cyce nie cyce bardzo dobry pomysł. a ja na spotkaniu rodzinnym przy stole wyjme swoje równie okazałe piersi, a co?ona moze to ja nie moge, niby dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyce nie cyce
Tak kobietki !!! Dzis niedziela, rodzinne obiadki, a my cyce na stół :) W czym jesteśmy gorsze od mam karmiących? Ze juz nie karmimy ( bo mamy kilkuletnie dziecko) albo nie karmiłyśmy? Cyce na stół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
powtarzam - dlaczego mnie to nie dziwi... de jota już teraz rozumiem skąd twoja agresja...masz te "okazałe..", o których się nie dość miło wyraziłam... no i nie miałam racji? - zamiast wypowiedzi - oplucie kogoś "po całości", bo "mnie dotknęła" a wystarczyło napisać - "o przepraszam, ja mam takie okazałe, że nie zamierzam ich nigdy wystawiać"... proszę o kolejne ataki - wreszcie będzie jakiś odpowiedź nt. "moja obrona - a kwestia cudzych racji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
łeeee to już stało się prostackie smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
nie prostackie a prawdziwe. twoim zdaniem wystawianie piersi mam karmiących- jest smaczne a wystawianie piersi mam które karmiły jest niesmaczne gratuluje podejscia, na prawde gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
de jota oczywiście prostactwo zwykle jest PRAWDZIWE pani jako mojej interlokutorce - dziękuję naprawdę - piszemy łącznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie denerwuje Was
to lizanie się po autobusach i ulicach??????????????plaże dla nudystów???????? toples i cyce wiszące jak u starych murzynek????????? gazety gdzie co druga wystawia gołą dupe?????????? Coście się tak przyczepiły do tego co jest normalne ???????????//kazda matka nie tylko człowiek ale i zwierze karmi dziecko kiedy ono chce i gdzie chce!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×