Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość karianaaaa
a ja uwazam ze ma. tylko ze twoja argumentacja z tym prawem wolnosci sie tutaj kruszy. gdyby mi jakas kobieta "wywalila cyca" przy obiedzie, to w zaleznosci czy bylaby to obca osoba (ja kiedys siedzialam w restauracji a obok przy stoliku kobieta przewijala dziecko, po czym rak nie umyla tylko kontynuowala obiad) albo znajoma, odeszlabym, gdyby mi to razaco przeszkadzalo. po prostu. to tez wyraz mojej wolnosci, moge sobie odejsc. w restauracji raczej, bo w rodzinie albo wsrod przyjaciol nie czuje sie skrempowana. choc zaznaczam ze przy obiedzie nikomu piersi na talerz nie wylozylam, bo zaraz ktos sie znajdzie, kto mnie od bezwstydnicy wyzwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
picuś, ale przecież ty nie masz poczucia humoru. jesteś taką małą mendą która przylezie i mendzi aż do wywołania nudności. napisz coś fajnego o mcświecie albo mass mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie pojmujesz że nie jesteś pępkiem wszechświata i nikt nie będzie uciekał i krył się po kątach "bo ty się czujesz zażenowana". to jest dla was niepojęte że jeżeli jakieś normalne zachowanie ludzkie wam przeszkadza to musicie się usunąć. mi też nie wszystko się podoba ale nie oznacza to że to co mi się nie podoba ma zniknąć. Ale jesli ktos zrobi cos przy Tobie co Ciebie zenuje przestaniesz taka gadac wtedy. WOLNOSC JEDNYCH KONCZY SIE TAM GDZIE ZACZYNA SIE WOLNOSC DUGICH. Poczytaj sobie o filozofii Thomasa Hobesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
pupa, a wiesz ty co to takiego demokracja jeżeli się na nią powołujesz? tylko od razu powiem że to nie są "rządy większości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina czyli w kinie czy teatrze tez wychodzisz gdy ktos ci przeszkadza np jedzeniem,piciem czy rozmowa? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
z tym paleniem w restauracjach rozwiazanie na zachodzie juz jest. w nieczech w restauracjach palic nie wolno. a ile krzyku bylo. a przeciez kazdy wie, jak szkodliwe jest palenie dla otoczenia. w polsce sprobuj kogos w restauracji poprosic aby ze wzgeldu na male dziecko przy stole nie palil...... smiech na sali, doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picuś, ale przecież ty nie masz poczucia humoru. jesteś taką małą mendą która przylezie i mendzi aż do wywołania nudności. napisz coś fajnego o mcświecie albo mass mediach. To jedyne co potrafisz powiedziec obrazic tylko, ze ja sie wcale tym nie przejmuje smieje sie z Twojego debilizmu. Skad wiesz, ze nie mam poczucia humoru w "Faktach i mitach przeczytales". Ty lepiej sie miety napij jak Cie nudnosci biora. Moze dzieje sie to bo zaczynasz czytajac nasze wypowiedzi, ze Jestes nie przebierajac w slowach glupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzisz ty zadasz zeby ktos nie palil chociaz palic niby sobie moze. jesli ktos jest kulturalny to nie zapali lub wyjdzie. a matki karmiace uwazaja ze bez wzgledu na wszystko to inni maja sie do niej dostosowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kariana nie wiem może takie podejście jest dobre- ale dla egoistów właśnie na zasadzie - bo ja nie czuje się skrepowana ja tam osobiście uważam, że warto umieć zauważać czy czymś nie krepuje się i innych- wtedy i ty nie będziesz zmuszona wychodzić- bo ktoś nie zechce krępować ciebie ot taka ludzka życzliwość- żeby pomyśleć nad swoim zachowaniem wśród innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
jak ty się śmiejesz jak nie masz poczucia humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Jeśli ktoś by w mojej obecności np. wyciągał pierś przy stole, to naruszałby moją wolnosc - pod kątem prawa do nieoglądania takich widoków. Nawet jeśli odejdę, to i tak zobaczyłam swoje i jestem zniesmaczona. Wolnośc nie polega tylko na tym, że mozna odejśc lub uciec. Gdyby tak było, to nie karano by ekshibicjonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"może takie podejście jest dobre- ale dla egoistów" a twoje "podejście" pod hasłem "zakazać innym tego co mi się nie podoba" to nie jest dla egoistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa, a wiesz ty co to takiego demokracja jeżeli się na nią powołujesz? tylko od razu powiem że to nie są "rządy większości". Dla CIebie demokracja to to co wmowia Ci mass media czujesz sie wolny :D, ale to tylko pozory. Poczytaj Dzichad kontra mcswiat Benjamina Barbera to moze pomyslisz choc troche jesli masz oczywiscie czym myslec. Zakladam ze swojrozum masz, ale ukryty baaaaaardzo gleboko w stercie glupot wpojonych Ci przez media w Twoja glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoje "podejście" pod hasłem "zakazać innym tego co mi się nie podoba" to nie jest dla egoistów? nie "mi" tylko "nam". moze gdyby przeszkadzalo to jedej osobie to nie problem. ale kilka osob to juz chyba oc zyms swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty się śmiejesz jak nie masz poczucia humoru? A jak Ty mowisz skoro nie masz mozgu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry mowic mozesz bo masz jape i uszy, ktore rejestruja to co potem powtarzasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoje "podejście" pod hasłem "zakazać innym tego co mi się nie podoba" to nie jest dla egoistów? oferma nie demonizuj:D po pierwsze nie zakazuję po drugie w swoim przekonaniu nie jestem sama po trzecie wciąż mówię o intymnej części ciała - a nie np zakazie szybkiego chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Demokracja to system polityczny, w którym decydującą rolę stanowi wola większości obywateli, jest ona źródłem władzy...Kto by tego nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Wolnośc nie polega tylko na tym, że mozna odejśc lub uciec. Gdyby tak było, to nie karano by ekshibicjonistów." co za nonsens. celem działania ekshibicjonisty nie jest wywołanie u siebie określonego stanu emocjonalnego dzięki twojej reakcji. jego działanie skierowane jest na wywołanie twojej reakcji natomiast u karmiącej matki nic takiego nie ma miejsca. gdyby było tak jak wy chcecie to kobiety w polsce musiały by zakrywać włosy i twarze bo z pewnością jest u nas jakiś muzułmanin którego nakazy religijne to narusza i on tak jak wy sobie "nie życzy" żeby kobiety chodziły z odkrytymi głowami. ale to jest wołanie głuchego na puszczy. można dawać milion argumentów a wy macie jeden: mi się nie podoba więc trzeba zakazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demokracja to system polityczny, w którym decydującą rolę stanowi wola większości obywateli, jest ona źródłem władzy...Kto by tego nie wiedział... Lepiej sie nie wysilaj on i tak tego nie zrozumie lepiej sie zastanowmy czemu jest prawiczkiem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie mowi o zakazie. czlowek kulturalny wie jak powinniens ie zachowywac w okreslonych miejscach i sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
" Demokracja to system polityczny, w którym decydującą rolę stanowi wola większości obywateli, jest ona źródłem władzy...Kto by tego nie wiedział..." no i widzisz ty tego nie wiesz. bo to co napisałaś to nie jest demokracja tylko tyrania większości. strzelaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Za dużo się naoglądał cycków i mu się kojarzą tylko z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u karmiącej matki nic takiego nie ma miejsca. Moze nie zamierzenie, ale wywoluje to u niektorych obrzydzenie. Powtarzam jak mantre WOLNOSC JEDNYCH JEST WAZNA; ALE NIGDY KOSZTEM DRUGICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa tak tylko oferma oczywiście jest jednym z buntowników, który musi byc inny i musi mieć oczywiście kontrowersyjne poglądy bo niby jest taki oryginalny i swój ja to przerabiałam w okresie dojrzewania:D i swoja drogą chłopiec chyba sam sobie nie zdaje sprawy z tego jak bardzo myli się co do swojej osoby bo ta inność, ta tolerancja obejmująca coraz to nowe dzieciny- to nic innego jak nowa moda nam zarzuca pogoń za stadem a sam nie wie wśród ilu podobnych sobie "baranków" w swoim stadzie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
pupa77 nie chce sie wymadrzac, bron boze, ale tak nie mozna argumentowac tym prawem do wolnosci. ono jest ograniczone w obie strony. i sad w takim przypadku (chodzi o twoje prawo do nieogladania piersi) zbadalby, jak naga piers w naszej kulturze jest powszechnie odbierana. i w dobie powczechnie nagiej piersi w reklamach, gazetach (przypominam naga natasze urbnaskia w zaawansowanej ciazy) i tv, twoje prawo do nie ogladania obcych piersi jest slabiej chronione niz np. moje prawo do karmienia w miejscu publicznym. uwazam, ze to jest raczej kwestia dogadania sie i wykazania wyrozumialosci. trzeba byc dla siebie przedewszystkim ludzmi. to i latwiej bedzie zyc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam sama dzieckiem
i mam dzieci. jednak nigdy przenigdy takie sytuacje jak tu opisujecie nie mialy miejsca. Zadnego darcia sie, zaczepiania obcych, niszczenia cudzych (czy nawet swoich) rzeczy. Dziecka nie wystarczy miec, trzeba je jeszcze wychowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Ofermma - ja nie muszę strzelac, wiesz, uczyli mnie o tym na studiach, nie ośmieszaj się. Ty chyba chodziłeś do szkółki niedzielnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorania
Czasami odnoszę wrażenie, że te wystawiające swoje piersi mamuśki, to ekshibicjonistki, na które już nawet własny mąż nie chce patrzeć. A one tak chciałyby pokazać. :O O oto jest!!! Jest!!! Spragniony widoku jakiejkolwiek części damskiego ciała offerma własną cherlawą piersią będzie bronił ich do ostatniej kropli krwi, narażając się na "wieczne ośmieszenie". :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×