Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość ofermm a
"zyj i daj zyc innym " takie słowa w ustach osoby która żąda izolacji dla tych którzy "budzą jej niesmak" to szczyt hipokryzji. faktycznie to jest jakiś swiatopogląd wieśniaczki w stylu "bułkę przez bibułkę, chuja gołą ręką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
ofermo- jesli uwazasz, ze zadam izolacji dla innych to znaczy, ze nie zapoznalas sie dokladnie z moim postem. zalecam przeczytac i dopiero potem sie odniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
k5 dlaczego narzucasz sie ludziom którzy cie tu nie chcą wypad kłamczucho 27 letnia z dorosłym synem pffff idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
a ta wariatka znowu tu, o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Restauracje, sklepy, centra handlowe - wszystko otwarte jest dla matek z dzieckiem otworem - to one są tam szczególnie przyjmowane, a ich dzieci traktowane są jak pierwszoplanowi goście..." ale na małomiasteczkową mentalność nie ma mocnych. oni by wszelkich "innych" najchętniej pozamykali w domach vel w "specjalnych pokojach". tutaj na tapetę trafiły karmiące matki ale to samo pewnie dotyczy tak samo niepełnosprawnych którzy też "budzą ich niesmak" i wszelkich innych "odmieńców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
sp...laj autorko i inna sztywniaczko... brodzikuuuuuu ahaha > zbig ona/on zna matrixa z napisu na plakacie - jak do miasta przyjedzie, ona nie rozumie co to matrix! I jeszcze tępota pisze do drugiego per ciemna istoto! łeeeee wiedziałam od początku co to za poglądy, próbowałam normalnie z tym rozmawiać, ale widać, że temu słoma z butów, kretynki - kobieta-matka to coś takiego, które traktuje swoje macierzyństwo jak coś normalnego - wychodzi z domu, robi zakupy, załatwia sprawy w urzędzie i MUSI poradzić sobie ze wszystkim jednocześnie - tak się po prostu ŻYJE! To paniusie ze wsi zostawiają dzieci w domach, bo w mieście nie poradziłaby sobie z nimi - sama ze sobą tam sobie ledwo radzi... ę,ą, książka w parku, brudne rączki, zakupy - wszystko dla nich takie niezwykłe, priorytetowe, wszystko im przeszkadza, wszystko analizują, oceniają - no tak, normalna babka tego nie zauważa, bo musi załatwić przy okazji normalnego funkcjonowania. Aapropos centrów handlowych - to wielka atrakcja dla prowincjuszy - tam na pewno dzieci przeszkadzają, bo oni są na wycieczce, taka, która ma je po drugiej stronie ulicy wyskakuje tam po sprawunki, a nie odświętne zakupy, wystrojona w bieli, na obcasach... Srać mi się chce na te wasze pieprzone gadanie - jak tu ktoś napisał - niedojdy jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jedyna a tu dyskusja na całego:) jesteście strasznie skrajni w swoich osądach nikomu nie przeszkadza mama która przycupnie w parku i dyskretnie nakarmi maluszka- trudno nakarmić dziecko trzeba- ale dyskretnie wywalone cyce rażą - i u karmiącej i u każdej innej, która tak po prostu by sobie goły biust pokazywała w miejscu publicznym czy przy stole cycek karmiącej nadal jest cyckiem dla naturystów są odpowiednie plaże dla tych co lubią popatrzeć odpowiednie kluby nikt w środku miasta nie chodzi z gołymi cyckami- bo to przecież tylko cycek a jest przeraźliwie gorącą więc cycki potrzebują być gołe to jest PIERŚ- miejsce intymne- obnażanie jej ma prawo wywoływać mieszane uczucia i dziwię się, że niektóre Panie bez pardonu ta pierś niczym nieosłoniętą pokazują jakby nigdy nic- dziadkom, teściom znajomym i jak popadnie nie ma na to tłumaczenia- to nie jest jedyny sposób na nakarmienie dziecka - wystarczy szal, wystarczy usiąść nieco dalej , żeby zachować równowagę między potrzeba malucha a odrobina dobrego zachowania ( tym bardziej, że pewnie i maluch jest bardziej zadowolony ze spokojniejszej intymniejszej atmosfery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
bzdura. to osobista sprawa każdej kobiety tak jak to jak głęboki dekolt nosi czy jak krótkie spódniczki. i to że ty ike uważasz że powinno się to robić "bardziej dyskretnie" nie oznacza że każda inna kobieta tak musi. takie narzucanie własnego zdania przypomina nazwyanie kobiet noszących właśnie głębsze dekolty czy krótsze spódniczki "bezwstydnicami". oczwiście nikt tu nie mówi o "chodzeniu z wywalonym cycem" co ciągle używacie jako argumentu tylko o karmieniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sklepów i centrów, restauracji , autobusów dziecko od małego musi być uczone co to jest miejsce publiczne- więc MUSI w nim bywać musi nauczyć się, że nie wywala się z półek, nie lata się miedzy regałami, nie nadeptuje się przechodniów, na czym polega jazda autobusem musi nauczyć się żyć w społeczeństwie- a nie na kawałku swojego podwórka czy w 4 ścianach- to dziecko kiedyś będzie dorosłym człowiekiem po za tym żadna zdrowo myśląca matka nie kupi dziecku butów i czapki bez przymiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
> autorko - ciemna babo nie zrozumiałaś to ci napiszę wprost, choć robiłam to już kilka razy... forum internetowe to takie miejsce, gdzie każdy może napisać co chce i kiedy chce - tu każdy może pisać prawdę o sobie i zmyślać na każdy temat - to FORUM! Pisząc o sobie raz tak, raz inaczej próbowałam uzmysłowić, że tu liczą się poglądy i ich wymiana, podzielenie się z innymi tym, co myślisz, a nie poinformowanie o sobie i tym kim jesteś naprawdę. Nie rozumiesz tego, bo jesteś po prostu infantylna - widać to od pierwszego postu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
tak jasne głupia babo, co głupio ci sie zrobiło ze wyszłas na kłamczuche? WSTRETNYM KLAMCZUCHOM MOWIMY STANOWCZE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma- nie liczy się co uważam ja- ale liczy się co uważa większość społeczeństwa odrobina szacunku dla innych naprawdę nie zaszkodzi a odrobina szacunku dla siebie ( bez obnażania się) tym bardziej nie wiem jakie schorzenie ma kobieta, która MUSI wywalić przy wszystkim cycka- bo to nie jest normalne, istnieje coś takiego jak wstyd, a położenie sobie szala nie jest jakimś makabrycznym ustępstwem i zajmuje chwilkę. odwrócenie się od gapiów też nie jest jakimś strasznym wyczynem i wilk syty i owca cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a ty wzięłaś na siebie ciężar mówienia w imieniu tej większości, tak mam cię rozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma nie żyje na pustyni czytając i słuchając łatwo jest załapać jakie jest zdanie większości osób ty nie masz zdolności wyciągania wniosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
sp...laj autorko i inna sztywniaczko.. I jeszcze tępota pisze do drugiego per ciemna istoto! łeeeee kretynki - kobieta-matka to coś takiego, które traktuje swoje macierzyństwo Srać mi się chce na te wasze pieprzone gadanie - jak tu ktoś napisał - niedojdy jedne! autorko - ciemna babo o teraz to pokazałas klase no dalej dalej... pokazuj swoje prostactwo, co zabolało cie, ojej upokorzyliśmy szanowną per panią. ze az musiała sobie ulzyc hehehe idiotka niedorozwinięta. a srać to nam się chce na ciebie i twoje wioskowe posty brak słów na głupią babe i jej tępotę po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
uhmm no tak, niech sobie ten szal sama na łeb założy - co za sztywniactwo autorka jesteś głupsza niż mi się wydawało - nie pogrążaj się - czy ty nie rozumiesz słowa pisanego? czy może też jakiś "szal" masz na mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
mnie nie zabolało - tylko zniecierpliwiło bo to dyskusja - jak grochem o ścianę! Rzeczywiście - ustępuję, bo rozmówcę sobie człowiek wybiera według siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam cię inaczej gdybyś miał chory pęcherz i musiał często sikać wyjmowałbyś fiuta przy obcych?? nie czułbyś wstydu? czy byś przynajmniej starał się w parku pod drzewkiem- nie na widoku? chcesz mi wmówić że obnażanie się jest normalne? niech taka Pani zatrudni się do klubu nocnego i pokazuje inną sprawą było by nie móc nakarmić inaczej dziecka- każdy by to zrozumiał- tak jak stara się zrozumieć inne przymusy-ale mam 2 dzieci i wiem, że można choćby się odwrócić, odejść, przykryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
i jeszcze jedna rada - dobrze jest nie używać słów, których się nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de jota madamme
no własnie wypad stąd, po twoim poziomie wyrazania wiadać ze boli cię to co tutaj piszemy, najwidoczniej ugodziliśmy w najczulsze miejsce. nie tolerujemy wywalania cyców i nie tolerujemy takich tępych pustaków. skonczyłam, dziekuje na uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k5 ty to chyba masz z 17 lat...... twój poziom dyskusji przekracza wszelkie granice czytałam cię wcześniej chcesz dyskutować i przedstawiać swoje racje- od tego jest dyskusja ale jakość twoich argumentów pod pojęcie dyskusji już raczej nie podlega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"oferma nie żyje na pustyni czytając i słuchając łatwo jest załapać jakie jest zdanie większości osób" daj sobie spokój. to że ty reprezentujesz moralność pani dulskiej a twoi 11. przykazaniem jest "nie wychylać się" to nie znaczy że musi tak każdy. człowiek jest indywidualnością i może kierować się własnym rozumem i własną moralnością. nie jest od tego aby spełniać oczekiwania większości. pomijając już to że ty przez "większość" masz na myśli jakichś twoich znajomych a nie faktyczną większość. więc jak wspomniałem już wielokrotnie - każdy ma prawo postępować tak jak uważa to za słuszne (licząc się oczywiście z konsekwencjami gdy łamie jakieś tabu) a twoje zdanie nie jest zdaniem "większości" a ni tym bardziej nie jest powszechnie obowiązującą normą ani społeczną ani prawną. a jeżeli ktoś ma z tym problem to jest jego problem. jak nie może z tym żyć to niech idzie na terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
publiczne oddawanie moczu jest czymś zasadniczo innym niż publiczne karmienie piersią. naprawdę jesteś na tyle ograniczona że używasz tego rodzaju porównań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokój. to że ty reprezentujesz moralność pani dulskiej a twoi 11. przykazaniem jest "nie wychylać się" to nie znaczy że musi tak każdy. człowiek jest indywidualnością i może kierować się własnym rozumem i własną moralnością. nie jest od tego aby spełniać oczekiwania większości. pomijając już to że ty przez "większość" masz na myśli jakichś twoich znajomych a nie faktyczną większość. oferma o czym ty piszesz? pewne zasady dobrego wychowania i życia w społeczeństwie obowiązuja wszystkich dlaczego nie pozwalać zboczeńcom obnażać się w parku?? bo co? bo fałszywa moralność ? a gdzie zrozumienie dla niego............. dlaczego nie pozwalać w centrum miasta kopulować napaleńcom?- przecież ich indywidualność tego potrzebuje! wolność tomku w swoim domku- tam jesteśmy u siebie wśród ludzi powinniśmy nie wychodzić poza granice przyjętych norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv___vvv
a twoje zdanie nie jest zdaniem \"większości\" a ni tym bardziej nie jest powszechnie obowiązującą normą ani społeczną ani prawną. bo jak wszyscy wiedzą zdanie ofermy jest zdaniem większości i jesli ktoś się z nim nie zgadza to jest chory:D:D oferma to robi na wszystkich tematach-wypowiada się jakby jego zdanie musiał popierać każdy-a jak ktoś nie popiera to zaczyna go bardzo niewybrednie wyzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki :) Zgadzam sie w pelni z Toba (z tym co w temacie pisalas bo reszty dyskusji nie czytalem) Mnie rowniez denerwuja matki polki, ktore nie potrafia krzyknac na swoje dzieci tworzac z nich malych \"terrorystow\" tworzac istoty, ktore beda mialy problemy z poradzeniem sobie w zyciu bo beda przyzwyczajone, ze zawsze maja dostac tego czego chca. Takie wychowanie moze miec fatalny wplyw na mlodego czlowieka, poniewaz nie ma tu zadnej dyscypliny. Skoro za mlodu dziecko nie znajduje autorytetu w matce zy ojcu to w przyszlosci rowniez nbedzie mialo z tym problemy. Niestety ludzie staraja sie isc zgodnie z duchem czasu i nadarzac za dyktatura mass mediow (super niania np. starajaca wprowadzac w zycie swoje szaratanskie pomysly). Polecam ksiazke \"przeciwko duchowi czasu\". Lapcie linka http://www.opcja.pop.pl/wektory.php?id_ksiazka=12 Autor jej doskonale opisuje (potwierdzajac mocna argumentacja) dewiacje dzisiejszych czasow zwiazane z propagowaniem spoleczenstwa demoliberalnego dla, ktorego nie ma nic wazniejszego niz wolnosc, a tak naprawde ludzie ufajacy w takie slogany sami zniewalaja siebie tyle ze nie sa swiadomi tego. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam autorko i ciesze sie, ze umiesz poslugiwac sie tym co wszyscy dostalismy od Boga, ale nie wszyscy wiemy co mamy z tym zrobic - rozumem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publiczne oddawanie moczu jest czymś zasadniczo innym niż publiczne karmienie piersią. naprawdę jesteś na tyle ograniczona że używasz tego rodzaju porównań? dla mnie nie jest w obu przypadkach pokazujesz miejsce intymne w obu przypadkach jest sposób by tego uniknąć jesteś aż tak ograniczony by tego nie zauważać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, zgadzam sie w 100 %, a Ty kolego ofermo przestan stosowac "ad personam" bo tylko ograniczenie swoje pokazujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wszyscy pisali tu o niegrzecznych dzieciach ktorym ich rodzice nie chce zwrocic uwagi kiedy brudza wrzeszcza itd itp ale topik stal sie ogolna awantura o wywalony cycek.poco?cholera wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiona nieco
"Pisałam już: DAMĄ się JEST, a nie BYWA - jeśli to rozumiecie- zakichane pseudolegantki..." k5, a co TY możesz o tym wiedzieć? Jesteś zwyczajnie chamska - chamskie zdanie, choćby wielokrotnie złożone z wyrazów pochodzenia obcego, nadal jest chamskie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×