Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość k5 powiem ci
ze jestes najbardziej pojebaną osobą na tym forum i na miejscu dziewczyn nawet nie chcialabym z tobą pisać. to nie jest miejsce dla starych sflustrowanych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez denerwuje
z tym, ze plaza dla nudystów to plaża doa nudystów a nie reszty. dla matek też są często wydzielone specjalne miejsca na karmienie ale i tak one musza karmić dzieci na widoku publicznym!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
k5 wypierdalaj z mojego topiku, kazdy ma cie tu dość won, no juz uciekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama któraś tam
a nie denerwuje Was- masz 1000procent racji! widzą czyje pod lasem a swojego pod nosem nie. Ale będą miały dzieci to zmienią zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa karmi kiedy ono chce
i gdzie chce, pewnie w kościele na mszy też???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
k5 powiem ci no kurdę - czytaj ze zrozumieniem! mam 27 lat, a więc nie tak dużo więcej o niektórych z was... życzę wam powodzenia z wystawianiem cycków na stole, czy gdziekolwiek.... ładna pogoda - idę na spacer - przy okazji pooglądam sobie te mamuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu bym nie karmiła
dziecka w miejscu publicznym i nie wiem jak ktoś może je karmić przy stole podczas obiadu z całą rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWA
Lilianko jaka autorka - taki topik.. buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo niektórym matkom
brak obiektywizmu. do nich nie dociera, że dla osób postonnych ich dziecko nie jest najnajnaj....i nie kazdy bedzie się zachwycał widokiem najzupełniej "naturalnego" karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajannnnnnneee
no wiesz ja jakoś mam swoje, a nie uwazam za kulturalne karmienie dziecka na widoku w miejscach publicznych. swoje dzieci 5 lat i 1,5 roku karmiłam tylko przy mężu i rodzicach. ewentualnie jednej siostrze, nie było mowy o sytuacji gdzie siedzi przy stole cała rodzina a ja wyciągam pierś i karmie. nie widze powodu zeby ktoś miał na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie denerwuje Was
ale gorsze rzeczy robicie i jakoś to nie dociera mnie naprawde gorzej wkurzają pijani na ulicy ,liżące parki , golizna w każdej gazecie . ALE Wy to pewno uwazacie za normalne! Tak tu jak i tu można powiedziec nie chcesz to odwróć wzrok,tak na ulicy musze przebywac jak i Wy przy stole u cioci na imieninach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
Sama młodą matką byłam baaardzo dawno i raczej spotykałam się wręcz z zapytaniem pod moim adresem "jak pani to robi, że przy małym dziecku pani tak wygląda?". ależ dlaczego tak się denerwujesz?... skarbie, moje maleństwo dawno nie jest "słodkim bobaskiem" tylko chłopem na schwał, który niedługo może mieć własne. k5 kłamczuch mówisz 27 lat masz tak? idiotka kłamie bez przerwy, dziewczyny nie czytajcie jej, zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
twój syn niedługo będzie miał własne mówisz. to kiedy go urodziłas, mając 7 lat, boze jaka idiotka, jesli juz kłamiesz to sie pilnuj bo robisz z siebie głupka. a teraz wypad stąd, nikt cię tu nie chce więc sie nie narzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 to na pewno typowa
matka polka, ma właśnie wielkie obwisłe cyce, jej jedynym zainteresowaniem jest jej dzieciak a mąż juz dawno taką zaniedbaną kurę zostawil albo zdradza. Tutaj próbuje sie dowartościować podkreślając jaka to ona zgrabna piekna i jak to facetów podniecało jak wywalała swojego cyca w miejscu publicznym:D Jej dzieciak kopie właśnie w autobusie siedzenie innych, brudzi rączkami przechodniów i drze się w niebogłosy bo jest zwykłym rozpuszczonym bachorem. I dlatego właśnie szanowną k5 tak zabolało to co inni tutaj pisali bo pisali właśnie o niej! teraz będzie się usprawiedliwiać ze żartowała i tak naprawde jest młodą laskąa prawda jest taka jak powyzej. Zadnej matki tutaj nie ruszyło to co tutaj zostało napisane bo kobiety wiedza ze one są inne i nie muszą sie dowartościowywać na tym temacie. Tylko jedna k5 drze japę bo to o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj nie zwracac uwagi na ble
"Na marginesie: SZKODA, że nie akceptujemy matki karmiącej, płaczącego dziecka - nawet nieznośnego (to tylko dziecko), nie tolerujemy zapachu brudnego pampersa, a godzimy się na wszechobecny syf w stylu rozwydrzone, często pijane pannice ze stringami na wierzchu, obkolczykowane, statuowane stwory, agresywną, zepsutą młodzież" Nieśmiało napiszę, że ktoś tę młodzież rozpuszczoną wychował....yyyy rodzice? tak tak i to ci sami którzy teraz rozpuszczają swoje dzieciaki pozwalajac im na wszystko. Nagie piersi to nagie piersi jeszcze nie jesteśmy aż tak liberalnym krajem, żeby kobiety chodziły po ulicach topless i pokazywały piersi kiedy tylko chcą jak to robią karmiace loszki w centrach handlowych. nie wiem ktoremu facetowi stanie kutas na taki widok- wielka nabrzmiała dojara z rozstepami z wielką kapiącą brodawa i mała pluskwa doczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
własnie macie pretensje o młodziez która zachwuje sie tak a nie inaczej a myślicie ze z takich rozwydrzonych dzieci co wyrośnie?ze nagle mając 10 lat zrozumie ze juz nie można kopać pani w autobusie,skoro przez całe zycie mama śmiała sie z takich sytuacji. a może mając 15 lat zrozumieją ze juz nie można rzucac piłką w kota? napewno nie wychowanie dziecka zaczyna się o jego pierwszych chwil i to od rodziców zalezy jak je wychowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ciekawe że często te same osoby które tak oburza i zniesmacza widok karmiącej matki nie oburza ani nie zniesmacza widok opalającej się topless dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa proste kobiety malo
atrakcyjne, mało seksowne i dla nich bez roznicy czy pokazą cyca czy sie schowają z tym, one juz dawno zapomnialy o seksualnosci a moze nigdy nie wiedzialy co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"piers kobiety karmiacej zbyt apetycznie nie wyglada" bardzo dobry argument. niezbyt apetycznie wyglądają też ludzie starzy, otyli i brzydcy. można by wprowadzić prawo zakazujące im wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozumiem kobiet
dla których pokazywanie swoich piersi obcym ludziom jest naturalne. Przecież jak jeszcze nie byływ ciąży to pewnie wstydziłyby się tego. Pierś to pierś - nie ma różnicy między kobietą niekarmiącą a karmiącą (chyba że w urodzie biustu). Czy matka przestaje być kobietą?????? Istotą seksualną? Chyba że te baby to zakamuflowane ekshibicjonistki. Przed ciążą nie mogły latać topless po ulicy, ale teraz mają usprawiedliwienie i sobie używają. No i mają kisiel w gaciach jak obcy ludzie gapią się na te cycory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam
i chce wtrącic trzy grosze. Po pierwsze ja nie mam pretensji do dzieci za ich takie czy inne zachowanie. Rozumiem , że każdy wiek ma swoje prawidła, a dziecko zwlaszcza w pewnym wieku ma olbrzymia nadekspreje . Ja mam pretensje do matek , tylko do matek .Taki przyklad. Jade autobusem , wsiada matka z 3 dzieci wiek 3-5 lat. Dzieci ganiaja sie po autobusie . Pomijam , że sa glośne , ze to przeszkadza. Jest to niebezpieczne dla nich samych . Matka zwraca uwage , a jakże , glośnym okrzykiem ,,koorwa,jak sie zaraz nie uspokoisz jeden z drugim to jak w doope przypierd....< . przepraszam za to mieso , ale chccialam wiernie odtworzyc atmosfere :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemcomyślę
nareszcie można odetchnąć, dyskusja na właściwych torach, można się wesprzeć, dobrze, że ta ohydna k5 wypadła, dobrze, że ją wysiudaliśmy niech się nie madzry, myśli , ze ma prawo miec tu własne zdanie. na pewno szpetna, mieszka gdzies nawsi, i myssli, ze może te swoje wielkie cyce pikazywac w ogole, jak ktoras ma wielkie cycki powinna sie zoperowac, bo to ohydne jest, i to karmienie wszedzie. są mleka w proszku i mozna dzieciom dawac, nie muszą zamieniac się w dojary. trzymam z wami - tepic bavchory i ich maciory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierś kobiety karmiącej nie ma wyglądać apetycznie dla gapiów tylko dla dziecka:) CO ZA PRUDERYJNE TOWARZYSTWO! To może być widok tylko ładny natomiast w żadnym wypadku nie podniecający. KARMIENIE PIERSIĄ PRZEZ WSZYSTKIE SSAKI JEST NORMALNE! I tylko ludzie sie czają i robia z tego nie wiadomo co...w odróżnieniu natomiast do pokazywania gołych dup gdzie popadnie i to akurat uwazajac za normalne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj nie zwracac uwagi na ble
powiemcomyślę>> nieudała ci się ta ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
brak kultury jest dosyć powszechny w naszym społeczeństwie i bycie matką tego ani nie zwiększa ani nie zmniejsza. tak samo wulgarne i źle wychowane bywają jak powyżej widać kobiety które matkami nie są więc nie ma co się przypieprzać do "matek polek". no ale jak ktoś widzi brak kultury tylko u matek to świadczy o jakichś jego uprzedzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.04.2009] 12:58 [zgłoś do usunięcia] ofermm a "piers kobiety karmiacej zbyt apetycznie nie wyglada" bardzo dobry argument. niezbyt apetycznie wyglądają też ludzie starzy, otyli i brzydcy. można by wprowadzić prawo zakazujące im wychodzenia z domu. nie ekscytuj sie tak bo sie zaraz posikasz;) czy twoj dziadek wyciaga swojego siosiora przy stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj nie zwracac uwagi na ble
pain au chocolat>> ty się tak nie dopytuj bo wyjdzie na to, że tak :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"nie ekscytuj sie tak bo sie zaraz posikasz czy twoj dziadek wyciaga swojego siosiora przy stole?" a kogo by miał z niego karmić, ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×