Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
z Bzibziszewa - ostatnio widziałam, jak twój Franciszek vel cyc - patrzył na "krówki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ah jak odbija się wam to, co napisałam... uwieeera?, boooli? prawda? - i dobrze! tak miało być!!! wiem, nie przyznacie się, ale NA PEWNO wzięłyście sobie do serca - bo inaczej nie poświęcałybyście mi tyyyle uwagi." ----> zatem dlaczego tak piszesz zawzięcie? uwiera? boli? prawda? inaczej nie poświęcałabyś nam tyle uwagi:) przyznaj, że umierasz z tęsknoty za Nami, szlochasz skrycie bo nie umiesz się z Nami rozstać :) jakież to romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PODKREŚLAM: - NIE chodzi o to kto skąd pochodzi - to nie ma tak naprawdę znaczenia - chodzi o to, żeby być naturalnym, wyrozumiałym dla ułomności, niedoskonałości innych, nie krytykować "na wyrost", nie robić z siebie lepszego niż się jest - tylko raczej pracować nad sobą!!!" Moje drogie panie tutaj trzeba się zgodzić z autorką!!! Autorka również powinna stosować się do swoich mądrych słów i godzić się na ułomności, niedoskonałości (w jej subiektywnym mniemaniu) nasych wypowiedzi, nawet jeśli ocierają się o chamstwo i prostactwo. Tym bardziej, że sama wiązanki różnej maści puszcza )i najlepiej powiedzieć, że to podszyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
franiu naprawdę???? coś ty ja mam o was wysokie "mniemanie".... jak widzisz staram się pisać nieco skromniej - żebyś nadążyła - ale widzę, że także post twojej "współlokutorki" także cię zniechęcił...a szkoda, bo treściiiwy, merytoryyyczny był, tylko..jakiś ...taki ...nerwowy... ojej dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
franka "oj tak uwiera jak stringi vel czyści rowy w dupie" co za polot? co za klasa! dobre było, dokładnie takie, jak myślałam, że umiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kim sie denerwowac ma ta k5
Nie zdajecie sobie sprawy, ze jestescie grupa polskich prostaczek. Tragiczne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
Franka ---jesli juz wyrwiesz z opieki ten grosz to czekam na browara:):):) k5 to stara zakompleksiona babajaga:) Zazdrosci nam..mlodym,fajnym,madrym kobietom..tego czego sama nie miala za czsow PRL-u:) Oj ja proponuje za kazdy jej posta pisac IGNOR:) Co ey na to?? moze sobie pojdzie yntelygentka co???skoro taka obyta i mundra to sobie poradzi bez towarzystawa takich tipsowych idiotek jak my????????? Franka..tylko wydus z opieki kase bo browara mi wisisz:):):Dhehehehe Ten babol zatruwa forum ...czyz nie?????????? k5----------uklon sie przed ojce R i blagaj o wybaczenie bo zgrzeszylas istoto tepa jak dzida szamana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę się od najlepszej, od ciebie k5, nigdy nie używałam "vel" aż do tej pory, może w podzięce dasz się zaprosić na piwo do budki z piwem na moim osiedlu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
a po ile pietruszka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ona pójdzie to stracę sens w życiu, codziennie rano jak zasypiam myślę o k5, jak się budzę też myślę o k5, jak opieka mi przyśle to wszystkie was na browca zaproszę, miałam coś dziecku kupić ale co tam za kilka miesięcy sie pojawi więc jeszcze zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha ha ha ha
i jeszcze sie cieszycie z wlasnej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha ha ha ha
Jak opieka Ci przysle zbieraj na pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
ja jestem nowa,ale mam nadzieję że też się na browca załapie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
Franka-wybacz mi błędy językowe,jestem ze wsi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczykaj jadem tu
na starość jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
Frania 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-mason
do zzzzzz...... a kto ci powiedzial ze jestes "madra "???? i 2 pytanie....komu ty sie klaniasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×