Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość bazyl...
k5 - kup sobie słownik ortograficzny. :( "Nie sprawianiem" piszemy osobno. :( Jak widzę takie rażące błędy ortograficzne, to płakać mi się chce.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
> bazyl "sprawianie" - to rzeczownik, a te pisze się z "nie" razem, nie mylić z czasownikiem "sprawiać", który owszem - pisze się oddzielnie... przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
bazyl cd może być forma przeczenia "nie sprawianie, a ..." i wtedy jest oddzielnie... i po co ci to było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
kto pomyślał: - ta cholera nie da się zagiąć? - palec do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyl...
k5 - i znowu nie masz racji. :( Jak zwykle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k5 napiszę tak : jesteś pustą, głupią, starą, tępą, wredną, nie do ruchaną babą. Bolca w dupie ci brakuje dlatego tak się starasz na nas wyżywać :D wiem ile jestem warta, i dokładnie tak jak napisałaś, jestem z \"selekcji\" bo rozumiem że to jakaś aluzja także do mnie. Zostałam poddana selekcji i jak widzisz okazało się że dla mojego partnera jestem idealna :D musisz się jeszcze postarać alby mnie zdenerwować, wkurzyć czy wkurwić, choć i tak wiem że nie masz szansy na to.Wzbudzasz we mnie litość i zawsze będziesz go wzbudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
bazylku z czym skarbie nie mam racji? - hasło "a u was to biją murzynów" jest nie na moim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kurcze jak sie cieszy ta nasza poetka że coś wie lepiej, dobrze że choć w ortografii jesteś dobra, nie to co my prostaczki i handlary pietruchą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyl...
Nie sprawianiem nie czytaniem nie kłóceniem się nie oddawaniem Napisz tak ze dwie strony, to Ci się utrwali i nie wymyślaj swoich indywidualnych reguł gramatycznych, bo jeszcze ktoś uwierzy, zapamięta i przez Ciebie zacznie robić błędy ortograficzne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-5 nie kłóć się o ortografię skoro błyszczysz w odniesieniu do meritum nie zniżaj się do plebsu świeć na swym wysokim firmamencie zostań prorokiem nowej ery głoś swe przekazanie a my- ciemna szara masa- będziemy Ci muczeć... skoro tylko krowa nie zmienia poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
Franiu "niedoruchaną" - żeby pociągnąć wątek ortograficzny...bo to imiesłów... jeśli chodzi o selekcję - no skąd! - absolutnie nie miałam ciebie na myśli - ciebie nie brałam pod uwagę - ty za stara i już zajęta... dlaczego bierzesz wszystko do siebie? - wyluzuj, uśmiechnij się, uwierz w siebie...tak łatwiej żyć i ma się więcej dystansu...także do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyl...
K5, przykro mi kochanie, ale nie jesteś dla mnie partnerką do dalszej dyskusji. Życzę miłego wieczoru i nie oczekuj mnie słoneczko, bo już się tu nie pojawię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
bazylku to nie są reguły "gramatyczne" tylko "ortograficzne"...i miałeś na myśli chyba "prywatne" - nie "indywidualne"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza pokażmy klasę i odejdźmy stąd, póki ją jeszcze mamy, boję się że jak dłużej będziemy uczestniczyć w tej, jakże mądrej konwersacji, staniemy się takimi zgorzkniałymi k5 :D na szczęści prowadzę dyskusje na innych topikach gdzie nie ma takich wkurwiających wszystkich babiszonów :D zresztą ona tam nie ma wstępu bo są dla mądrych, młodych przyszłych mam które dzielą się tam doświadczeniem a ona właśnie przechodzi menopauzę więc już nie ma szans na rodzicielstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
zołzo masz na myśli - rozumiem - zwracanie się do kogoś? otóż z wielkiej litery (Ty, Tobie, Ciebie etc) piszemy wtedy, gdy zwracamy się do niego z szacunkiem (zauważ, że do niektórych tak pisałam), do tych, których nie chcemy u h o n o r o w a ć możemy pisać z małej...to jest forma grzecznościowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania- ja mam zamiar sprzedać "proroctwo k-5" jakiemuś kabaretowi, wchodzisz w biznes? kabaret moralnego niepokoju mógłby być zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja prostak jestem więc pisze ci mi ślina na język przyniesie i nie zwracam uwagi na ortografię :D i cały czas ci powtarzam że ty powodujesz u mnie wielką radość, nie wiem dlaczego cały czas sądzisz że jestem niewyluzowana :) a taka stara jak ja jestem (w sierpniu 33 lata) pewnie bardzo chciałabyś być :) ale pozostało ci tylko pomarzyć i nie uważam się za zajętą bo nie jestem niczyją własnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo Halama jest dobry :) ale chętnie wejdę w ten biznes, wreszcie się odbijemy od dna, ty od pietruszki a ja od opieki społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam puki co bo mam jeszcze kupę roboty w domu :) i prasowanie firanek :) ale jeszcze tu potem wpadną, zobaczę jak się dyskusja rozwija :) zołza trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mieszasz, piszemy Ciebie za każdym razem, gdy zwracamy się do tej osoby mieszając w to szacunek- zaplatasz w to swój brak kultury :) interpunkcję jeszcze przećwicz i będziesz moim Miodkiem :) zresztą z Kobyła Łysą Na Polu -Glinianą - miszczynią mą się nie kłócę właśnie, k-5, może pietruszka Ci na obiadki potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
Franiu nieeee, nie opuszczajcie mnie, co ja tu sama zrobię???? a poważnie "klasę...póki ją jeszcze mamy" skarbie - klasę jak się ma - to się ma, jej nie nabywa się i nie traci z minuty na minutę. Klasę można mieć wrodzoną lub nabytą - ale wy raczej ani jednej, ani drugiej nie macie. Jeśli chodzi o inne topiki - rzeczywiście nie bywam na innych (na tym też rzadko), a jeśli chodzi o menopauzę to jeszcze trochę mi do niej... ale wiesz...to jest bardzo indywidualna sprawa - jedna ma ją nawet po 55, a inna może mieć już ok 35, więc każda z nas może mieć do niej tyle samo... Dużo zależy od pogody ducha, trybu życia i wielu innych spraw, nie ukrywam biorę pod uwagę sporo z nich i ...nieźle się trzymam - nie "czujecie" tego? - pisałam, że niektórzy pytają mojego syna widząc mnie na zdjęciach z nim - co to za koleżanka? Powodzenia! Franka I naprawdę poważnie! - wszystkiego dobrego na drodze do spotkania z czymś najważniejszym - czyli dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, powinna ja napisać Tobie, a nie Ci pisała ja już kilka razy, że piszę ja tutaj niechlujne, ze zwykłego lenistwa, bom fleja, bylejakość się mnie czyma i nie chce puścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
o matko! - Franka ty jesteś niewiele młodsza ode mnie, a ja mam dorosłego syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak ci sie ułożyło, młoda byłaś, wpadłaś komuś do łóżka zaliczyłaś wpadkę i masz już pieluchy za sob, powinnaś sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
franiu skąd wiedziałaś o tej Brzeskiej, a tak chciałam to ukryć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×