Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość nie mam pseudonimu
aha i nadopiekuńczość K5 można zdiagnozować prosto... jeżeli do niedawna czyściła buty swojemu dziecku, bo chciała by było takie eleganckie i czyściutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję serdecznie za dyskusję, wszystkim po kolei i każdemu z osobna. Dalszą rozmowę uważam za bezcelową, gdyż odbiegła od tematu forum. Topik zmienił się w przepychankę słowną (nie przeczę, że mam też w tym swój udział). Ja swoje zdanie wyraziłem wielokrotnie, poznałem zdanie innych i na tym może zakończę swoją tu obecność. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pseudonimu
Zołza, sorry, no nie mogłam się powstrzymać ona jest boska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni -dziękuję za dyskusję miłego wieczoru i lepszych topików życzę nie mam pseudonimu - k-5 jest zjawiskowa :D tylko z naszym udziałem tematykę przepłasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA
TowarzystwoWzajemnej Adoracji się z e s r a ł o i lezy wewlasnych gownach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwaaaa ja jem
Flejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA
Ja lubię jeść co wykradnę psu spod ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
Poczęstujcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towarzystwo
wzajemnej adoracji zostalo same:-( ale wtedy to juz nie dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towarzystwo
To jak, jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hrabiostwo zostalo
ja pierdziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez.........
zazdroszcze tym, ktorzy tutaj zostali hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze powinny być zakazane na forum, to moja jedyna konkluzja. Nikt pomarańczowy nic mądrego tutaj nie napisał. Dobranoc i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje...
czarna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkaaaaaa
Przyznam, że przeczytałam 15stron początku i kilkanaście ostatnich, mogłam coś przeoczyć. Wnioski nieliczni piszą na temat Zołza, Franka .......przeczytałam tylko przepychanki , k5 pisze na temat (tylko niepotrzebnie robi personalne wycieczki) Z postów k5 ja wyczytałam , z czym się zgadzam, że należy mieć więcej POKORY w dyskusji na temat, który niektórzy znają tylko z teorii. A teraz na temat Karmienie piersią w miejscu publicznym, w domu przy znajomych , czy rodzinie........to każdej kobiety indywidualny wybór, ja się krępowałam . Może to komuś się nie podobać, ale wypisywać o wywalaniu cyców, to jest dopiero niesmaczne i świadczy o piszącym. Maluchy w środkach lokomocji....matka ma czekać, aż dziecko dorośnie do wieku gdy nie będzie "drzeć się", kręcić się, załatwiać potrzeby w pieluchę. Odwiedzi rodzinę np mieszkającą w Polsce po 2latach......bo samolot nie jest dla maluchów. Odnośnie zwracania uwagi.....jednemu wystarczy jedna, drugi nie zrozumie po 100. To są dzieci nie maszyny, a nasze wyobrażenia o wychowaniu często mijają się z praktyką, bo dzieci lubią zaskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Nie przyszło mi do głowy, chodzić do sklepu wieczorami "w nadzieji, ze juz nie natrafie na osobniki zwane dzieciarnia)" to chyba jakaś mania prześladowcza......... Mieszkam w dużym mieście (piszę to tylko po to by zaznaczyć, że spotykam się będąc na zakupach, z bardzo dużą ilością osób) i nie spotkałam się z sytuacją "Dzieci radosnie zrzucaly wszystko z polek, darly sie z nieboglosy." Przecież matka byłaby zobowiązana do pokrycia szkód , może zdarzają się sporadycznie takie wypadki, ale to tak jakby rozpisywać się na temat jednostkowej patologii, która się zdarza nie tylko wśrod Matek Polek Tak na zakończenie przydługaśnego postu Nie mam pseudonimu, a czym ty się różnisz w swoich wypadach personalnych od k5 "oczywiscie takiej pani nie nalezy spotykac na swej drodze, a w razie wypadku splunac 3 razy przez lewe ramie' pewnie więcej bym tego znalazła Widzicie źdźbło.........znacie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokażcie mi chociaz jedną
merytoryczną dyskusję, gdzie ktorakolwiek ze stron uzywa zwrotow w typie "dostapiles zaszczytu rozmowy ze mna" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam się: po co kolejna osoba tu pisze i nas ocena???? piszmy o dzieciach i matkach a nie o forumowiczach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzień dobry:) Frania pomarańczka- piszemy właśnie o skrajnych przypadkach, temat nie brzmi \"paszkwil o matkach\", wystarczy przeczytać temat i pierwszy post nie wiem, dlaczego zdecydowana część stara się bronić normalne matki, skoro nie o takich piszemy ale pisać może każdy i co chce zatem i Nas nie oceniaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczkaaaa akurat ta sytuacja nie miala miejsca w Polsce, tym razem chodzilo o rozpuszczone bachory (a nie Matki Polki). Wszystko jedna skad dziecko pochodzi, sa grzeczne i sa potwory. Akurat tutaj dzieci radosnie wszystko psuja w sklepie i nikt nie wymaga , zeby rodzice placili. Sklep ma to wpisane w straty. A chodzenie do sklepu, wieczorem, zeby uniknac dzieci? Nie mania przesladowcza tylko wygoda. Zakupy wtedy mi zajmuja 1/3 czasu niz w dzien, kiedy sie robi slalom pomiedzy dziecmi, wozkami, starszymi ludzmi na tzw. \"mobility scooter\". Kiedy jestem zmeczona po calym dniu, wole zalatwic wszystko szybko i sprawnie i bez wrzasku w uszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice maja obowiazek
wychowac dziecko tak, zeby nie utrudnialo zycia innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice maja obowiazek
Ciesze sie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie dziecko to nie jakis chomik, ktoremu sie daje jesc, pic i kolko do biegania i zostawia same sobie i od czasu do czasu sie z nim pobawi. Wymaga sie od ludzi szkolenia psow, zeby sie zachowywaly odpowiednio w miejscach publicznych, to chyba mozemy tez wymagac wychowania dzieci. W koncu kiedys dorosna i byloby calkiem milo, gdyby mialy wpojone roznego rodzaju wartosci, a nie tylko postawe roszczeniowa i przekonanie o byciu pepkiem swiata. co prawda sa dzieci i potwory, ktorych sie nie da wychowac. To chyba o nich Nietsche powiedzial : \" Dzieci nie sa zlosliwe, sa zle\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawa roszczeniowa wg mnie staje się coraz bardziej popularna :( ale skoro rodzic uważa,że dziecku wszystko wolno,bo jest dzieckiem i to naturalne, przecież nie robi tego umyślnie, to trudno się dziwić szczęśliwie nie wszyscy rodzice tracą rozum dla swoich słodkich pulpecików patykami machającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jedzenia i picia
od razu by rury zmiekly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jedzenia i picia
a do drugiego lochu takie mamusie bym wrzucila :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ten loch to calkiem niezly pomysl :p ale powaznie cos sie powinno zmienic bo powoli nam wyrasta koszmarne pokolenie. Od wielu lat nie ma mnie w Polsce, wiec kiedy jestem raz na rok to coraz bardziej widac jak sie dzieciaki zmieniaja (na gorsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że problem polega na braku kasy. Ludzie w Polsce w większości żyją na granicy ubóstwa, ciągle mają zaprzątniętą głowę zarabianiem pieniędzy a dzieci wychowują się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×