Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość ofermm a
ale picus, ja nie mogę odpowiadać za to że szeregowemu wszystko się kojarzy z dupą i cały czas chodzi przez to zgorszony. i na tym właśnie polega wasz problem, że chcecie ludziom zakazać normalnych czynności bo wam się "źle kojarzą". i jeszcze jesteście na tyle bezczelni że uważacie że macie do tego prawo. to co to jest ta demokracja? wpadnie ktoś na tę odkrywczą myśl moi drodzy wykształceni i nowocześni mieszkańczy kraju europejskiego w XXI wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofermma - ja nie muszę strzelac, wiesz, uczyli mnie o tym na studiach, nie ośmieszaj się. Ty chyba chodziłeś do szkółki niedzielnej? No mnie tez o tym ucza, a jestem na politologii wiec nie podskakuj ofermo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
picuś, ja nie pytałem czy potraficie znaleźć definicję demokracji w sieci tylko czy coś z niej rozumiecie. i dlatego zapytałem was co to jest demokracja. a wy mi na to napiasaliście że to samo co tyrania większości. a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma:D a z czym do cholery ma mi się kojarzyć goły cyc jak nie z gołym cycem??:D a tobie z czym się kojarzy? z konewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
no więc picuś, politologu mój ty kochany, co to jest ta demokracja. powinieneś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ike, może z głodnym dzieckiem które tego cyca ssie. jakoś ono się nie gorszy a ty się gorszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale picus, ja nie mogę odpowiadać za to że szeregowemu wszystko się kojarzy z dupą i cały czas chodzi przez to zgorszony. i na tym właśnie polega wasz problem, że chcecie ludziom zakazać normalnych czynności bo wam się "źle kojarzą". i jeszcze jesteście na tyle bezczelni że uważacie że macie do tego prawo. to co to jest ta demokracja? wpadnie ktoś na tę odkrywczą myśl moi drodzy wykształceni i nowocześni mieszkańczy kraju europejskiego w XXI wieku? Ale Ci szeregowi sa czescia spoleczenstwa. Sporo jest takich osob, ale sa tez osoby inteligentne:) Ty nalezysz do kasty pierwszej. na druga odpowiedz podlem tyle argumentow, ze nie chce mi sie na to juz odpowiadac Czym jest demokracja juz dawno zostalo okreslone... w starozytnej Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Istotą tyranii są rządy o zakresie niczym nieograniczonym, ale chyba nie ma sensu ci tłumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Ofermma - ja nie muszę strzelac, wiesz, uczyli mnie o tym na studiach, nie ośmieszaj się. " no to coś cię słabo nauczyli skoro nie wiesz tego. picuś, może być z grecji. nie oszczędzaj mnie, bez skrupułów mi napisz co to ta demokracja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma hahaha wybacz ale moje pojmowanie świata jest nieco inne niż niemowlaka a twoje nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc picuś, politologu mój ty kochany, co to jest ta demokracja. powinieneś wiedzieć. Ja wiem to doskonale co oznacza ozytania i z tego, ze staram sie zrozumiec procesy polityczne. Ale widze, ze to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie jest podloga:D Demokracja jest ustrojem (przynajmniej w Polsce) w ktorym wiekszosc wybiera mniejszosc, a ta mniejszosc potem dyktuje :D hehe Ale mamy wplyw na to jak ta mniejszosc bedzie wygladac i to jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma hahaha wybacz ale moje pojmowanie świata jest nieco inne niż niemowlaka a twoje nie? Ja polemizowal bym czy niemowlak nie jest madrzejszy od ofermy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj uciekam od matek z dziecmi w autobusach i pociagach:( mam brudne spodnie, bo siedzi tak ze mnie ubrudzi skacze do okna w pociagu przez moja glowe je czipsy, ciastka kruszy szelesci i ma klejace lapy na szczescie w polowie drogi zasypiają i jest swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"wybacz ale moje pojmowanie świata jest nieco inne niż niemowlaka" chodzi ci o to ze masz jakieś fobie z którymi sobie nie radzisz i chciała byś aby świat zmienił się na tyle żeby te twoje fobie uwzględniał. na moim osiedlu mieszka jedna pani która się panicznie boi psów. nawet najmniejszych. niestety wbrew temu co by chciała ludzie mają psy i ona od czasu do czasu wpada z tego powodu w histerię. ty masz zdaje się tak samo z widokiem piersi. tylko współczuć ale zadość życzeniu ani jej ani twojemu nigdy się nie stanie. ludzie będą mieli psy a matki będą karmiły publicznie dzieci. i nie ma w tym nic złego ani gorszącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac dalej oferma nie rozumie o co chodzi, skoro uwaza ze ktos ma fobie widzac karmiaca matke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Demokracja jest ustrojem (przynajmniej w Polsce) w ktorym wiekszosc wybiera mniejszosc, a ta mniejszosc potem dyktuje " picuś, co ty kurwa chłopie wypisujesz. no byś się wstydził i nie kompromitował. ale nie będę ci ułatwiał bo przynajmniej jest trochę śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o to ze masz jakieś fobie z którymi sobie nie radzisz i chciała byś aby świat zmienił się na tyle żeby te twoje fobie uwzględniał. na moim osiedlu mieszka jedna pani która się panicznie boi psów. nawet najmniejszych. niestety wbrew temu co by chciała ludzie mają psy i ona od czasu do czasu wpada z tego powodu w histerię. ty masz zdaje się tak samo z widokiem piersi. tylko współczuć ale zadość życzeniu ani jej ani twojemu nigdy się nie stanie. ludzie będą mieli psy a matki będą karmiły publicznie dzieci. i nie ma w tym nic złego ani gorszącego. IKE nie jest w tym osamotniona Ty masz za to problemy z rozumieniem zasad demokracji to nie jest ustroj, ktory daje nieograniczana wolnosc: Ty bys pasowal do stanu natury o ktorym Thomas Hobes pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o to ze masz jakieś fobie z którymi sobie nie radzisz i chciała byś aby świat zmienił się na tyle żeby te twoje fobie uwzględniał. wybacz jako psycholog byś nie zarobił:P swoja droga będąc na kafe od 3 lat zauważyłam, że ci co najbardziej krzyczą o otwartości i tolerancji są tolerancyjni najmniej każdy inny to psychiczny, zacofany posiadający fobie.......bądź wprost kretyn itd zastanawiam się gdzie nabyć taką dziwacznie pojętą definicję WASZEJ ofermo tolerancji, która z prawdziwą tolerancją ma tyle wspólnego co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że oferma ma zanik mózgu. Piszą do Ciebie kobiety, które matkami są. Osoby, którym przeszkadza widok cycka ubryzganego mlekiem, a Ty dalej swoje. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picuś, co ty k**wa chłopie wypisujesz. no byś się wstydził i nie kompromitował. ale nie będę ci ułatwiał bo przynajmniej jest trochę śmiesznie. Taaaa mysl sobie, ze ja sie kompromiuje moze latwiej Ci bedzie ukryc przed samym soba, ze jestes niedowartosciowanym prawiczkiem pozbawionym kultury i taktu. Jak narazie to Ty sie osmieszasz we wszystkich swoich wypowiedziach. Pokazujesz, ze nie Jestes osoba z ktora warto rozmawiac, ale ja nie dyskryminuje niepelnosprawnych umyslowo. Jestes jak motloh rewolucji francuskiej :D czy po prostu motloch 21 wieku kierowany rzez media :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
" Jakie jest przez Ciebie pojmowanie demokracji oferma ?" no skoro prosisz to ci napiszę. otóż wiedz, że demoracja to "rządy ludu (narodu)". oznacza to że naród i obywatele są suwerenem w państwie i ich wola i prawa są wartościami najwyższymi. w stanowieniu prawa oznacza to że prawa stanowi wprawdzie wola większości (tak jak napisaliście) ale wola ta musi uwzględniać wolności i prawa mniejszości (w tym jednostek). tym się właśnie demokracja różni od tyranii większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac, ze nie zajrzales w link z wiki oczywiscie ze wola mniejszosci jest wazna, ale nigdy nie bedzie dyktowac wiekszosci wybranej demokratycznie jak ma postepowac. Moze sugerowac, nie dyktowac. Powtarzasz to co mowia media, demokracja jest znacznie bardziej "trudnym" widac, ze nie studiowales politologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Co ty bredzisz? Tyrania to rządy nieograniczone, zdobyte drogą nielegalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a czy ja jestem odosobniony? no nie wygląda. tyle że większosć z tych którzy zgadzają się ze mną nie ma cierpliwości i zdrowia żeby się z prostakami szarpać i po paru postach rezygnują. ja się trzymam bo mam z tego trochę zabawy i nie traktuję was poważnie. wiem po prostu że cokolwiek byście tu nie napisali to "psy szczekają a karawana idzie dalej" bo normalny świat to nie wątek na kafe i karmiące matki nikomu (poza nielicznymi wyjątkami) nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie pupa 77 i dodatkowo tyrania to rzady jednostki wiec nie osieszaj sie oferma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
nie, no ludzie, piszecie o przyzwoitosci i o dobrym wychowaniu a piszecie w stylu "cycka obryzganym mlekiem". jestem kobieta i uwazam ze takie slowa sa rowniez obrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
" Jakie jest przez Ciebie pojmowanie demokracji oferma ?" no i właśnie dlatego "rządy większości" bez uwzględnienia praw mniejszości to właśnie "tyrania większości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma - żyjesz w jakimś wyimaginowanym świeci. Od kilku godzin napierdalasz w klawiaturę, starając się przekonać do swoich bezsensownych racji i piszesz, że Cię to bawi i tak naprawdę masz w dupie? To przecież obłuda i hipokryzja. Podniecasz się i denerwujesz każdym komentarzem przeciwko twojej wyimaginowanej teorii. To podpada pod zaburzenia emocjonalne. Jak dotąd z tych 600 postów większość pisze, że dla nich wystawianie cycka na widok publiczny to brak taktu, bo można załatwić to w inny sposób, ale do ciebie jak grochem o ścianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermm a Dla Ciebie caly swiat to chyba kafe i internet skoro tak uwazasz. Pewnie, ze nie Jestes odosobnony w pogladach kretynow w tym kraju nie brakuje tyle, ze jedni kretyni szybciej sie wylamuja z dyskusji poniewaz szybciej rozumieja swoj kretynizm Ty natomiast nie zrozumiesz nigdy sensu naszych wypowiedzi. Powinienes byc politykiem bys porwal tlumy swoich idiotycznych poplecznikow wpatrujacych sie idiotycznie w mass media. Przyklad sily mass mediow - silvio berlusconi i jego sukces osiagniety dzieki kontrolowaniem mass mediow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×