Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Martha - uwazam ze palenie papierosow i wypicie kilka drinkow jeszcze przed zrobieniem testu - nie zaszkodzi maluszkowi ;) ja bedac w poprzedniej ciazy tez wypilam kilka kieliszkow do tego palilam papierosy (oczywiscie we wczesnej ciazy -gdy nic o niej nie wiedzialam ) a urodzilam zdrowa dziewczynke. bedzie dobrze :* Szkoda ze Migotka nie opisala relacji z wizyty u gina :( czekalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie kulka dni temu widziałam ten topik było raptem 2 wpisy ale nic nie napisałam bo jeszcze nie wiedziałam o ciązy....az do dzisiaj. prawdopodobnie jestem w 2 lub 3 tygodniu ciązy mam 28 lat jestem spod Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvina2322
POZDRAWIAM WSZYSTKIE STYCZNIÓWKI 2010 !AZ ŁEZKA SIE W OKU KRĘCI , MAMUŚKA ZE STYCZNIA 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim szczesciarom . Jestem z topiku styczniówek 2009 , ale córcia sie pospieszyła i urodziła sie juz w grudniu :) Pewnie parę z Was tez w grudniu urodzi :) Pozdrawiam i życzę lekkiej ciąży i łatwych porodów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey witam i gratuluje jestem jak monia kami z topiku styczniowek 2009 ja tez w tamtym roku bylam na imprezie juz w ciazy i wypilam drinka palilam papierosy do momentu jak sie dowiedzialam o tym stanie do tego milam atak migreny na poczatku i bralam ketonal przeciwbolowo i z tego co wiem moja coreczka jest bardzo zdrowym dzieckiem pamietam jak w tamtym roku styczniowki z 2008 wpisywaly sie nam i mowily ze niedlugo bedziemy tulic nasze dzieci dzis same jestesmy matkami pozdrawiam i w razie co sluze pomca w miare moich skromnych mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirsty_29
jutro mam termin @.... ale mam nadzieje, ze nie przyjdzie....ostatnia @ byla 4.04:D...... testu jeszcze nie robilam....:D trzymajcie kciuki:D POZDRAWIAM👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss - dziekuje za wpis, uspokoilas mnie tym ketanolem :) kirsty - trzymam mocno kciuki :) ja mam termin @ jutro a o ciazy wiem od srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
U mnie nadal brak okresu:) Za około 2 dni zrobię 3 test dla pewności i wybiorę się na badanie krwi ale to na 95% ciąża:)) Dziękuje za odpowiedzi na temat mojego ,, nałogu" oraz imienin:) Wszystkim mamą gratuluję :))) Oraz po raz kolejny tym przyszłym :))) Będę się odzywała na dniach:) Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja również jestem ze styczniówek 2009. Dziewczyny ciąża była dla mnie najpiękniejszym okresem w życiu - wizyty u ginekologa,usg,pierwsze ruchy maluszka. Jak po raz pierwszy ujrzałam mojego szkrabka myślałam,że zwariuję ze szczęścia. Zobaczycie jak te 9 miesięcy szybko wam minie,nie obejrzycie się,a już będziecie tulić swoje dzieciątka. Topic to super sprawa,zdziewczynami nawzajem się wspieramy,radzimy,pomagamy,przechodzimy te same problemy,zdajemy relacje z umiejętności naszych pociech itd itd,mogłabym wymieniać w nieskończoność. Bardzo serdecznie wam gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien @, tempka pieknie wysoko ... Boziu pozwol niech sie ladnie moje szczescie rozwija :D Martha i jak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
3mam kciuki;) U mnie już 3 dzień minął od kiedy powinnam mieć @. testy w sumie to pozytywne - pomijając, że druga kreska jakaś taka blada - ale wedle instrukcji na teście to i tak wynik pozytywny;) W sumie martwi mnie tylko to , że : - pobolewa mnie momentami brzuch jak na @ - bolą mnie piersi po bokach, - kują jajniki, - momentami jest mi nie dobrze Mam nadzieję, że to nie zwiastun @ tylko nowego życia;) Na badanie krwi mam zamiar udać się w poniedziałek , bo według ,,statystyk" jestem w ciąży na 90% - postaram sie upewnić na 100%. Na pewno dam znać jaki wynik.. Tymczasem 3mam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie:********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY monia.kami, triss, kate ja tez ze styczniowek 2009 i faktycznie Wasza data kosmiczna ale rok temu to my mialysmy kosmiczna date:-) dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki bede tu zagladac ja termin mialam na 20 stycznia urodzilam 15 moja kochana Martynke to moja druga coreczka a o ciazy dowiedzialam sie dokladnie w 4 rocznice slubu 15 maja matrha te objawy na poczatku to ciezko rozpoznac bo sa takie wlasnie bardziej okresowe tzn bol jajnikow i podbrzusza, zawroty glowy, sennosc uciekam kochane pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze grono mamusiek bedzie sie powiekszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona z Oplola----- termina miałam na 2 -4 stycznia, ale 2 dziewczyny miały chyba termin w granicach 10 stycznia i urodziły 31 grudnia :) Dziewczyny trzymajcie sie razem na topicu bo tak jak Kate napisała , to jest świetna sprawa i wspaniałe miejsce na oczekiwanie dzidziusia oraz dzielenie sie swoimi problemami i radościami nie tylko ciażowymi ale i osobistymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stycznioweczki 2009 :) dziekujemy za gratki :) My Wam rowniez zyczymy aby Wasze pociechy rosly zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stycznioweczki 2009 :) dziekujemy za gratki :) My Wam rowniez zyczymy aby Wasze pociechy rosly zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę: gratuluję IZI - trzymaj się ciepło i niech dziecko zdrowo rośnie. Fajnie, że Wam się ta szybko udało!!! :) Powodzenia dziewczyny! Majówka 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8507
Cześć dziewczyny. Na początku wszystkim mamom gratuluję. Chyba do Was dołączę. Dzisiaj robiłam dwa testy i na każdym wyszły dwie kreseczki. Co prawda jaśniejsze od kontrolnych ale są bardzo dobrze widoczne. Do @ jeszcze dwa dni i mam nadzieję, że nie przyjdzie. W czwartek pójdę zrobić bętę o ile tak długo wytrzymam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! nie odpisywałam, bo byłam na majówce trochę się zregenerować:) co do gina to powiedział, że to 4 tydz i że jeszcze za wcześnie, aby kartę ciąży mi założyć, bo nie wiadomo czy w pęcherzyku rozwija się dzidziuś;/ ehhh dziwne to jakieś...kazał mi przyjść za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też piłam alkohol zanim dowiedziałam się o ciąży,brałam tabletki przeciwbólowe i to bardzo silne na receptę, ponieważ borykam się z okropnymi migrenami, a ponadto paliłam papierosy:( mam nadzieję, że to nie zaszkodzi maluszkowi...teraz mam wyrzuty sumienia...wstyd się przyznać ale najciężej było mi zrezygnować z fajek;/ ale jakoś daję radę jak pomyślę o dziecku to od razu mija chęć na papierosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto? skoro nikogo nie ma to chociaz dopiszę się do tabelki:) martha .....Wrocław........4 tydz................8.01.2010 ona..........Opole............4 tydz................11.01.2010 izia...........slask............4 tydz.................12.01.2010 migotka......lubuskie.......4 tydz..................???? biedrona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🖐️ Trzymam kciuki za wszyskie przyszłe mamusie!!! Powtórze sie za kumpelkami z topiku stczniowek2009. Topic to mega rewelacyjna sprawa,pomaga przejsc przez ciaze,zawsze mozna sie poradzić,porównac ...a potem czekac ktora pierwsza urodzi...by nastepnie podzielić sie radościa z narodzin...porownac i wspierac w problemach i dolegliwościach poporodowych...az do porownywania dzieciaczkow.My jestesmy na etapie czekania na pierwszy zabek:) ...a jeszcze niedawno jak Wy dopiero co dowiedziałyśmy sie o ciązy:) Ale fajnie powspominac.....a jak ten czas leci...... Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i byście stworzyły tak zgrany i cudowny topic jak nasz Pozdrowionka😘 Bedziemy napewno zaglądac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajdik dziękujemy za ciepłe słowa, mam nadzieję,że nasz topik przetrwa i też kiedyś będziemy wspominać jak to wszystko było, pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny :) dziekujemy za gratki :) a pewnie ze bedziemy z zyte prawda ? :D a ja juz nie wiem jaki mam termin ! metoda ta +7 dni - 3 miesiace wychodzi mi 12 stycznia... a kalkulatory pokazuja mi na 9 stycznia i badz tu madry :D Migotka kiedy masz termin do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........SKĄD JESTEM....WIEK....TC...TERMIN ...PŁEĆ....IMIĘ martha .....Wrocław.......??????....4 tydz.....8.01.2010...???...??? ona..........Opole...........??????....4 tydz.....11.01.2010..???...??? izia..........slask............??????....4 tydz.....12.01.2010...???..??? migotka.....lubuskie.......22........4 tydz....??????????????...???...??? biedrona ... ............... dziewczyny trochę wzbogaciłam naszą tabelkę:) mam nadzieję, że Wam się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia nie mam ustalonego terminu kazał mi przyjść za 2 tyg, wcześniej mam się umówić telefonicznie na konkretną datę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam test przed @ i miałam dwie kreseczki:) ,okres powinnam dostac 8 maja.dołącze sie do tabelki ..a co mi tam;) NICK..........SKĄD JESTEM....WIEK....TC...TERMIN ...PŁEĆ....IMIĘ martha .....Wrocław.......??????....4 tydz.....8.01.2010...???...??? ona..........Opole...........??????....4 tydz.....11.01.2010..???...??? izia..........slask............??????....4 tydz.....12.01.2010...???..??? migotka.....lubuskie.......22........4 tydz....??????????????...???...??? biedrona ... ............... liiduchna...elbląg..........26.........?????........15.01.2010...?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×