Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość ona z opola

KTOŚ JUŻ WIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
BO JA SIE WLASNIE DZIS DOWIEDZIALAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
widze ze nikogo nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jeszcze duzo mamus
nie wie, ze zostanie mamusiami :) spokojnie, niedlugo ktos dolaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczyłam tytuł topiku to pomyślałam CO TO ZA KOSMICZNA DATA? Do 2010 roku jeszcze przecież daleko. A za chwilę jak policzyłam to faktycznie za dziewięć miesięcy. Ja planuję też na 2010 ale może dopiero na wakacje, chyba że już nam się udało i jeszcze nie wiem. Gratuluję mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany :-) urodziłam synka w styczniu tym roku. Dziwnie się patrzy na temat topicu, czas tak leci... Ja o ciąży dowiedziałam się w długi weekend majowy podczas wypadu w góry. Mieliśmy z mężem bardzo udany wyjazd :-) Gratuluje przyszłym styczniowym mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_aaa
gratuluję! przed Tobą wspaniałe 9 miesięcy! Też chciałabym za 2 tygodnie móc napisać na tym topiku, że dołączam... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
to moja druga ciaza - corka ma 8 miesiecy. to byla totalna wpadka . Boje sie ze sobie nie poradze :( tak jakos dola mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Robiłas testy czy krew badałas na ciąze ,jestes pewna ze jestes w ciązy? A karmisz piersia? Nie przejmuj sie napewno bedzie dobrze ,na poczatku jest cięzko a pozniej dzieciaczki beda prawie jak rówiesnicy ,beda mieli wspólny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
zrobilam dzis test z porannego moczu - to moj 25 dc - test o czulosci 25ml/u pokazal 2 kreski z tym ze 2 slabo rozowa,ale jest.Nie karmie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
tak bardzo dlugo...przed corka mialam 2 poronienia i boje sie powtorki z rozrywki echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
pierwsze moje ciaze to byly puste jaja plodowe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz troche poczekac i pojsc do lekarza i koniecznie sie zbadac co teraz to i tak ni jescvze nie widac>A jak dłudie masz cykle? a w domciu masz chłopca czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!! jejku faktycznie kosmicznie ta data wygląda :) a jeszcze tak niedawno ja płakałam nad moimi dwoma kreseczkami a to już na styczeń 2010 są dzieciaczki :D aż łezka się w oku kręci! spokojnych 9 miesięcy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
w domku mam coreczke Maje :) do gina zapisalam sie na 20 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
a kiedy mialas ost @ ? ja 4.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 18 kwietnia wiec teraz mam płodne dni ale juz od paru mieisecy sie staramy i nie wychodzi moze tym razem sie uda ,chcemy aby nie było duzej roznicy wieku miedzy maluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z opola
powodzenia zycze i czekam tu na ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zaraz bedzie duzo dziewczyn na ten termin wiec nie bedziesz sama.Bede do Ciebie zagladac i trzymac kciuki.a jak sie czujesz?czujesz ze jestes w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja z wielkim strachem ... nei wiem czy dolacze! tak pragnelam a teraz kiedy szala przechyla sie na strone ciazy ja sie boje ... tempka wysoko, 1 cm aureola wokol sutkow ... sama nie wiem czy mam sie cieszyc z tych objawow czy plakac ze zlosci jakby co ... wiem glupia jestem ... chcialam a teraz sie boje ... zobaczymy za 2 dni ... heja ONA Z OPOLA :) macie tam 2 opole kolo siebie ???? :D moja kochana :) bedzie dobrze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z oploa
wrrrr nigdzie nie mozna byc anonimowym ;) ale Izia prosze bez imion tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Migotka_
Hej dziewczyny,ja się dowiedziałam 2 dni temu...zrobiłam test jutro ide do gina, aby zobaczyć który to tydzień...mam mieszane uczucia..raz się ciesze,raz płaczę...zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Migotka_
ona z opola- moje gratulacje, bo z tego przejęcia zapomniałam o najważniejszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×