Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość miniosia
Ona z opola - mocne kciukasy - jeszcze moze wszystko sie ulozy! Ja jestem dzisiaj po pobraniu krwi - ogolne badania i lece dzisiaj jeszcze do gina z tymi plamieniami... Ach sama nie wiem co myslec - niby przeszly, ale powiedzial ze woli mnie obejrzeć.. Boje sie ze znow bedzie mi robil usg - chyba za wczesnie... Poprzednie mialam tydzien temu - a na to zeby uslyszec serduszko chyba jeszcze za wczesnie..? Co myslicie? Ostatnia miesiaczka 5.04 i cykle 28 dni.. aj chcialabym zeby ten czas szybciej lecial... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniosia - dzis twoj 39 dc - jesli nie zobaczysz serdunia nic sie nie martw bo moze byc poprostu za wczesnie - ale jak gin ma dobre oko i sprzet to moze juz wypatrzy maluszka . Trzymam kciuki za pozytywne wiesci ginowe. buziaki :* pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
Dziekuje kochana za wsparcie.. :* Ale mam stracha.. uff... chyba wszystkie paznokcie zjem do tej wizyty.. Na pierwszym usg bylam tydzien temu i byl widoczny pecherzyk - boje sie tak czestego usg, ale jak mus, to mus.. Z reszta zobacze co gin zadecyduje, moze tylko mnie zbada - nie wiem.. Nastepna wizyte mialam miec pod koniec maja, ale przez te moje plamienia musze isc juz dzis.. No nic - nie marudze tylko zaczynam sie szykowac.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
miniosia melduj sie, bo sie stresuje... Ech dziewczyny, zeby byl problem z dostaniem sie do gina w przychodni, to juz przebolalam, ale u mnie w miescie na wizyte prywatna trzeba czekac ok miesiaca... No nic moja w poniedzialek, choc dizs dzwonilam, bo mialam nadzieje, ze sie moze uda cos przyspieszyc... ale nic z tego Ona z opola ciesze sie, ze troche pozytywnych mysli ktrazy Ci po glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis u gina po zwolnienie bo w pracy mi zasygerowali bym poszła se odpoczywac bo i tak pracy nie wiele..na usg wyszedł 6 mm pecherzyk ale powiedział ze w tym stadium wszystko moze sie zdarzyc..ździwił sie troszke ze tak wczesnie-34 dc?!? nie szła bym tak wczesnie ale jak kazali to co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz mam wyniki krwi, wszystko ok, tylko przezylam maly szok z grupa krwi, cale zycie mama mi mowila ze mam gr A plus, bo jak sie urodzilam to mi robili grupe bo byly ze mna klopoty, teraz zrobilam sobie grupe zeby miec to na pismie bo niestety nie moge znalezc starej ksiazeczki zdrowia i wyszlo mi ze mam 0 plus...wiec chyba musze zrobic jeszcze raz bo nie wiem kto sie pomylil:/ Mam pytanie moj wynik beta to 92609, wiem ze musze zrobic jeszcze porownanie zeby wiedziec jak rosnie tylko ze nie moge tego wyniku przypasowac w tej tabelce, nigdzie sie nie miesci, zeby sie dowiedziec ktory to tydzien?:( wie ktos moze dlaczego tak i o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia maaa zuzi
mimosia - daj relacje bo sie stresuje! ginek widzialk juz dzidzisia? ja tez mialam ostatnia @ 5 kwietnia ale ide 18 maja do niego Nola sliczna beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
No witajcie kochane :) Przepraszam, ze tak pozno, ale dzien pelen wrazen i ja padlam to spalam do dzisiaj.. Lekarz sie zaniepokoil i powiedzial, ze jesli kiedykolwiek wystepuje nawt jasnorozowe plamienie, to od razu trzeba zasiegnac razdy specjalisty, bo czesto (chociaz nie zawsze) zaczyna sie tak poronienie...:( Ale zbadal mnie i powiedzial ze konieczne jest jeszcze usg - na tym etapie ciazy innego wyjscia nie ma zeby sprawdzic co z malenstwem i musialje zrobic.. Gdy tylko pojawil sie obraz - zobaczylam duziii 14,1 milimetrowy pecherzyk!!!! :D :D :D Rozwija sie tak jak trzeba i nie widzial zadnych zagrożeń od strony maluszka!!! :) Niestety widac bylo tylko pecherzyk i lekko cialko zolte, ale powiedzial ze na jego oko - wszystko jest w jak najlepszym porzadku.. Co nie znaczy ze takie plamienia sa strasznie niebezpiecznie... Podsumowujac - zeby nic dalej nie zaczelo sie dziac - mam 2 tyg zwolnienia. Lekarz stwierdzil, ze mam sie zachowywac jak staruszka w sanatorium i przyjmowac - tak jak pisala Iza duphaston - przez 7 ni 3xdziennie i pozniej po2. No i w razie mocnych boli brzucha nospa.. Ale sie rozpisalam.. Przesylam kochane pozytywne fluidy - MUSI byc dobrze i musimy z takim nastawieniem przejsc przez ta ciaze DO KONCA!!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
No witajcie kochane :) Przepraszam, ze tak pozno, ale dzien pelen wrazen i ja padlam to spalam do dzisiaj.. Lekarz sie zaniepokoil i powiedzial, ze jesli kiedykolwiek wystepuje nawt jasnorozowe plamienie, to od razu trzeba zasiegnac razdy specjalisty, bo czesto (chociaz nie zawsze) zaczyna sie tak poronienie...:( Ale zbadal mnie i powiedzial ze konieczne jest jeszcze usg - na tym etapie ciazy innego wyjscia nie ma zeby sprawdzic co z malenstwem i musialje zrobic.. Gdy tylko pojawil sie obraz - zobaczylam duziii 14,1 milimetrowy pecherzyk!!!! :D :D :D Rozwija sie tak jak trzeba i nie widzial zadnych zagrożeń od strony maluszka!!! :) Niestety widac bylo tylko pecherzyk i lekko cialko zolte, ale powiedzial ze na jego oko - wszystko jest w jak najlepszym porzadku.. Co nie znaczy ze takie plamienia sa strasznie niebezpiecznie... Podsumowujac - zeby nic dalej nie zaczelo sie dziac - mam 2 tyg zwolnienia. Lekarz stwierdzil, ze mam sie zachowywac jak staruszka w sanatorium i przyjmowac - tak jak pisala Iza duphaston - przez 7 ni 3xdziennie i pozniej po2. No i w razie mocnych boli brzucha nospa.. Ale sie rozpisalam.. Przesylam kochane pozytywne fluidy - MUSI byc dobrze i musimy z takim nastawieniem przejsc przez ta ciaze DO KONCA!!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam nadzieje, że przyjmiecie jeszcze jedną prawdopodobną styczniową mamę. Obserwuję wasz wątek od początku, chciałam się dopisać dopiero po wizycie u gina, jak już będzie dokładnie wiadomo czy wszystko ok, ale co tam. NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola................Poznań................25.03.09...... ..02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler........uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? annbar............UK......................31.03.09.... .. .07.01.10...........? gosiaczek76...........Morąg............01.04.09.......10 .01.10..........? martha............wroclaw...............02.04.09........ 08.01.10.........syn? ona................opole...................04.04.09........0 8.01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09........ 14.01.10...........? izia.................bb....................05.04.09..... .....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.............08.04.09........14.0 1.10.. ........? liiduchna..........elbląg.................10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom...............10.04.09.......15.01.10...... ....? aneta888.........kuj-pom................02.04.09.......08.01.10..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momosia :) super wiesci :) yupi :) tak myslalam ze za wczesnie na dojrzepnie dzidziusia choc powinno juz bic mu serduszko i powinno mierzyc 2 mm :) ladny duzy pecherzyk prawie 1,5 cm :) super :) buzia dla Ciebie :) ja mam za 4 dni usg ... witaj w klubie Anetkeo :) to bylas na usg czy nie ??? bo chyba nie bylas ??? a kiedy masz termin ??? buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola................Poznań................25.03.09...... ..02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler........uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? annbar............UK......................31.03.09.... .. .07.01.10...........? gosiaczek76...........Morąg............01.04.09.......10.01.10..........? martha............wroclaw...............02.04.09........08.01.10.........syn? aneta888.........kuj-pom................02.04.09.......08.01.10.......... ona................opole...................04.04.09........08.01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09........14.01.10...........? izia.................bb....................05.04.09..........09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.............08.04.09........14.0 1.10.. ........? liiduchna..........elbląg.................10.04.09........15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom...............10.04.09.......15.01.10...... ....? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i nowe przyszle mamy aneta888 i gosiaczek76:) nie mialam netu wiec sie nie odzywalam:( ale awaria juz naprawiona:) nadrobilam zaleglosci w czytaniu i bardzo mi smutno to co napisala ona z opola:( ale popieram dziewczyny ze napewno jest wszystko dobrze kazda ciaza jest inna kiedy masz wizyte u lekarza? iziamamazuzi tez musisz myslec pozytywnie ja wierze ze u Ciebie bedzie wszystko w porzadku i dzidzia bedzie rosla zdrowo:) miniosia oszczedzaj sie i dbaj jak najwiecej o siebie i malenstwo.Nola to teraz masz ciekawe zadanie do rozwiazania ale wydaje mi sie ze te obecne winiki sa prawidlowe i masz ta grupe 0 ale zawsze mozesz powtorzyc winiki. Liduchna ale masz sie fajnie :) kozystaj ile sie da z wolnego tym bardziej ze popieraja Ciebie w pracy. U mnie wizyta pierwsza u lekarza bedzie w poniedzialek, poza tym czuje sie w miare dobrze jedyny minus brak apetytu moglabym nic nie jesc przez caly dzien:( brzucho od czasu do czasu pobolewa ale to juz sporadycznie. A jak Wasze samopoczucie dziewczyny? pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za powitanie Iziu. Jak tam twoje samopoczucie? Jestem pewna, że z dzidzią będzie wszystko w porządku. Jeszcze nie byłam za USG, jutro idę do gina więc zobaczymy. Jak na razie zrobiłam sobie badania. Na wyniki beta HCG musiałam czekać tydznień wrrr... Na 07.01 było 1634mIU/ml. Wyniki krwi mnie trochę martwiły ale powtórzyłam i nie jest źle. To czekanie i niepewność mnie zabija. To z pewnością najgorszy aspekt ciąży. Miniosia gratuluję pierwszego kontaktu wzrokowego z maleństwem, to musi być cudowne uczucie wiedzieć, że wszystko ok. PasowaRozo oby ci czas minął błyskawicznie do poniedziałku. Co do samopoczucia to jest ok, brzuch też mnie pobolewa ale głodna to się czuję cały czas. Az się boję myśleć co będzie potem. Najbardziej to mnie cycuchy:) bolą z tego wszystkiego. Normalnie budzę się w nocy jak się przez sen na bok przewrócę:):) Ściskam was wszystkie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tzymajcie kciuki dzis wizyta, widze ze moja beta rozni sie od pozostalych, nie wiem co to oznacza, moze jestem grudniowa:) moze gin przypasuje ja do ktoregos tygodnia bo ja zglupialam:/ Izia mama zuzi pocieszylas mnie, dzieki:) choc nie wiem jak to rozszyfrowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Też chciałam założyć właśnie taki topic a on na mnie już czekał :) Dziś z samego rana zrobiłam test, tak z czystej ciekawość, bo po prostu miałam jeszcze jeden w zapasie. No i ... DWIE kreski! Poprzedni test robiłam 11 maja w nocy i to w dodatku na szybko w pracy. Wiedziałam, że jeśli jest to może już wyjść ale też nie musi. No i zobaczyłam wtedy od razu mocną krechę kontrolną, a dalej blado, nawet minuty nie czekałam i wrzuciłam go do torby. A, że miałam jeszcze jeden w zapasie to sobie myślę: a co tam - wykorzystam. I BINGO! Po chwili przypomniałam sobie, że przecież ja nie wyrzuciłam tamtego testu i biegiem do torby. Patrzę w dziennym świetle a tu TEŻ dwie kreski tylko ta właściwa jeszcze słaba ale nie da się jej nie zauważyć. :D To tyle o testach i wynikach. A teraz o przyczynach co nieco.. Otóż niecały m-c temu wyszłam za mąż po 9-letnim związku, a tydzień później zdecydowaliśmy się, że chcemy teraz dziecko. No więc poszliśmy na całość, godzinę później mąż wyjechał, kilka godzin później po bólach brzucha stwierdziłam, że jak nic mam właśnie jajeczkowanie! No i jak chciałam tak mam. Az jestem w szoku, że za pierwszym podejściem! Tak generalnie to w ogóle nie czuję tego psychicznie. Az się boje. Ale może wszystko przyjdzie z czasem. Gratulują wszystkim przyszłym mamusiom z tego topicu i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
Nola - wielkie kciukasy i szybciutko daj znac :) :* Ona z opola - kiedy masz wizyte u ginka? iza mama zuzi - czekam z niecierpliwoscia na Twoje usg.. :) Porownamy nasze wyniki :) W koncu powinnysmy rodzic tego samego dnia :) Buziaki :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie! ... ja chyba puchne, bo cos mi sie wydaje ze na rosniecie ciazowego brzucha to jeszcze nieco za wczesnie... Kiedy juz moze zaczac sie przybywac na wadza? Ja jestem w 6/7 tyg, to chyba za wczesnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Modar:) Annbar z tego co wiem to woda zatrzymuje sie w organizmie i moze dlatego masz uczucie puchniecia a z tyciem roznie bywa jedna przytyje wiecej druga mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? nola...............Poznań..............25.03.09...... ..02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk.......................31.03.09......10.01.10 ..........? annbar............UK......................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08.01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom..............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole..............04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09.......14.01.10..........? izia...............bb................05.04.09..... .....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10.......... amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki, widzę, że wiele się dzieje i nikt tu już o mnie nie pamięta:P ale sama sobie jestem winna, bo zaniedbałam nasz topic... niestety początki ciąży przechodzę straszliwie mam ciągłe mdłości a dziś rano prawie zemdlałam oblały mnie zimne poty zobaczyłam mroczki przed oczami i koniec...mówię wam coś strasznego a do tego strasznie zaczął boleć mnie brzuch więc już całkowicie się wystraszyłam ale wzięłam nospę i jakoś przeszło....chciałam przywitać wszystkie nowe przyszłe mamy...ona z opola tak jak wszystkie dziewczyny strasznie mnie to zasmuciło co napisałaś, ale mylę, że jednak będzie dobrze...trzymam za to kciukasy jak i za nas wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tycia to ja też już przytyłam a to dopiero początek,aż się boję co będzie dalej...ale co mam zrobić jak jestem wiecznie głodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie wytrzymalam i polecialam do pierwszego lepszego gina na usg. wiec pecherzyk ciazowy ma 19,4mm odpowiada 6 tc. w pecherzyku cialko zolte o wymiarach 4,7mm i co najwazniejsze jest ZARODEK i bije mu serduszko 113u/m. wszystko sie jeszcze moze zdarzyc ,ale co najwazniejsze na dzien dzisiejszy jest wszystko OK. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Ona z opola widzisz, niepotrzebny stres! wiedziałam, że wszystka będzie w jak najlepszym porządku!buzka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
Ona z opola ----> BUZKA :D DObrej nocki Mamuski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
Ona z opola- wiedzialam, wiedzialam, wiedzialam!!! Bedzie doberze kobitki! musimy byc dobrej mysli.. :) Ja wczoraj widzialam na usg pecherzyk 14,1mm i cialko zolte - nie bylo widac jeszcze malenstwa, ale nie chce sie zle nastawiac - po prostu pewnie za wczesnie i na nastepnym juz bedzie moj wyczekany dzidzis :D Ja czuje sie w zasadzie dobrze- bole przucha ustaly i najwazniejsze ze nie plamie.. Ach 2 tyg zwolnienia.. ciezko mi tak siedziec w domu... Ale dla mojego malenstwa - wszystko :) :) :) Dobranoc przyszle mamusie :) PS Chodzicie prywatnie czy panstwowo do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
_Migotka_ ja bym z checia troszke tych obiawow ciazawych Ci zabrala, bo u mnie nadal nic :D A jesli chodzi o tycie, to na razie tylko niecale pol kg, ale ja wcale nie bylam wieszakiem przed ciaza :) Jesli chodzi o brzuszek, to mam wzdecia i wyglada to jakby juz troche urosl... ale to chyba tylko przez wzdecia :) Uciekam - dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×