Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Gość szparaga88

witam, czy ktoś z was chodził na to? będę miała taka możliwość i zastanawiam się czy warto, czy aerobic może lepszy... zależy mi na zrzuceniu tu i ówdzie, poprawić kondycje i ujędrnić ciałko, ale najbardziej na tym pierwszym:) czekam z niecierpiętliwością na wasze wypowiedzi:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
czy nikt z tego nie korzystał??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
a moze ktos jeszcze ma jakies doswiadczenia? podzielcie sie prosze nimi:) sadelko na brzuszku tez mozna zrzucic? i po jakim czasie widac pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
powiedzcie cos pls:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie sa jedne z naintensywniejszych treningow:) schudlam wszedzie ale najwiecej od pasa w dol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
no jasne ze chce wiedziec :) po jakim czasie pierwsze efekty? no i czy nie "rozrosly" Ci sie nogi, bo to chyba na nie jest najwiekszy nacisk. wyjezdzam w lipcy na wakacje i jakos chcialbym sie prezentowac w stroju :) najgorzej ze mna nie jest, ale oponke i uda fajnie byloby miec mniejsze i jedrniejsze:) a stosujesz jeszcze jakas dietke do tych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
czy naprawdę nie ma nikogo kto chodzi na te rowerki??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie gdzie
we Wrocławiu można się zapisać na spinning??? I jakie są mniej więcej ceny, ile kosztuje karnet np. na 8 wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie gdzie
Szkoda... coś tam wygooglowałam, ale wolałabym jednak iść w polecone miejsce a nie byle gdzie. Brzydula a napisz mi chociaz ile płacisz za karnet, chciałabym wiedzieć tak orientacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wejscie 11zl karnet 12 wejsc 90zl karnet open,bez ograniczen 120zl u mnie od 16-21wszej co godzine sa inne zajecia fitball,spinning,aerobic,latino,step.bup,stretching,dance fit,pump,pilates,aqua aerobic wybierasz sobie cos co lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dzięki
czyli ten spinning jest w ramach normalnych zajęć fitness? I każdy ma swój rowerek? Jakos cięzko mi to sobie wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 15 rowerow:) chodzi stala ekipa zazwyczaj ktos nowy trafi przypadkowo i juz nie wraca:P najgorszy jest pierwszy trening-nie przejechalam calej godziny a 2 dni to mialam takie zakwasy:( wczesniej kilka razy bylam na aerobicu na rozgrzewke:) najwazniejsze sa buty-musza miec bardzo twarda podeszwe koszyczki wbijaja sie w stope:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dzięki
raz jeszcze za porady :) muszę gdzieś iść i przekonać się na własnej skórze jak to wygląda... ale od takich ćwiczeń chyba raczej rzeźbi sie mięśnie niż chudnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ksztaltuje sie sylwetka:) poprawia kondycja miesnie nog staja sie mocniejsze no i schudlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole spinning niz step czy aerobic bo z koordynacja mam problem:P No i wyczytalam,ze na spinningu traci sie 700-1000kcal:) najwazniejsze,ze polubilam spinning bo nie ma nic gorszego niz sie zmuszac do cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
ooo, nareszcie sie odezwal ktos na forum :) ja sie pierwszy raz w poniedzialek przyszly wybieram, akurat sie dobrze sklada, bo sa zajecia dla poczatkujacych:) kondycje mam kiepska i trzeba ja podrasowac hehe, obym tylko nie miala slomianego zapalu, jak ktos sie bedzie jeszcze tutaj udzielal to opowiam jak wrazenia:) i 6kg w miesiac... jakbym tyle schudła to bym miała moja wymarzona wage... fajnie Brzydula ze nie stosujesz dietki, ja tez sie nie zbiore w sobie zeby odstawic slodycze:(:) trzymamy kciuki za siebie i nasze coraz jędrniejsze ciałka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 6 kg to niestety w 3 miesiace:P ale bez dietki to naprawde mysle,ze niezly wynik:) Trzymam kciuki:) Napisz jakie wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
do wyjazdu zostalo mi troche czasu, ok 2 miesiecy... jakbym tak chociaz ze 4kg schudla... juz nawet zniose wage, byle tylko nie meic boczkow hehe:) juz i tak 10kg przez rok sobie poszlo:) napisze spoko, ale poki co caly tydzien przed nami.... moze sie ktos przylaczy do forum i tez sie podzieli wrazeniami?! a masz jeszcze jakies dobre rady? jak sie zaczynaja cwiczenia, to startujecie od razu na rowerki czy jakies rozciagania moze najpierw? lepsze dlugie czy krotkie spodnie? zapas wody pewnie bardzo przydatny jak mowisz ze to bardzo wyczerpujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotka rozgrzewka na siedzaca i od razu jedziemy:) SPoenki polecak krotkie.Ja mam takie 3/4:) Koniecznie podepnij wlosy-jakas opaska,spinka:) Wode roznie pioja.Mi 1,5 litra ledwo starcza:P Woda niegazowana Rozciaganie na koncu.Jest bardzo wazne gdyz zmniejsza zakwasy:) Techniki nauczy Cie prowadzaca.Trzeba jechac ciagnac pieta w dol gdyz wypadaja nogi z koszyczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
witam! no wiec mam nadzieje ze wstanę jutro z łózka i dam rade pojsc do pracy:) a właściwie to pojechać, nie tym tylko czy starczy mi sil żeby wcisnąć sprzęgło;) zajecia wyczerpujące na maxa, a bylam na niskim poziomie... ale powiedzialam sobie ze sie nie poddam i w srode ide kolejny raz:) mam nadzieje ze moje wysilki nie pojda na marne:) stwierdzam ze kondycje mam jednak koszmarna:( ale reszta dziewczyn daje rade wiec z czasem mysle ze bedzie lepiej:) a jak twoje wysilki? coraz lepiej? jak czesto chodzisz w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję,że poszłas.Wiesz najgorzej to sie wogóle wybrac,zacząć:) A dałas radę cała godzinę przejechac czy siadalaś? Ja myślałam,że ten spinning to taj jak jazda na rowerze stacjonarnym.Gdybym wiedziała to nie wiem czy bym poszła.Pierwszy trening byl tragedią.U nas jest jedna grupa-zaawansowana.Na pierwszych zajeciach klęłam w duchu prowadzacą i odliczalam minuty do końca z myślą,ze wiecej się tu nie pojawie:P Teraz uczęszczam 3 razy w tygodniu-nic nie odpuszczam.Czasami pójdę jeszcze na coś innego-aerobic,bup Po 2 miesiacach treningu wzięłam udział w maratonie spinningowym(3 godziny jazdy bez przerwy)Po 2 godzinach niestety wysiadlam ale to i tak calkiem niezle W nmojej grupie jest kilku kolarzy:P Pozdrawiam Pisz jak Ci idzie:PJedzie się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dzięki
ale Wam zazdroszczę dziewczyny tego spinningu, ja na fitness chodze 4-5 razy w tyg. ale mam ochotę na jakies urozmaicenie a jeszcze nie udało mi się klubu gdzieś w miarę blisko znaleźć ze spinningiem, łeee :o Brzydula bardzo ładne to zdjęcie pod strzechą, pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
siadalam jak inni jechali na stojaca:) ale nie zawsze oczywiscie, chociaz po fakcie sobie uswiadomilam ze mialam za male obciazenie jak na jazde na stojaco, i mi nogi za bardzo uciekaly:( co do skladu grupy sie nie wypowiadam, bo nie wiem czy bedzie jakas stala czy nie, nie zawsze bede pewnie chodzila na te same godziny, zalezy od czasu itd, same wiecie jak to jest hehe:) jak zalicze ten rok na studiach to moze w wakacje tez czasem jakis aerobic, mam sporo klubow do wyboru, no i na basen tez czasem skocze. bede czekała z niecierpliwością na pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Close to you
Ciesze sie ze w koncu ktos napisal o spinningu.Ja chodze na te zajecia juz od trzech lat.Pierwszy raz bylam jakies 5-6 lat temu i sie zrazilam na pierwszych zajeciach i wiecej nie poszlam.Zrazilam sie bo po prostu kondycji nie mialam i glupio mi bylo ze wysiadam.Po paru latach przemoglam sie i tak juz chodze pare latek(3)Powiem tylko tyle-cellulitu nie mam ani deko mozesz przez szklo powiekszajace szukac a nie znajdziesz schudlam 10 kg ale trzymalam tez diete teraz juz nie chudne ale jem juz normalnie tzn nie ograniczam sie.Miesnie pieknie mi sie wyrzezbily.Szczerze polecam spinning spala sie ogromne kalorie ja schodze z rowerku jakbym z wanny wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×