Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Kucharka sciskam mocno kciukaski:) Polecam tez pumpa czyli cwiczenia ze sztanga:) Pilates tez jest oki:) DZiewczyny nie zrazajcie sie -kazdy kiedys zaczynal:) Ja na pierwszych zajeciach spinningu przejechalam z 10min na stojaco reszte na siedzaco a i tak 3 dni nie moglam chodzic takie mialam zakwasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
Dziewczyny!!!bylo super:D:D a wstalam o 6.30, bo juz spac nie moglam:P jednak ten pierwszy raz, to taki chrzest, teraz nie wiem, jak to sie stalo, ale juz sie tak nie meczylam, siadalam co prawda, ale duzo rzadziej i ogolnie nie odstawalam juz tak strasznie od grupy , jak wtedy:) wczesniej kolna nie bolaly, bo mialam zle ustawione siodelko, bo poprawilam po instruktorze, ktory ustawil je dobrze. a teraz cacy, nic nie boli:) czuje sie fajnie, ciagle sie usmiecham:P teraz juz widze, ze bedzie coraz lepiej;) a na cwiczenia ze sztangami tez codze i tez polecam;) a jedyne co mnie martwi, to,z e sie tyle nie poce, co inni. bylam nawte mniej spocona, niz jak sama jezdze w silowni na rowerku. wiadomo, nie dawlama z siebie wszystkiego, bo czasmai juz nie dawalam rady, moze gdybym tak na 100% jechala? sama nie wiem, a moze to przyjdzie z czasem, o widze, z eten kto dluzej jezdi sie bardziej poci, niz poczatkujacy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
dziewczyny, gdzie ucieklyscie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tam kucharko treningi?Jaki masz rozklad tygodniowy?Ile godzin dziennie i jakie aeroby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
brzydula;) ja praktycznie chodze teraz 6-7 dni w tygodniu na cwiczenia. staram sie robic ten dzien wolnego, zeby nie przesadzic. ja spinning bede starala sie chodzic 3x w tygodniu.a tak to chodze na roznego rodzaju aerobiy. ej, czy spinning nie sprawi, ze bede nabierala zbyt duzej masy miesniowej i bede zbyt duza? jak to u Ciebie wyglada? czytalam, ze jakas dziewczyna musiala na jakis czas zrezygnowac, bo wlansie zaczynala sie robic b.umiesniona. staram sie orzciagac, ale nie wiem, czy to wystarczajace. a i pocilas sie tak niemilosiernie juz od 1 zajec? tak jak wyzje pisalam, z ludzi potleci, a ze mnie w ogole. no ostatanio juz bardziej, ale ogolnie, to slabo jakos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
a aeroby na ktore chodze to abt, tbc, plaski brzuch, bs, magic bar-ze sztangami, itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kazdej godzinie spiniola jestem cala mokra.Kapie mi po prostu pot z czola.Wlosy mam mokre wiec jak mnie ktos spotka to pyta-z basenu czy sauny?:) Przez godzine pedalowania wypijam sobodnie-1,5l wody Rozciaganie jest bardzo wazne.Po jednych aerobach na brzuch,uda,posladki tego nie zrobilam i odczuwam do dzis skutki:ORano wstaje polamana,kuleje zanim sie rozchodze i tak mnie ciagnie z tylu pod kolanami:O Jak jezdzicie?Cala godzine w pozycji czy siadacie?Nie zauwazylam rozrostu tkanki miesniowej ani na łydkach ani w innych miejscach a chodze regularnie ponad rok po 5-6 godzin samego spinningu Wiesz jak mowi,zeby mocno podkrecic pod gore to troche oszukuje;) Czasami jestem 2 godziny spinningu pod rzad:)Jazda niesamowita:) Spinning codziennie a druga godzina jak nie spinning to pump,bup,pilates w sdoboty raczej nie chodze chociaz jutro pewnie pojde.Kolezanka uczy sie na instruktora spinningowego wiec skorzystam indywidualny trening;) Zaciagnelam ja jakies pol roku temu.Po pierwszym treningu wyklela mnie ale na drugi przyszla Po 3 miesiacach byla codziennie a dzisiaj mowi-pamietasz jak w lisopadzie zazartowalas-bo jeszcze instruktorka zostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
niezle, ze robi kurs na instruktora! i bedzie instruktorem tylko od spinningu, czy siedzi tez w aerobach itp? super;) my jezdzimy na zmiane, troche stoimy, troche siedzimy-tzn wiecej stoimy. podziwiam, ze chodzisz prawie codziennie na spinning, mi szczerze mowiac nawte karnet na to nie pozwala, ale pewnie nie dlaabym rady, przynajmniej na poczatku;) marzy mi sie za jakis czas wystartowanie w maratonie. a powiedz mi, jak to jest na takich maratonach, jelsi ktos nie daje rady i na chwile przysiada, lub jedzie wolniej, to ok? czy powinien juz sobie darowac, bo to takie jakby oszukiwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maraton trwa 3 godziny i sa 3 przerwy w ty czasie-kazda po 60sek Inaczej dyskwalifikacja:P W czasie treningu jezdzimy cala godzine w pozycjiMamy jedna przerwe30sek i wtedy siadamy i pijemy:) Ta moja kolezanka nie miala w ogole doczynienia ze sportem wiec na razie chyba tylko kurs spinningowy.Ostro wystartowala ale trzeba wierzyc w swoje mozliwosci:) ja biore open karnet i od 16-22 moge korzystac ze wszystkich aerobow a w tym miesiacu rowniez aqua aerobic-promocja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
ooo, kurcze, tylko 3 przerwy, tylko 1 minute, to duzo pracy przede mna, zeby to przetrwac:P chcoiaz u mnie sam trening wyglada inaczej, bo az tyle czasu nie spedzamy w gorze, co u Ciebie. ciekawe w takim raziejak wyglada maraton. fajnie z tym aqua aerobikiem, tez chcialabym na to pochodzic, ale u nas 45 minut 23 zl, kurde, duzo strasznie. dobra, uciekam spac. do pogadania i dzieki za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
o, kurde. jest to u Ciebie w miescie? masakra! tzn fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharka u nas na maratonie jedziesz tak jak na treningu-gora,potem sprint,biodra stop itd.:) agua aerobic kosztuje 15zl za 45 min a w karnecie-8 wejsc 105zl Myslalam,ze to juz jest sporo ale u Ciebie masakra:O W jakim miescie mieszkasz? Ja place 120zl za open:) Ten hydrocykling jest u mnie w miescie ale mialabym kawalek drogi a na swoja sale mam doslownie 300m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
placisz 120 zl za karnet open? ocholera. u mnie open jest za 195 zl, ja kupuje karnet na silownie, aerobik i spinning wszystko do godziny 17 za 145 :O masakra. z olsztyna jestem. i tak to jest jeden z tanszych klubow a jest, ze tak powiem na poziomie. kiedys w osiedlowym zaplacilam za chyba 12 wejsc 100 zl, a tam to zuplena lipa byla.ja jestem z olsztyna, a ty skad? super masz, ze tak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
czesc Wam;) przez przypadek wpadlam na Wasz temat i postanowilam napisac tez cos od siebie;) Ja chodze na spinning od jakis 3 tygodni, jestem z Rzeszowa i u mnie karnet open do godz 15 kosztuje 110zl a calkowity 140zl wiec widze ze u mnie to jeszcze nie jest najdrozej;) na spinningi chodze 2/3/4 razy w tyg zalezy jak praca mi na to pozowli z czego bylam juz 2 razy na maratonach 2 godzinnych wycisk straszny ale satysfakcja jeszcze wieksza;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
witaj;) no taki bez czasowych ograniczen w zupelnosci, to u mnie jets masakryczny. do godziny 17 -145 zl-ostatanio jeszcze podniesli. szybko wyralalas sie na maraton;)tak wlansie zastanawialam sie, po jakims czasie bylabym gotowa w nim uczesniczyc. jak bylo?:) dalas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justyna🖐️ Kucharka🖐️ Ja place 120zl za open z tym,ze silownia platna osobno.Moge korzystac z najrozniejszych aerobow.W lutym ze wzglegu na promocje w cenie tej byl tez aqua a tak platny osobno Zajecia zaczynaja sie od 16tej.Rano sa 2 godziny zajec Nie ma rozroznien czasowych Duzo kobiet dostaje karnety z zakladow pracy-wlasnie na fitness Kucharka ja wystartowalam w pierwszym maratonie po miesiacu chodzenia na spinning.Zupelny sponton.Poszlam zobaczyc jak wyglada taki maraton i jakas laska nie przyszla wiec skorzystalam z wolnego roweru i jazda;) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kartę multisportu można sobie wejść do każdego z trzech fitnessparków w warszawie (fitnesspark.pl). Bez problemu.. Jest też karnet open dla tych któzy karty nie mają. A spinning mają chyba na warszawiance. Ja przynajmniej tylko tam chodzę popedałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
idz, idz;) tez bym poszla, ach! ale mam tydzien wolnego od fitnessu, juz odliczam dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspieram kolezanke:)ona trenuje a ja cwicze;) Kucharka czemu masz wolne?;) Zamowilam buty takie specjalne do spinningu bo moje adidaski wysluzylu sie i pekly od tych hakow na pol:( Emerytura im sie nalezy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
brzydula-->kupujesz te takie buty z zaczepami na magnesy, czy co tam? widzialam,ze u mnie instruktorzy w takich daja;) mam wolne, bo skonczyl mi sie karnet, a kupic kolejny bede w stanie dopiero za tydzien, wiec czekam z niecierpliwoscia. z reszta tonawet dobrze, musze troche sie zaczac oduzalezniac, bo cwiczenia tak mnie wciagnely, ze ciagle chce cwiczyc i teraz wychodzi, ze nie mam dnia wolnego, bo kazdego jest co innego, fajnego do cwiczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
a ostatanio na treningu pierwszy raz czulam, jak te koszyki sie wpijaja w stope, pomyslalam wtedy o Tobie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to sa takie buty Podobno jazda w nich to bajka:)W moich stopa juz zgina sie na pol:( Wysluzyly swoje;) Chodze czesto na spinning wiec na pewno mi sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
no jasne, ze tak;) a ile dalas z anie? ostatnio przgladalam w necie, drogie, ale na penwo sie oplacaja. na pocztaku nie wiedzialam, ze to jakies specjalne buty i patrze na rower instruktora i widze, z enie ma koszykow, bylam w szoku, ze daje rdae, ale mysle sobie, ze juz zawodowiec:classic_cool:, no ale pozniej sie dopatrzylam haczyka,a raczej magnesika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharka jestes the best;)Myslalas,ze instruktor to leon zawodowiec?;)Macie pania czy pana?:) Za swoje butki zaplacilam 400zl-dosc drogo Dzisiaj ide na spinning i na pump cardio(nowosc0 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
haha, ale nie zauwazylabym, ze oni maja specjalne buty, gdyby nie poszla do innego instruktora niz zwykle. bo on czesto zsiadal z roweru i widze, ze tak sie spina, zeby noge zdjac z pedala:P, a pozniej uslyszlam stuk puk o podloge, polaczylam jedno z drugim i eureka! taka jestem sprytna:classic_cool::P a ten, do ktorego chodze zwykle jak wejdzie na rowerek, to nie schodzi az do konca ;) mam samych panow instruktorow ;) duzo kosztuja, ale skoro wiesz,ze bedziesz w tym siedziec i zwiekszy to komfort jazdy, to czemu by sobie tak nie umilic zycia ;) z reszta chyba masz podobny sposob myslenia, skoro kupilas;) a duzo osob(proczinstruktora) u Ciebie w nich jezdzi? zdaj relacje jak sie w nich jezdzi, gdy juz wyprobujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mysle,ze dzisiaj wyprobuje moje butki.Musi mi ktos wpiac te haki w pedalki:) Wzielam rozmiar 40 a nosze 37 czasami 38.Podobno musza byc 2 numery za duze U mnie juz tak z 10osob ma takie buty.Wiesz Ci co chodza stale-weterani:P Kucharka u nas same instruktorki.Panowie przychodza pospinningowac;) Ten pump cardio to masakra.Bardzo intensywny trening.Instruktorka mowila,ze dobrze spala sie podczas tych cwiczen tluszcz Dzisiaj ide na pumpa ale zwyklego i na spinning power A jak Tobie idzie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×