Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Gość szparaga88
ooo widze kolejna osobka:) milo z tego powodu:) może jeszcze ktoś sie podzieli doświadczeniami? mi tez było głupio ze nie wyrabiałam... ale co zrobić,każdy kiedyś zaczynał. na studiach nie ma wf, a jak sie pracuje to brak czasem czasu no i chęci... najgorzej zawsze sie zmotywować. close to you, czy brzuch tez ci sie wyrzeźbił? pytałam juz Brzyduli o łydki i ogólnie nogi, tobie sie "rozrosły" czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaliforniaDreaming
Hej! Ja również mogę same tylko dobre rzeczy powiedzieć na temat spinningu.. od kiedy chodzę (od początku roku) -16 kg, zrzucone kg to też zasługa diety aczkolwiek dzięki spinningowi mam teraz piękne nóżki bez celluitu (a miałam kiedyś ogromny)..najważniejsze jednak dla mnie jest to ile radości mi to sprawia! Chodzę na spinning ok 4-5 razy w tygodniu bo uwielbiam tą atmosferę, głośną muzykę, \"rywalizację\", czuję że naprawdę mogę góry przenosić jak spinninguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Close to you
Tak szparaga brzuszek tez mi sie ladnie wyrzezbil.Jesli chodzi o nogi to faktycznie dosc mocno mi sie umiesnily zwlaszcza uda poczatkowo nie bylam z tego faktu zadowolona wiec zaczelam dodatkowo 2-3 razy w tygodniu chodzic na aerobic zeby troche porozciagac miesnie.Efekt byl [prawie natychmiastowy teraz jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Close to ja wlacze ten aerobic na stale:) w sumie leci od pasa w dol choc gora troche tez i jeszcze jeden plus-nauczylam sie pic wode niegazowana.Pije ze 2 litry dziennie a podczas trenigu 1,5l na godzine mi malo:P po cwiczeniach wygladam jakbym wyszla z sauny:) grupe mamy mieszana:)faceci fajnie spinninguja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
witam was, wczoraj sie nie odezwalam, bo bylam i na spinningu i wczesniej ejszcze na silowni, a potem sie na zakupy wybralam:) nie wiem skad mialam na to sily. o dziwo zakwasow nie mialam, ale jak wchodze po shcodach to czuje nogi, jak to sie mowi:) najbardziej mnie tylek od siodelka bolal:( jutro sie znwou wybieram... jak zalicze wszystkie egzaminy w weekend to moze tez sie czesciej bede wybierala, ale boje sie ze przesadze jak na sam poczatek. przede wszystkim musze poprawic kondycje. ciesze sie ze sa takie pozytywne opinie, zacheca to jeszcze bardziej. a co do rywalizacji... to nie bede sie narazie z nikim scigac, ale z czasem kto wie.... bede pewnie przywiazywac do tego wieksza wage, jak narazie daleko mi do tych co jezdza od pol roku czy wiecej. a nie nudzi sie wam spinning p jakims czasie? nie przeszkadza monotonia? musze wiedziec na co sie nastawiac:) mialyscie jakis kryzys czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szparaga dzielna jesteś:) O dziwo mnie bolały nogi jak schodziłam ze schodów u mnie spinning jest tylko 3 razy w tygodniu i dla mnie jest to oczywiste jak pojscie do pracy.Wprowadziłam te godziny w grafik tygodniowy i nawet się nie zastanawiam czy mi sie chce iść Wolę spinning niz step bo nie nadazam z układem i zawsze sie zakrece-prawa z lewa mi się myli:P Dzisiaj poszłam na bup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
bup? a coz to takiego? ja mam wejscia do wiekszosci klubow w miescie, wiec gdzie isc jest, gorzej z czasem. checi poki co mam. a w ogole w tym klubie w ktorym bylam zajecia sa codziennie, na roznych poziomach, wiec potem zobaczymy:) przy wchodzeneniu czuje lydki, tak jakby mnie skorcz chcial zlapac, ale przechodzi... brzydula, zostalysmy same na forum :( jutro sie wybieram na cwiczonka, w przyszlym tyg moze sie pokusze na aerobic w srode, bo jest abt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
aaa to teraz wszystko jasne :) tez chce sie wybrac na to w srode, ABT tak jakos sie to zwie dokaldniej:) w koncu trzeba sie tez poroziagac, nie tylko wyrabiac miesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Close to you
A ja wlasnie wrocilam z aerobicu wzielam prysznic i czuje straszne zmeczenie.W ogole dzisiaj jakos kiepsko mi sie cwiczylo zreszta caly dzien jestem jakas taka ospala.Na poniedzialek zapisalam sie na maraton rowerowy-4 godziny non stop na rowerku spinningowym.Mam nadzieje ze dam rade.Juz zaplacilam za ten maraton wiec glupio byloby sie wycofac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Close to trzymam kciuki:) U mnie tez organizowali maraton ale 3 godzinny.i za darmo bo i tak chetnych na wszystkie rowery nie znalezli.A nagroda byl karnet na spinning oczywiscie:P Powodzenia:) Dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka,ktora chodzi codziennie na 3 godziny cwiczen(m.in.spinning)powiedziala,ze pije magnez i nie ma zakwasow Warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
witam wszystkich :) a wlasciewie to was dwie. mialam zajecia caly weekend na uczeli i stad moje milczenie. jutro powrot do pracy i cwiczonek:) we wtorek wybieram sie jeszcze na pilates, zeby sie troche poozciagac. byla keidys ktoras z was na tym? close to you, na jaki aerobic chodzisz? step, abt czy cos innego? za ten maraton was podziwiam, ja bym poki co nie startowala, za slabe nogi jeszcze mam, ale mam nadzieje ze sie to szybko zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na pilatesie:) typowo rozciagajace cwiczenia ciagle mysle o pumpie ale raczej nie dam rady:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
witam, wrocialam niedawno ze spinningu i tak mokra jak dzis to nie byłam jeszcze hehe :) ale była świetna prowadząca... najlepsza z tych z którymi miałam do czynienia, i tak naprawdę dopeiro dzis załapałam o co dokładnie chodzi i ze duzo łatwiej i przyjemniej jest jak sie zgra idealnie z muzyka :) nie wiem czy tamci tego nie potrafią... albo ze dobierają muzyczkę :( a jutro pilates... złapał mnie dziś straszny skurcz, czuje do teraz... macie jakas rade? bo naciągam i naciągam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szparaga na skurcz nie wiem co moze pomoc:) Wiem,ze trzeba porzadnie sie porozciagac bo raz zaniedbalam i zakwasy takie,ze wstac nie moglam na drugi dzien:) Ja dzisiiaj bylam na BUPie,jutro spinning:) Sprobuje codziennie chodzic chociaz na godzine na jakies cwiczenia:) Sa zawodniczki,ze 4 godziny dziennie spedzaja na sali:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
bylam na pilatesie, i cos czuje ze jutro ebde miala zakwasy... :( mam za slabe miesnie brzucha... ale stwierdzam ze wole takie dynamiczniejsze cwiczenia, o miescie zadbam pozniej :) na koncu sponningu jest rozciaganie, i wtedy sie tak fajnie mozna wyciszyc, bardzo pomaga, i pewnie dlatego nie jestem taka obolala. a co do tych 4godzin, to nie sztuka tam siedziec tylko :) ty mozesz byc godzine a dac z siebie wiecej niz ona po 4:) z reszta wiesz o czym mowie zapewne. tez jest u nas taka jedna laska, widze ja zawsze, a dzies kumpela moja zauwazyla ze cos tam bierze, tylko nie wiemy co. i ja codziennie nie bede chodzic, nie mam na to czsu, przy pracy i studiach.... poza tym troche zycia prywatnego tez potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Szparaga:) Ja wlasnie wrocilam po spinningu:) Chetnie bym pocwiczyla troche wiecej ale na wszystko nie starcza mi czasu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Close to you
Hej hej!Chcialam sie pohwalic moim wyczynem na maratonie.Dalam rade!Ale bylo dosyc ciezko.Poczatek jakies 2-2,5 godziny jeszcze jakos lekko szlo ale koncowka to juz meka b yla....Nie poddawalam sie i walczylam do konca.Ogolnie udzial bralo 26 dziewczyn a na finiszu zostalo 8.I ja bylam w tej osemce!Myalalam ze schudlam nie wiadomo ile a tu patrze na drugi dzien na wage i niespodzianka-2kg na plusie.Zaczelam sie smiac z tego.Nie wiem dlaczego nie zauwazylam zebym wiecej jesc zaczela.Cholera wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
gratuluje!! ja widze po sobie ze tez jest coraz lepiej, kondycja sie poprawia:) czekac tylko na efekty wizualne hehe. a kurde okres dostalam i chce mi sie wiecej jesc:( co nie jest za bardzo po mojej mysli hehe. oby tak dalej dziewczyny!! chociaz moze jakis facet sie keidys tutaj znajdzie, u nas na zajeciach dzis bylo az dwoch. nastapne rowerowe wyczyny czekaja mnie w pt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Close zawodostwo:P Gratuluje:) Ja wczoraj i dzisiaj spinningowalam:) A ile placicie zapytam z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
spinning... myslałam ze chodzi o łowienie ryb, bo spinning to jedna z technik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
ja jak mowie ze chodze na spinning, to niektorzy tez mi sie pytaja dlaczego lowie ryby:) ja sie jutro wybieram... musze spalic kalorie hehe:) co do kosztow, to mam multisport, i place ok70zl na miesiac. korzystac moge ze wszystkiego i wszedzie praktycznie. a tak normalnie, to w tym klubie co spinninguje to miesiac jest chyba ok 200zl a wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jednorazowe wejscie-11zl karnet 12 wejsc-90zl karnet open-120zl Cena dotyczy wszystkich zajec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Close to you
A u mnie jednorazowe wejscie tez 11zl a w karnecie 9zl.Karnet mozna wykupic na minimum cztery wejscia.Ja juz dzisiaj po rowerku wieczorkiem umowilam sie z kumpela na aqua aerobic.Tak dla rozluznienia miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
11zl? to u mnie wejscie na jeden raz, tak ze mozesz korzystac ze wszystkiego, caly dzien kosztuje 50zl:( a tak poza tym wrocialm ze spinningu niedawno, ale za grosz mi sie dzis nie podobalo, nie bede chodzila do tej laski...zero zaangażowania, skonczyla 15min wczesniej, w ogole klapa jak nic:( nie jestem zadowolona... nawet sie porządnie nie zmeczylam... zniechecila mnie do cw od pierwszej minuty... no ale coz. w pon nadrobie mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najdluzej bylam na 2 godzinach pod rzad.Mysle jednak,ze warto chodzic czesciej niz jednorazowo byc na kilku zajeciach pod rzad Bylam na spinningu i zostalam na aerobic.Ledwo do domu szlam:P Dzisiaj pojde na jakies aeroby bo spinning dopiero jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparaga88
witam, ja dzis odpoczywam, jutro ruszam za to na rowerki:) wczoraj znwou byla ta babka ktorej nie lubie... bylo ientycznie jak w pt, nawet muzy nie zmienila... a miala byc taka inna, najlepsza z tych ktore kojarze:) oby jutro sie nikt z nikim nie zamieniał heh. a jak Twoje dzisiejsze rowerkowanie? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym tygodniu bylam tylko 2 razy na spinningu i raz na aerobach:) Mialam isvc w piatek popedalowac ale ktos brutalnie zniszczyl moje plany:( I tak po raz pierwszy wagarowalam:P Moze dzisiaj uda mi sie wyskoczyc na aeroby ale nie wiem bo wiadomo Dzien Dziecka:) Szparaga widze,ze sie wciagnelas:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×