Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Gość Malina1234
chyba nie dane mi dziś napisac ,po nie mogę nic wysłać ....a tyle sie napisałam:)jak zacznie juz dobrze funkcjonowac to się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1234
może dziś sie uda coś napisać:) o spinningu juz naczytałam się wystarczająco:) znalazłam już kluby w moim mieście gdzie spinning organizaują...o zgrozo tylko dwa:( namówiłam koleżankę żeby ze mna poszła jeden raz ,żeby tak nie być w tyle "peletonu"sama:) Jarek mnie troszkę "wystraszył"...ale cóż ..idę.próba nr 2 mam nadzieję ,ze nie wymięknę... Miłego tygodnia z ćwiczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
malinka---> super, idz, idz. powodzenia, bedzie dobrze;) i nie boj sie byc najslabsza wsrod dobrych, czy najlepszych, niedlugo i Ty bedziesz tak dawac jak i grupa, z ktora cwiczysz. wstyd, to lezec cale zycie na kanapie:P chociaz tez sie troche stresowlama tym, ze bede ciagle ostatnia, ale pozniej mi przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka zawsze musi byc ten pierwszy raz a przy nastepnych bedziesz weteranka bo przyjda pierwszaki:) Nie mozna sie zniechecac a spinning jest prosty technicznie do opanowania.Nie jak step gdzie sa hasla i jakies uklady:) Ja wsiadam na rower i ta godzina jest tylko dla mnie-taki relaks:)Moje sie wyciszyc i mnostwo spraw w spokoju przemyslec.Wylaczam sie calkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide sobie dziś na body stylling... szkoda ,ze w tym klubie gdzie chopdzę na areoby nnie ma spinningu bo pewnie bym juz dawno tam była...a tak musze wykupic 2 karnety do jedngo klubu na areoby i do drugiego na spinning,bo w tym ze spinningiem nie ma fajnych areobów ,nastawieni sa na spinning,sqaha i siłownie.... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
hej Wam, to rzeczywiscie, szkoda,z e tak proozrzucane masz, Mlinka, ale widze zapal jest;) ja dzis po spinningu, i byla pierwsza i jedyna:P kropla potu na podlodze:P, ucieszyla mnie niezmiernie, heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj 2 godziny spinning i chcialam jeszcze zostac na aerobik ale moja bluzke mozna bylo wyciskac;) Kucharka pierwsze krople potu?Mi zawsze kapie.Jak schodze to wokol roweru jest mokro;) Malinka nieciekawie z tymi klubami.A ile placisz za karnet? ja mam poza wyborem.Jeden klub ale cwiczen tyle,ze kazdy znajdzie cos dla siebie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
wlasnie ja sie tak nie poce, co mnie boli bo jak patzre na innych, to az im zazdroszcze:P tzn bluzka, spodenki sa mokre, teraz coraz bardzije zreszta, bo na poczatku, to sie tylko zgrzewalam strasznie, ale potu w stosunku do wysilku bylo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE poćwiczyłam sobie na maxa wczoraj....wiecie co zauważyłam ,ze rzadko spotkać na tych zajęciach kogos przy tuszy same dziewczyny ,które dbaja o sylwetkę....to dobrze ,że dbamy o siebie.. Ja 8 wejśc w miesiącu płace 75 zł ...narazie tylko tyle bo nie mam więcej czasu.... a tam gdzie spinning musłiabym zapłaic 99 zł za 8 wejśc czyli 2 x w tygodniu spinning...więc razem na miesiąc daje 175 zł na miesiąc ...trochę duzo zwłaszcza ,że mam inne wydadki... miłego dnnnnnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek zbliża się wielkimi krokami:) Wczoraj w ramach przygotowań do mojego drugiego spinningu zwiększyłem trochę intensywność ćwiczeń na rowerze stacjonarnym. 40 minut z różnorodnym natężeniem i 25 kilometrów przejechane :) Jutro kolejny trening, a w piątek kolejne podejście do "dyskotekowego "pedałowania". Muszę chyba zainwestować w spodenki rowerowe z wkładką, bo po ostatnim razie bolą mnie cztery litery. Nie łudzę się, że w piątek wstanę na pedały za każdym razem, ale spróbuję więcej niż ostatnio :) Kupiłem sobie termoaktywną koszulkę under armour - rewelacja. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1234
halo ,halo gdzie wszyscy:) a ja tam dzis znów bylam sobie poćwiczyć i pot tez sie pojawił na czole:) juz się nie moge doczekać relacji Jarka z kolejnego muzycznego"pedałowania:) Pozdrawiam...wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
jarek, czekamy, czekamy;) ja tez dzis cwiczylam, w sumie, to cwicze codziennie:P, wiec to zadna nowosc. mialam dzis spinning, i byl tak swietny, ze glowa mala.idealna muzyka, po prostu nogi same mnie niosly, jednak odpwiednia muzyka jest poowa sukcesu, przynajmniej z jendym z instruktorow mamy podobny gust muzyczny i bardzo przyjemnie mi sie na jego zajeciach jezdzi. taki rock, troche stare przeboje, cos w stylu twist & shout :D i fajny pop, taki z wyzszej pulki. ech, no dobra, nie jaram sie juz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jarek czekamy na relacje z pedalowania:)O jakiej koszulce piszesz? Ja jezdze od 2 treningow w pasie neoprenowym.Strasznie goraco w nim wiec mam nadzieje,ze moje poswiecenie nie pojdzie na marne:) Jedna z dziewczyn powiedziala mi,ze spala w takim pasie przez pol roku:OAz taka masochistka nie jestem;) A tak na marginesie to laska szczupla jak wykalaczka wiec nie wiem w jakim celu tak sie meczyla A jak u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydua ..ja żyje mimo wczorajszych intesywnych ćwiczeń..ale uwielbiam to) mam nadziję ,że Jarek nie wymiękł po ostatnim spinningu i jeszcze do nas zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka🖐️ Fajnie,ze sie nie poddajesz:)Spinning daje takiego kopa;) Ja dzisiaj pedalkowalam 2 godziny:) Orzyznam sie,ze mialam ochote na wagary ze wzgledu na sliczna podode ale zadzwonila kolezanka i poszlysmy:)Dobrze,ze mnie zmobilizowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
Gdzie sie podzialiscie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
hej;) wlasnie wrocilam ze spinningu, musze powiedziec, ze wyrobilam sie i juz nadazam za tepem instruktora, ogolnie nie mecze sie tak diablenie jak na pocztaku, tj. wiadomo, ze sie mecze, ale wtedy, to az mi sie slabo robilo:) teraz mozna powiedziec, ze to przyjemnosc, czas szybko leci. a wiecie co, jakos troche przestaje mi sie chciec cwiczyc, jak wczesniej nie potrafilam nie pojsc na chcoiaz jednen aerobik, to teraz czesto opuszczam i nie mam jakis wiekszych wyrzutow sumienia. zaczyna mi sie troche nudzic po prostu. mam nadzieje, ze nie znudzi mi sie totalnie, bo nie chialabym sie jednak rozstawac z cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1234
Kucharka...:) a to ,że Cie ćwiczenia nudzą to chyba żart na 1 kwietnia :):)bo nie ma takiej możliwości..... Trzymajcie się .....Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
to nie zart;) idzie lato, spedzam wiecej czasu na swiezym powietrzu;) troche mi zal spinningu, ale karnt tylko na spinning jest drogi, nie oplaca sie, wiec sobie daruje. bede zagladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kucharka moze wiosna tak na Ciebie zadzialala?;) Mnie spinning nie nudzi.Bylam zla,ze w czwartek i piatek nie bylam na cwiczeniach ale wwiadomo jak przed swietami a poza tym jestem wykonczona-od miesiaca nie mialam wolnego a spanie po 4 godz na dobe tez sil nie dodaje Odbije sobie po swietach:) Musze Wam napisac,ze juz kilka osob mi powiedzialo,ze ładnie wyrobilam ramiona i to osoby,ktore nawet nie wiedza,ze cwicze wiec chyba uwierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim jezeli w ogole ktos tu jeszcze bywa:) I jak po swietach?;) ja sie objadlam okropnie:OZa kare dzisiaj godzina spiniolka i godzina sztang:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
czesc;) ja na swieta tez sie niemilosiernie obzarlam, wstrenie sie czulam, ale mialam taki aptety, ze jeszcze po swietach wcinalam wszystko co mi w rece wpadlo. ogolnie nie potrafie ine cwiczyc i wrocilam na silownie:D:P juz nawet chcialam tylko na spinning, bo z anim chyba najbardziej teksnilam, ale karnet na sam spinning tak drogi, ze nie oplaca sie, i kupialm na aerobik, silownie i spinning;) i czuje, ze zyje, to jest piekna sprawa:D bylam tez dizs na rowerze, takim"normalnym" i tez bardzo przyjemnie,tylko kolana mnie bola. a fajne jest to, ze wciagu ostatenigo tygodnia, slyszalam doslownie od 5 osob:komplementy na temat swojej pupy od osob, ktore nie wiedza, ze cwicze i zauwazono, ze schudlam;) bardzo to fajne:D jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę ..ja ćwiczę tylko po to aby mieć takie fajne pośladki i trochę więcej w ramionach:)ale jeszcze trochę i bede sytematycznie ćwiczyć....Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam z ciekawości bo duzo jeżdzę na rowerze ale na zewnątrz, zastanawiałem się nad spiningiem w zimie w celu utrzymania kondycji. Jedna rzecz mnie tylko przeraża pedałowanie w miejscu :) Jak jadę w góry to wiem, że chcę czy nie chcę muszę wrócić :) Poza tym cały czas krajobraz się zmienia mogę się porozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
coheed--> spinnig jako alternatywa na zime, jest idealny, ba, nawet latem jest swietny;) co kto lubi, musialbys oczywiscie sprobowac, ale naprawde fajnie sie cwiczy w grupie, przy muzyce, w szybkim tempie, ja zwykle sie zamyslam podczas spinningu, czy tez zapatruje w jakis pkt, jakos tak mi sie mozg wylacza i jest przyjemnie. a jeszcze lepiej, jak muzyka trafi w moj gust, raz mialam taki trening, gdzie po prostu nie moglam nog uspokoic, same sie rwaly do pedalowania, bo czulam te nute;) ja w kazdym bac razie polecam;) ja mialam zrezygnowac juz z cwiczen, bo zliza sie lato, cieplo na dowrze, myslalam, ze jakos sobie to zastapie, ale co Ty, nie da rady, spinning no i aerobik tak mnie wciagnely, ze koniec, jak bede musiala kiedys zrezygnowac na dluzszy czas, czy tez w ogole, to chyba uschne. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tu się rozmijamy :) nie znoszę muzyki w czasie wysiłku :) nie lubię też ćwiczyć w grupie, jeżeli posiadasz już trochę sily a po wpisach tak sądzę polecam wyjazd w góry na rowerze trasę np. 80km i w tym jakiś np 15km podjazd zobaczysz czym się różni spinning i na ile jest sztuczny/nudny :) ale to moje zdanie oczywiście. Jadąc w terenie i mając wyznaczony cel nie nudzisz się. Bez przerwy coś się zmienia przy zjazdach trzeba uważać, samemu można sobie dyktować tempo, na pewno nie jest nudno :) Ale wszystko rzecz gustu :) Nie wyobrażam sobie jazdy na rowerze bez typowego stroju (zwłaszcza spodenki ze specjalną wkładką zakładane na gołe ciało ) obuwia i pedałów spd (to nie jest jedyny system) Lepsze wydają mi się do spinningu pedaly i obuwie szosowe gdzie pedał jest większy i dający większe podparcie dla stopy, a buty sztywniejsze i lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialem napisać, nie jeżdżę na rowerze po to by schudnąć :) niespecjalnie mam z czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
ale na spinningu jezdzi sie w tych spodenkach z wkladka i butach spd, jesli chcesz. Twoj post zabrzmial bardzo pretensjonalnie, ja nie mowie, ze Twoje wyjazdy w gory sa nudne, tylko probowalam Cie przekonac, ze spinning jest ok i nie musi byc gorszy od jazdy na powietrzu i tak jak pisales, w Twoim przypadku moze byc alternatywa na zime. trzymaj sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
a probowalam Cie przekonac, bo sie pytales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×