Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kfeterianka

Mieszkanie z teściami - porady praktyczne

Polecane posty

Gość Iustereczko
Nie wiem czy jeszcze zaglądasz na ten temat autorko, ale ja ci odradzam taki układ, z uwagi na siostrę która ma mieszkać z rodzicami w pokoju jak rozumiem. Nie wiem ile ona ma lat ale weź pod uwagę że kiedyś będzie starsza i będzie chciała mieć trochę prywatności nawet szybciej niż ci się wydaje. Pisze to bo u mojego męża była podobna sytuacja w domu, dwa pokoje w jednym rodzice a w drugim on z siostrą. Jeszcze pół biedy bo zarówno on jak i ona starali się dawać sobie trochę prywatności jak przychodziłam ja to siostra szła do rodziców żebyśmy trochę sami pobyli jak przychodził chłopak siostry to mąz ich zostawiał tez samych. Ale to jest rozwiązanie na krótką metę. Rodzice też czasem potrzebują prywatności i jeśli nie będziecie się czuć komfortowo to po prostu ty będziesz wszystkiemu winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninik
Gdzie dotąd mieszkałaś ? Ja tego nie widzę , prędzej niż później nastąpi wielkie "bum " Czy nie lepiej coś wynając niedrogo albo wziąc kredyt na kawalerke . znajdzcie inne wyjscie z tej sytuacji ,bo i tak długo razem nie pomieszkacie .Tak na kupie się nie da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×