Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

1. jazda samochodem mnie relaksuje 2. codziennie sam siebie okłamuję (i to dobrze bo wierzę w swoje kłamstwa);) 3. mam szczęście do ciekawych i wartościowych ludzi 4. chciałbym zerżnąć (ten seks nie miałby niczego wspólnego z miłością czy nawet sympatią) moją byłą (i ona też by tego chciała:D) 5. czuję się wolny gdy jestem daleko od osób, które kocham 6. nie mogę od wczorajszego basenu zapomnieć widoku dziewczynki pływającej przede mną żabką (świetną miała tą żabkę!:D) 7. nie uczę się na błędach 8. jestem dla siebie bardzo pobłażliwy 9. muzyka mogłaby być moją religią 10. boję się, ze mógłbym być kiedyś łysy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek
1) Mam za soba dwie próby samobójcze 2) w zwiazku z czym również pobyt w psychiatryku 3)nie chce mi sie dokończyć mojej pracy mgr 4) z moim facetem jestem tylko dlatego, bo wiem że jest bardzo zakochany i rozstanie bardzo by go zraniło 5) średnio raz na godzine myśle o swoim byłym 6) przez którego patrz pkt 1 7)jade na wakacje na Floryde:) 8) mimo ze zdałam prawko za pierwszym razem, nie potrafie jezdzic samochodem z manualna skrzynia biegów 9)mam IQ 154 10) nielubie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczekkkkk
1. Siedzę w pracy i od 4 godzin przeglądam tylko internet. 2. Tęsknię za chłopakiem, z którym zobaczę się dopiero za 4 miesiące. 3. Mam bardzo słabą wolę co do zrzucania zbędnych kg-mów. 4. Wiem że muszę oddać pracę mgr za mniej niż miesiąc, mimo to nie napisałam nawet połowy bo mi się nie chce. 5. Chciałabym pojechać z kumpelami na super wakacje i zapomnieć o całym bożym świecie i się po prostu bawić! 6. Sprawdzam na NK co fajniejszych chłopaków którzy pracują u mnie w firmie na produkcji (nie wiem po co?????) 7. Kocham oglądać BRzydulę:) 8. Idę dzisiaj na grilla , się troszkę zrelaksować. 9.Lubię udawać wielką paniusię prowadząc auto. 10. Tęsknię za szaleństwami które minęły.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam za mało
1. zazdroszczę kumpelom, które powychodziły za mąż i albo właśnie urodziły albo są w ciąży 2. mam ochotę na jednego faceta z przeszłości, ale chodzi mi głównie o to, żeby mu pokazać, co stracił 3. jestem księżniczką, zdecydowanie niewystarczająco pieprzoną :D 4. chcę mieć duży dom z mnóstwem powietrza i sadem 5. kocham kompy, mogłabym się masturbować rogiem ekranu od laptopa, gdyby nie to, że mam już wibrator :D 6. parę razy całowałam się z dziewczynami i często żałuję, że jednak nie jestem lesbijką 7. jestem niezłą laską 8. mój facet łysieje i to jedna z niewielu rzeczy, które mi się w nim nie podobają (chciałabym móc podczas seksu ciągnąc go czasem za czuprynę :D) 9. jestem za karą śmierci 10. jak mnie ktoś wkurwi, to mam ochotę poważnie palnąć taką osobę w łeb, najlepiej o beton :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kartofli
I czesto mam na cos wielką ochote, ale nie mam odwagi tego zrobic a potem zaluje II nie znosze sama chodzic gdziekolwiek III czasem uprawiam seks bez zobowiązan z moim bylym i musze przyznac w łóżku jest bosko. IV uwielbiam flirtować a potem , gdy facet zaczyna sie angazowac, mowie ze nie jestem zainteresowana V kocham przeklinać (i sluchac brzydkich slow i wyzwisk) podczas seksu, mam wtedy nieziemskie orgazmy ;) VI bardzo mnie podnieca mysl o seksie z kobietą, chociaż wiem ze tak na oprawde wcale bym tego nie chciala VII w ogole ostatnio bez przerwy mysle o seksie. o meskich dloniach, ramionach... wyobrazam sobie moich kumpli w erotycznych sytuacjach a potem mi glupio :P VIII nie potrafie sie cieszyc chwilą. nie umiem docenic tego co mam i chwili ktora trwa a potem za tym tesknie i mysle ze jednak bylam wtedy szczesliwa. wierze ze jeszcze spotka mnie ogromne szczescie. takie, w ktorym bede mogla sie zatracic IX uwielbiam spacery po wroclawiu a widok katedry nocą nigdy mi sie nie znudzi X u mnie w domu wszyscy maja bzika na punkcie naszej kotki. mowimy do niej jak do dziecka i pozwalamy siedziec na stole podczas obiadu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśśśś
1.jestem dziewczyną. 2.. Mam bardzo silna wolę,jak coś postanowię to tak już jest. 3. lubie siebie i podobam sie sobie, co uwzam jest fajne. 4.ktoś kogo bardzo kochałam zdrzadzil mnie i go zostawilam. 5. uwielbiam ananasy. 6. obecnie tkwie w dzwinej, skomlikowanej relacji. 7. lubie piwo desperdos. 8. mam blond wlosy i niebieskie oczy. 9. kocham pływać motorówką. 10. mam na sobie skarpetki w rózowo-szare paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech blont
ktośśśśśś >>>>>> pozdro Lady Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inna
Vampire - jak już tu zajzales to chociaz napisalbys troche o sobie ale bez sciemy bo troche juz o tobie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz moja kolej...
1. Od 2 lat zrywam z chłopakiem... bezskutecznie:/ 2. Nie umiem zdać prawka:( 3. Siedze na kafe zamiast uczyć się do matury 4. Ogoliłam dzisiaj nogi:D 5. I zafarbilam włosy (na głowie) 6. Strasznie pokłóciłam sie z mamą... 7. ... wyprowadziłabym sie, gdybym miała gdzie. Ech:/ 8. Kasuje smsy przed chłopakiem 9. Gdy jestem bez makijażu nie moge na siebie patrzeć 10. Boli mnie już tyłek od siedzenia na tym twardym krześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiezniczkaa
1.mam alergie 2.kocham kwiaty 3.uwielbiam jazde samochodem 4.zakochalam sie 5.uwielbiam sie smiac 6.jestem leniwa 7.nie wierze w siebie 8.nie znosze zarozumialcow 9.chyba nie jestem interesujaca 10.ciagle w siebie nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlkddjk
1.ciągle kłócę się z moją mamą. 2. zawsze uważałam, że moja mama mnie nie kocha i ma żal do mnie, że istnieję. 3.nie chcę miec dzieci. 4. nie chce ślubu. 5. chciałabym mieszkac gdzieś, gdzie nie ma zimy (zimą wpadam w letarg, wegetuje, a nie żyję). 6.panicznie boję się wszelkiego robactwa. 7.nie umiem używac eyelinera:/ 8. jak zauważam, że coś mi szkodzi, to nie odstępuje od praktyki szkodzenia sobie i obserwuję reakcję orgaznizmu. 9. uwielbiam spac, jak mam wolne, to potrafię spac po 16h dziennie i ciągle mi mało. 10.boję się, że jak skończę studia, to nie znajdę pracy, bo ciągle za mało umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę umrzeć
1. chcę umrzeć 2. chcę umrzeć 3. chcę umrzeć 4. chcę umrzeć 5. chcę umrzeć 6. chce umrzeć 7. chcę umrzeć 8. chcę umrzeć 9. chcę umrzeć 10. chce umrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlkddjk
chcę umrzec, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę umrzeć
po prostu, chcę umrzeć a to nie topik na to, żeby opowiadać co się stało to tylko 10 przypadkowych faktów o mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie dolacze
1.kocham zwierzeta bardziej niz ludzi 2.jestem zwierzeciem 3.potrzebuje porzadnego rypanska 4.nie mam celu w zyciu 5.ciagle sie boje o swoja przyszlosc 6.jestem odludkiem 7.powierzchownie nie mam powodu byc nieszczesliwa 8.nie jestem szczesliwa 9.nienawidze miast i innych skupisk ludzkich 10.nie wiedzialam, ze jestem tak zjebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chce umrzec
zanim umrzesz zrob sobie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chce umrzec
10 razy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna anna
Rada z godz 8:55 jest najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna anna
1.Uwielbiam sex 2.Loda ubóstwiam lizać 3.Mam fajne tzytzki 4.Golę się wszędzie poza twarzą 5.Nienawidzę mojej sąsiadki, bo jest ładniejsza 6.Mam o sobie za dobre mniemanie 7.Lubię drapanie po plecach 8.Kocham moje autko 9.Chce mi się siku 10.uwielbiam sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
a nie jestem anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ; - ) 1. Kocham byłego 2. Mam nadzieję, że on ma to samo i mnie kocha ; - ) 3. Waham się między nadwagą a otyłością. 4. Nie narzekam na brak powodzenia :) 5. Obgryzam paznokcie 6. Puszczam bąki, głośne ale puste :D 7. Nie mam ojca i nigdy nie miałam 8. Byłam z facetem o 9 lat starszym, początkującym alkoholikiem 9. Mam nadopiekuńczą mamusię. 10. Marzy mi się sex z Bartkiem :*:) Dziękować ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.jestem kleptomanką, kradnę nawet u znajomych 2.nigdy nie byłam w stałym związku, bo za szybko się nudzę 3.jestem fałszywa, lubię obgadywać bliskich 4.dopalacze, narkotyki, zioło, alkohol, papierosy-to jest to co kocham 5.marzę o wielkiej tkliwej miłości i piszę o tym wiersze 6.chciałabym zaliczać facetów, ale mi wstyd 7.nie umiem gotować 8.nienawidzę sprzątać i nie przeszkadza mi syf 9.boję się każdego owada... 10.manipuluję najbliższymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie lubie okazywac zednych uczuc ludziom , zeby nie poznali minie blizej i nie przejrzeli na wylot 2. bardzo potrzebuje milosci ale boje sie angarzowac zeby pozniej nie bylo tak jak w telenoweli wnezualeskiej - ona go kocha a n ma ja gdzies 3 nie nawidze mojej slabosci - uczuc 4 czasami zjadam 5 lodow dziennie i mam wyrzuty sumiena 5 jestem niejwiekszym leniem na swiecie 6 mam przeost ambicji nad mozliwosci 7 jesli kocham to na zwsze i szczeze lub nienawidze - brak uczuc posrednich 8 gdy brak mi silnych emocji bardzo chcialbym pociac sbocie cailo czyms ostrym 9 lubie spac 10 chcialabym pocalowac dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkaaaa
1. Mam własnie mega kaca po wczorajszym koncercie. 2. NIe moge przestac obgryzac paznokci. 3.Mam piękne nauralne blond włosy. większość ludzi myśli że są farbowane i jeszcze się ze mną kłoci o to próbując mi wmówić że kłamię. :D 4. Właśnie gotuje mi się woda na herbate (chyba dziesiątą dzisiaj) 5. Mam 3 patyczaki 6. Tanczę dancehall, chcałabym wystąpić w You can dance ale brak mi odwagi 7. Jestem bardzo zakompleksiona i wydaje mi się że każdy jest mądrzejszy/fajnieszy/ładniejszy/zgrabniejszy ode mnie. 8. Chce zacząć biegać ale mi sie nie chce 9. Nienawidzę butów na obcasie. 10. To już mój drugi wpis w tym temacie. Tak mi się spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×