Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anahi__barbie

Schudnąć 10kg, jak najszybciej ... !!!

Polecane posty

Gość gość
tak , reklama tabletek znowu , dajcie sobie spokoj juz z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Kowal
jeśli chcesz schudnąć szybko, ale i bezpiecznie dla zdrowia, to warto zainteresować się dietą paleo, poczytaj sobie o niej artykuł http://diety-odchudzajace.info.pl/dieta-paleo/, ja schudłam 15 kg i jak na razie utrzymuję nową wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wierzę, że szybko można schudnąć bezpiecznie. Wolę wolniej, zdrowiej i na dłużej. Dużo ćwiczę, ograniczyłam porcje, jem zdrowo, a do tego wspomagam się suplementem figura błonnik, żeby efekty były szybciej widoczne. Schudłam 4 kg w miesiąc i uważam, że to bardzo rozsądne tempo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka040
Bezpiecznie można schudnąć tylko z pomocą dietetyka. U mnie się świetnie sprawdza pani Monika Górzyńska. W ciągu miesiąca schudłam 4kg, a do fajnej wagi brakuje mi jeszcze 10 kg. Jestem dobrej myśli bo kobieta widać zna się na swojej pracy. A tabletki to tylko chemia i nic nie dają tak naprawdę. Nie ma co się łudzić, że pomogą schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy reklamy rekalmy , wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula098
Sama dieta , choć ważna, niewiele zmieni. Kluczem do pozbycia się nadwagi jest ruch. Musi to być jednak przemyślane. Dlatego warto skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na tym. Mnie pomaga Kacper Nowicki, trener indywidualny z Wrocławia. http://www.kacper-nowicki24.pl/ , który opracował mi ćwiczenia i dietę i dogląda jak je realizuję. Efekty są, choć jeszcze muszę trochę powalczyć o wymarzoną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo nie mogłam schudnąć, chociaż byłam na diecie i ćwiczyłam. Efekty pojawiły się dopiero jak zaczęłam do tego jeszcze stosować suplement figura błonnik (naturalny, więc bezpieczny dla zdrowia), który wspomaga odchudzanie. No i w sumie zrzuciłam jakieś 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nie jeść nic, a jak już się będzie mdlało to przegryźć tabletkę na spalanie tłuszczu, oczywiście każdego dnia koniecznie trzeba poćwiczyć ze dwie godziny. Efekt gwarantowany! Po miesiącu na pewno co najmniej 10 kg dół :) Kobiety, opamiętajcie się! Nie ma czegoś takiego jak szybkie schudnięcie, bo wtedy po prostu atakujesz i niszczysz swój własny organizm. Jeśli będzie jadła dziennie mniej kalorii niż potrzebujesz do normalnego funkcjonowania (podstawowa przemiana materii) to organizm żeby się bronić dramatycznie obniży metabolizm. W efekcie, na początku zrzucisz szybko parę kg, ale potem dojdziesz do ściany - organizm będzie się domagał jedzenia, zaczną wypadać włosy, będziesz ciągle zmęczona i bez energii, a gdy tylko zjeść więcej, nawet nie słodyczy, ale czegokolwiek, to momentalnie organizm przekształci to na zapasy (tłuszcz), bo będzie chciał się zabezpieczyć na przyszłość (jeśli znowu przestaniesz jeść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak koleżanka wyżej też brałam tabletki SLIMCEA. Pozwoliły mi pokonać wagę z która walczyłam blisko rok, różnymi metodami które były nie skuteczne. Znalazłam informacje o Slimcea i zamówiłam. nie żałuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To realne wyzwanie z http://www.acetomale.pl/ , tyle można schudnąć ćwicząc i stosując dietę wraz z tym suplementem wspomagającym odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelle
Potwierdzam skuteczność tabletek Foreverslim straciłam prawie 11 kg, czyli dokładnie tyle ile chciałam. Szczerze wam powiem, że kompletnie nie spodziewałam się, aż tak dobrego efektu, a jednak się udało.Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że waga się wciąż utrzymuje. Nie wrócił ani jeden kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1214
Nie radzę chudnąć tak szybko bo im szybciej chudniemy tym szybciej wraca się do poprzedniej „masy” ale jeżeli będziemy chudnąć powoli to w razie nabrania kilka kg podczas świąt będzie łatwiej spalić te zbędne kg bo organizm będzie nam pomagał :) Dowiedziałam się tego od koleżanki z siłowni w Saturn Fitness na Targówku a ona właśnie studiuje AWF. Co prawda koleżanka nie wie jeszcze wszystkiego ale pyta trenerów o różne rzeczy i kiedyś jeden trener pomógł jej zdać jakiś egzamin bo wytłumaczył jej coś (nie moja bajka nie ogarniam :) ) tam mają bardzo dobrych trenerów bo bez przypominania i przygotowania się potrafią wytłumaczyć materiał na zaliczenie egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benzo
no mi najszybciej poszło jak kupiłam sobie tabletki z zielona kawa iqgreen i wtedy w dwa miesiące 12kg mniej. efektu jojo nie mam po dziś dzień, pilnuje diety i wagi, staram się też dużo ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuss77
Mi udało się schudnąć 8 kg w miesiąc, myślę że jest to niezły wynik :) jestem na diecie Sandruni, ćwiczę minimum 3 razy w tygodniu, sporo jeżdżę na rowerze, chodzę też na basen, jem teraz dużo warzyw a nie tłuste rzeczy tak jak kiedyś, warto poczytać o tej diecie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem tu nowa i chce sie przyłączyc też chce ważyc 10 kg mniej. Na poczatek chce sobie żołądek troszke skurczyc bo ostatnio sie zapuscilam z jedzeniem fast foodow. Wspomagam sie tylko strong slim z roossmana za 10 zl . Nie nie reklamuje tego nawet nie wiem czy to dziala byc moze placebo ale za dyche to nawet nie oczekuje wielkich efektow . Stawiam na ruch i diete MŻ . Zmieniam nawyki powoli . Dzis np na drugie sniadanie sok pomidorowy wypilam a na kolacje mam kefir . Piewsze sniadania i obiad jem normalnie jak zawsze ale w mniejszej ilosci . Bede tu co tydzien swoja wage podawac jak narazie 70 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina744
Powiem Wam dziewczyny że również chciałam zgubić zbędne kilogramy tylko troszkę więcej niż 10kg bo mam sporą nadwagę i mój cel to było 26kg i udało się. Nie trzeba jakoś drastycznie do tego podchodzić ja zaczęłam regularnie jeść i do tego stosować african mango http:szczupla-kobieta.pl i jakoś nie nastawiałam się na super efekty bo to mój pierwszy raz z suplementami ale nie żałuję bo po pierwszym miesiącu schudłam 12kg więc miałam się z czego cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę w suplementy. Tylko dieta! Ja wybrałam drogę "na skróty", tzn. dieta redukcyjna w pudełkach, czyli catering dietetyczny z http://maczfit.pl. 5 posiłków dziennie, zbilansowanych, niskokalorycznych, ale pełnowartościowych :) Efekty naprawdę fajne, po 1szym miesiącu - 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, też chciałam szybko i skiuteczne schudnąc przed swoim weselem. Trafiłam na ten produkt i odrazu kupilam :http://nplink.net/67wf0WgS akurat trwa oferta spelcjalna więc tymbardziej polecam. Jak kupiłam odrazu 2 opakowania, teraz juz po 2 miesiacach preparatu nie stosuje ale efekt jaki osiągnełam jest super. 15kg mniej , czuje sie duzzo lzejsza. Na opakowaniu wszystko napisane i wyjaśnione. Produkt godny ceny naprawdę:) Bez zadnej diety wystarczy tylko on. Jesli mi nie wierzysz możesz poczytać opinie innych: http://nplink.net/RTtF2gEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakinia
a nie lepiej schudnac powoli a zdrowiej? nie uznaję czegoś takiego jk szybkie odchudzanie bo to nigdy nie jest korzystne dl zdrowia. ja do swojego codziennego planu dołożyłam tabsy iqgreen, spacerki, pilnowanie picia wody i chudnę, może nie szybko ale zauważalnie i co najważniejsze - zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie norweskie pod rząd i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinna33
Hej, ja stosowałam dietę zrównoważoną, wykluczyłam słodycze i napoje :) A było mi o tyle łatwiej bo piłam koktajle pozwalające kontrolować wagę. Tutaj możesz poczytać ich skład http://stylzycia.sklep.pl/category/kontrola-wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaa95
Mój brat stosował dietę pudełkową przez pół roku i nic mu to nie dało, a poza tym twierdził, że ciągle był zły, bo głodny, a ja jak patrzyłam na to jedzenie które tam dostawał, to nie nazwałabym go super "eko/healthy". Obecnie przerzucił się na robienie jedzenia samodzielnie (czytaj: mama) plus suplementacja, ale tylko naturalnymi środkami spalającymi, zero chemii: woda z imbirem, woda z cytryną, Habaicyna i różnego rodzaju ziółka zamiast kawy i herbaty oraz napojów słodkich, do tego więcej ruchu i efekty zaczynają się powoli pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldi343
Dobra dieta godna polecenia to dieta szymankowa. Najtańsza dieta z jaką się spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci,byś zaczęła stosować suplement diety IQacai,mojej dziewczynie pomógł i do dziś bardzo go chwali,w kilka tygodni schudła 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kuracja trwała trzy miesiące w tym czasie trwale zmieniłam nawyki żywieniowe,schudłam.Na prawdę trzy miesiące to wystarczająco dużo czasu na to aby zmienić swoją wagę i swoje nawyki.A Foreverslim w tym pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy jak sama nazwa wskazuje, mają tylko wspierać, a nie zastępować wszystko. Tak samo jest z preparatami na odchudzanie. Sam suplement cudu nie zdziała. Mi na pewno pomógł Regenerum Vitae, bo dobrze oczyścił wątrobę, ale gdyby nie to, że ograniczyłam kawę i słodycze to na pewno nie było takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia niemiec
no dziewczyny ja też chcę schudnąć teraz ważę 56.7 kg i mam 157 cm wzrostu i muszę schudnąć do 50 kg pomóżcie jak macie jakieś fajne diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×