Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LLLOLLL

DZIEWCZYNY DLACZEGO NIE CHODZICIE NA SILOWNIE ANI FITNES??NIE DBACIE O CIALO

Polecane posty

Gość LLLOLLL
ile razy mam powtarzac ze festem on nie ona:P i nie irytujcie sie tak kobitki tylko ruszac pupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
Poprostu zachecam was do sportu bo wygladacie jak SPORTOWE WERSJE CZOŁGÓW:P skaczyłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt niektore dziewczyny
naprawde strasza na ulicy te boczki ktore sie wylewaja itp,mnie nie stac na silke ale cwicze codziennie okolo 4 godzin w tym rower na dworze wiec nie trzeba byc bogatym zeby dbac o siebie,mam faceta ktory wcale ode mnie tego nie wymaga ale kazdy facet lubi jak jego dziewczyna sie podoba.dziewczyny zadbajcie o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy ma też czas i siłę żeby po całym dniu pracy czy nauki biec na siłownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia15
Nie wszyscy są grubi, mają cellulit i obwisłe piersi ;/ Ja np. jestem szczupła i nie potrzebuję chodzić na siłownię by mieć płaski brzuch bo i tak go mam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwala mi
ojejku jaki lans:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza67
zobaczymy czy jak zaczniesz prace i studia to bedziesz miala czas cwiczyc te 4godziny dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje dziennie prawo
wiec to nie jest zaden problem tylko kwestia samozaparcia i rozplanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Ja wszystkim polecam jazdę konną. To tez jakby siłownia, tylko do tego sama przyjemnosc. Ja bym nie wytrzymała na siłowni pół godziny...to musi byc totalna nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
pocwiczcie chodzby godzine:Pale nie forsujcie sie odrazu zabardzo(musicie czuc niedosyt po kazdym trningu) wtedy zalapiecie bakcyla a jak przyjda efekty to juz idziecie na calosc i nic was nie powstrzyma Ja tez pracuje i mam duzo obowiazkow ale na 4 treningi w tyg po1.5 godz zawsze znajde czas:P apropo forsowania-tez tak zaczynalem powoli a teraz robie sobie rzeznie ze czasami ledwo stoje na nogach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje, studiuje, chodze na aerobik nie dlatego ze sie odchudzam czy cos , zawsze bylam chuda i raczej sie to nie zmieni, przez lata trenowałam aerobik sportowy i tak mi zostało ze kocham ten sport:) czas zawsze mozna znalezc gorzej z checiami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda , ze silownia jest nudna !! ja uwielbiam podnosic ciezary :D ale nie w sensie bezmysle wyciskanie "na klate" tylko techniczne - rwanie i podrzut. ale tak w sumie to kocham wszystko co dotyczy sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek z gegsvs
właśnie cwiczyc grubasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Jestem jak najbardziej za ruszaniem sie, ale: - faceci tez niektorzy uprawiaja sport, a inni nie - nie cierpie silowni - zeby nie miec cellulitu trzeba urodzic sie mezczyzna (slowa mojej kosmetyczki) - cwiczy sie dla zdrowia, a nie dla faceta a teraz autorze wyp... na silownie hodowac kark zanim przesiadywac na babskim forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdze lenistwem
boczki na ulicy widoczne to przez to ze laski kupują za małe spodnie ;D albo wyglądają beznadziejnie bo ubierają się za szeroko :P a na siłownie i fitness trzeba mieć pieniądze..jak ja bym chciała na basen chodzić.... yh :P a skąd forsę? kiedy człek się uczy to brzuszki pozostają ;D a wtedy to komu się chce.... ;D powiedzcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc..
zimna dobra rada--> gdzie kupilas agrafke bo ja chodze po sklepach i nie moge jej zdobyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiren
a mi totalnie lezy, co jaki LOL czy inny facet mysli o moim wygladzie. gruba nie jestem, szkielet tez nie. dobrze mi z tym. jak masz problem, nie patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
NO I JAK MOJE DROGIE FOCZKI...RUSZACIE SIE CZY NIE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORA tematu
po pierwszym poście bylam pewna,że jesteś kobietą mam dokładnie takie same spostrzeżenia, dziewczyny chciałyby miec superwysportowanych chłopaków, a same- chodzący cellulit co gorsza teraz zrobiło sie ciepło, więc zaczęły wychodzić w tych kusych opiętych bluzeczkach i straszyc wystającym sadłem mnie sie niedobrze robi kiedy widze takiego tłuściocha koslawego na ulicy weźcie się za siebie to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
i jak po cwiczeniach moje drogie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeheheh
cwiczyc dziewczyny cwiczyc a nie siedziec przed kafeteria i wpierdzielac czipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latek.,.,
Ruszyć tyłki na siłownie jak Was trochę ubędzie tragedia się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzisz, to jest tak
że nie każdej pasuje wyglądać jak Cris Santos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia, ja chodze na siłownie i płace ponad 200zł nie na jakies smieci, i wyrobienie masy to przynajmniej 1 rok, a nie jak pustaki myslą w 1 tydzień, tepota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu faceci nie chodza? Ty myslisz ze kobieta nie ma nic innego do roboty? Malo ma pracy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo intensywny wysilek pogarsza konwersje ft4 do ft3 i podbija kortyzol. lepiej spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej się chudnie stosując rygorystyczną dietę i długo śpiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławiankaaa 35
Ja nie chodzę na siłkę, bo raz, że te karnety są po prostu drogie (moja firma nie opłaca karnetów typu Multisport) a dwa, że nigdy nie lubiłam ćwiczeń, siłki ani aerobiku. Tak samo bieganie.... Wolę rower i na nim do pracy dojeżdżam i w sezonie letnim także po całym mieście sobie jeżdzę. Jak będzie już za zimno na rower lub śnieg będzie to będę piechotą wracać z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławiankaa 35
Poza tym mam niedoczynność tarczycy i siłownia g****o mi daje przez podwyższający się kortyzol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×