Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Despair

Braun czy Philips - który depilator lepszy?

Polecane posty

Zamierzam sobie kupić któryś z nich, w wersji najtańszej, tylko nie wiem, który lepszy? Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam dwa topiki i dalej mam dylemat :O jedne dziewczyny zachwalają brauna inne zas mowia ze jest beznadziejny, a chwalą philipsa :O i co ja mam zrobic?! moze jednak podzielicie się ze mna swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec ja mam philipsa w wersji
najtanszej, dalam cos koło 70 zł, jest dobry, jakies 10 lat temu tez mialam philipsa i nie nadawal sie do niczego, mial inną głowicę i nie wyrywał włosów, moze co 10, u kolezanki uzylam brauna tez tego tanszego i powiem ci ze wydal mi sie lepszy, rwal jak czołg, kazdy włosek. Philips jest delikatniejszy, ale w koncu to nie zaden majatek i mozesz sobeio kupic dwa :-) ja mam swoj 3 lata i jak sie popsuje kupię brauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka 33
ja kupiłam 10 lat temu philipsa satinelle czy jakoś tak. rwie włosy jak kombajn, nic nie przepuści i do dziś nie szwankuje, ale uzywają go moje koleżanki- mi strasznie wrastały włosy po depilatorze, zostało mi tylko golenie maszynką. moja kuzynka po jakimś czasie kupiła też philipsa, ale już z jakąś nasadką masującą czy coś... no i można było po 15 razy jeździć w jednym miejscu i rwał tak po kilka włosków... także nie wiem co doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philips mi się popsuł i kupiłam Brauna - i już nigdy więcej innych depilatorów. Polecam Braun Face, każdy, nawet najmniejszy włosek na twarzy znika. Jest też rewelacyjna opcja mycia buzi specjalnymi szczoteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×