Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

jaki polecacie sklep z agd i rtv?

Polecane posty

Gość Hania 55

Jeżeli mowa o dobrych i godnych polecenia sklepach, to zdecydowanie All4gastro.pl  miła obsługa i szeroki wybór artykułów gastronomicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to są takie ceny , że szkoda gadać , niby jest duża rywalizacja , ale trzeba mieć sporo szczęścia , żeby kupić coś taniego i jednocześnie dobrego jeśli chodzi o jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee, moim zdaniem przesadzasz, przecież jest bardzo dużo różnych sklepów internetowych, ale także stacjonarnych. Konkurencja jest naprawdę bardzo spora, a to napędza po prostu rywalizację, a także pozytywnie wpływa na ceny. Zresztą, są też takie strony internetowe, gdzie masz różne kody rabatowe, promocje dotyczące sklepów internetowych. Sama z tego korzystam i dzięki temu wiem, gdzie mogę liczyć na lepsze warunki finansowe. Zobacz sobie na coś takiego i przekonasz się na własnej skórze, że jak się człowiek postara, to kupi nie tylko tanio, ale również rzeczy o odpowiedniej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może masz rację , może przesadzam , ale na pewno też się zgodzisz , że przecież internet to trochę taki śmietnik . Jest dużo przydatnych stron , ale są też strony kompletnie nikomu nie potrzebne . Jeśli chodzi o te różne promocje , to czasami trafiam na takie strony , które nie są aktualizowane systematycznie . Na co komu takie promocje , które na przykład skończyły się miesiąc temu i już teraz nie są aktualne ? Znaleźć to może nie jest taki problem , ale  trudniej jest trafić na takie strony , które rzeczywiście starają się i dodają aktualne promocje . Wiem , że jest duża rywalizacja , ale nie wydaje mi się , żeby to aż tak bardzo przekładało się na niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz stronę kody pl ? Boz tego co piszesz, to chyba jeszcze o niej nie słyszałaś itp. Tam masz różne kody rabatowe, a także promocje biorąc pod uwagę sklepy internetowe. Korzystam z tej stronki już od dobrych kilku miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolona, ponieważ promocje są aktualne, dlatego ten problem na pewno tutaj nie istnieje. Poza tym promocje dotyczą naprawdę różnych sklepów, dlatego można znaleźć na przykład tańsze buty, perfumy, jakieś inne elementy garderoby, zabawki dla dzieci. Wydaje mi się, że warto korzystać z takiej stronki, jeśli na przykład musisz niedługo zrobić zakupy, i chcesz oszczędzić trochę gotówki. Zresztą, jest sporo stronek tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znam , no dzięki za namiary , jest tych sklepów w bazie sporo , będzie z czego wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×