Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Czy to możliwe żeby facet odmówił zrobienia minetki ?

Polecane posty

Moim zdaniem taka sytuacja świadczy o zupełnym braku zainteresowania faceta zaspokojeniem potrzeb partnerki. Regularne minetki są bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec
to zalezy czy rozklapciocha nie wali jak 5 dniowy ugotowany kalafior :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
dokładnie,jak piczka śmierdzi na kilometr to każdy facet odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgjdsgddd
Ja odmówiłem, było miło całowaliśmy się tam takie tam, obmacywanko, w końcu zdjąłem jej majtki a tam taki busz że mnie zatkało, myśle a szlag z tym, ja ci do tego buzie przykładam a tam taki odór śledzia, masakra, zrezygnowałem, powiedziałem że nie powinniśmy w sensie że tego samego dnia się poznaliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec
najgorzej jak w gaciach chaszcze a do tego fetor niesamowity. mialem raz taka jedna i sie wycofalem natychmiast. od tej pory same czyste i zadbane mi sie trafialy, ale trauma pozostala. zawsze mam obawy, ze zdejmie gacie a tam sklep rybny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babolek
no mnie sie wydaje ze orale to raczej po kąpieli powinno sie robić, a nie np na dyskotece tanczyc 5 godzin, chlac piwo, sikac co poł godziny i na aory tego radzaju sobie pozwac:P gdzie wy pajace macie mózgi??? az dziw bierze, że nosy działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec
duzo lasek to ciemnogrod niestety. co tydzien chodza do fryzjera, kupuja najdrozsze perfumy, na kazda impreze nowy ciuch a cipska nie umyje, nie wygoli. pozniej przychodzi taka do domu z zamiarem pukania sie sciaga gacie i porazka. takich lasek pewnie jest gora kilka % a rzutuje to na cala damska populacje. tak wiec myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny, a tylko najczystsza pozna jezyk mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nielubie jak mi facet robi minetke. a ten mi sie pcha miedzy nogi z informacja ze taka ładna czyściutka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
mamie z pewnością, teściowej niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, czystość to podstawa też to lubie robić ale tak jak piszą poprzednicy kobieta musi dbać o siebie i higiene ale powiem wam że są kobiety które smierdzą chodźby sie myły co godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, czystość to podstawa też to lubie robić ale tak jak piszą poprzednicy kobieta musi dbać o siebie i higiene ale powiem wam że są kobiety które smierdzą chodźby sie myły co godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×