Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

no ewentualnie z ogorkiem ;) moze byc musli, platki ale z woda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste
Na śniadanie, jeśli ktoś nie lubi słodkiego, może być też do chleba np. masło orzechowe, jakieś pasty z sezamu, hummus, smarowidło z awokado, oliwy i czosnku. Fajne przepisy są na puszka.pl: http://puszka.pl/do/kategorie Ja co prawda lubię płatki owsiane na wodzie na słodko z tarkowanym jabłkiem i cynamonem, ale czasem nie mam ochoty na słodkie i jem wtedy chleb na ciepło z duszonymi warzywami z dodatkiem oliwy i przypraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste
Jeszcze jeśli chodzi o przestrzeganie diety, to ja nie jestem w tym szczególnie restrykcyjna. Najbardziej poboda mi się, że można jeść do syta 3 razy dziennie, bo ja jestem z takich, co wolą jeść raz a porządnie, a nie podjadać co 2 godziny. Nie mam co prawca nadwagi, ale dietę potraktowałam jako eksperyment - spodobala mi się, bo jest mało restrykcyjna i chciałam ją polecic mojej współlokatorce i mamie, a wolę nie polecać niczego, czego sama nie wypróbowałam. Podoba mi się szczególnie koncepcja jedzenia węgli na śniadanie i obiad, bo dzięki temu nie mam wieczorem ochoty na słodkie (a jak ograniczę węgle wieczorem, to rano jak się budzę, nie umieram z głodu). Podobają mi się też węglowodanowe śniadania - odkryłam, że wolę płatki owsiane na wodzie niż musli z jogurtem. Dietę stosowałam przez 2 tygodnie na próbę - dobrze się czułam, jadłam naprawdę dużo, a schudłam 1,5 kg. Nie muszę się odchudzać, ale zasady mi pasują na tyle, że teraz częściowo stosuję się do jej zasad i mogę śmiało polecać ją innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mleka nie piję w ogóle ;) Cóż,na coś się trzeba zdecydować i wreszcie ustabilizować wagę,a nie tak tyć i chudnąć.Bo mam coraz więcej na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaria
dziewczyny ta dieta dziala,stosuje ja od poniedzialku i minus kilogram,moje menu wyglada mniej wiecej tak:rano bulka z czekolada do tego 100 gram musli tropikalnych,zamiast mleka dodaje smietanke,na obiad ziemniaki,salatka i kurczak,lub dwie duze bulki z pieczona kielbasa lub duza pizza,do tego na deser duzego snicersa,na kolcje bialy chudy serek 100 gram,dwa jajka sadzone i jakas kielbaska,o 20 kieliszek winka wytrawnego,najedzona jestem jak bak,wytrzymuje te 5 godzin miedzy posilkami,poprawil mi sie humor,mam dosc diet typu dukan,sb,montignac i inne,po nich zawsze jojo gigant,a tu moge wszystko,polecam i zapraszam do wspolnego dietkowania,czy tez sposobu na odzywianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musisz miec strasznie duze BMI skoro pochlaniasz takie ilosci i chudniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Czesc wszystkim . Przeczytalam juz kilka stron i jest to fajna dieta, tylko chcialam zapytac teraz o wyniki np: no kurde ( widze ze jestes tutaj od trzeciej strony) jak u Ciebie po kilku miesiacach. Czy ta dieta naprawde dziala. Boje sie przytyc. Prosze napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem za dobrym przykladem do tej diety, bo ja od poczatku mialam jako cel schudnac okolo 3kg. w ogole od samego poczatku nie jestem w tych tabelkach dotyczacych bmi, bo mialam chyba kolo 22 na poczatku. wiec ja sie trzymam caly czas tej swojej granicy i nie daze ,zeby wiecej schudnac. ale ja juz nawet tak nie uwazam co jem.tzn snaidanie i obiad to wiadomo jem wg diety,ale z kolacja roznie; czasami jej nawet nie jem, bo nie mam ochoty, moj czesty nawyk ostatnio ,ze podjadam jakies chipsy wieczorem,to wtedy tyciu jest waga wieksza. mam taka swoja granice; jak jest przekroczona to tego dnia jem caly dzien wg diety,tzn szczegolnie u mnie problem z kolacja,ale jak mam niska wage to znowu sobie pozwalam na jakies szalenstwo ;) dzis mialam dosyc niska,jeszcze takiej nie mialam czyli od poczatku diety do teraz 3,9. z tym,ze ja juz nie chce tracic wagi, dlatego uprzedzam, bo wiadomo jak ktos ma do zrzucenia np.10kg to bedzie to inaczej wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Ja mam nieco wiecej do schudniecia . juz udalo mi sie schudnac 6 kilo ale teraz stanelo i szukam czego kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mozesz sprobowac ta diete, tylko nie zdziw sie jak bedziesz na poczatku przybierala na wadze. przypuszczam ,ze poprzednia dieta polegala na oszczedzaniu kalorii? w razie gdyby tak bylo,to sprobuj tydzien wytrzymac i dopiero zobaczyc, czy waga spada. no ale w sumie musi :) na tej diecie tez ci w koncu stanie waga w miejscu, wtedy musisz cos wymyslic ,zeby to sie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Wlasnie o to probowanie chodzi> Ja juz 2 miesiace proboje i nic, caly cza jest to 1 w dol a 1.5 w gore. Caly czas sie wacha w granicy 2 kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Tej jeszcze nie . Mialam na mysli ze od 2 miesiecy proboje wszystkiego zawszw jest poczekaj to zobaczysz ze bedzie mniej a po 2 tygodniach okazuje sie ze tu nic. Wtej chwili skonczylam kilku dniowa niemal glodowke i tez nic. przed swietami udalo mi sie zchudnac 5 po swietach 1, teraz nawet wlaczylam sport a wzga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no nie wiem tez ci nie dam zadnej gwarancji. tutaj dosyc duzo sie je. ja nigdy na glodowkach nie moglam sie odchudzac, bo mi zaraz sabo ;) ae sprobowac przeciez mozesz ta diete, nie masz i tak nic (oprocz tych kilogramow;) do stracenia. to ze tu przytyjesz w pierwszych dniach moze znaczyc, ze organizm bedzie "zaszokowany" taka iloscia jedzenia, ale pisalam juz chyba o tym doswiadczeniu z dr Pape, ktory pokazywali w tv, jakis b.otyly pan jadl wg zalecen i po 2 tyg przytyl 1,5 kg i on mowil,ze w niektorych wypadkach to jest normalne, ale nie mozna tego przerywac tylko probowac dalej, bo powinno sie to uregulowac.tylko wazne jest ,zebys na poczatku wszystko robila wg zalecen tej diety. bo ja tam teraz za bardzo na nic nie uwazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Od swiat sie odchudzam bez zadnego rezultatu. Sproboje ta dieta ale nie moge zmiescic 2 bulek rano . Troche ta diete zmienie ja dzis rano moglam wmusic tylko 1 bule rano spokojnie przetrzymalam 5 godzin a puzniej zjadlam rybe pieczana z pieczarkami i papryka. i na kolacje juz wogule nic nie zjadlam, wogule nie mam ochoty na nia ale wypije sobie piwko. Wiem ze to nie bialka tylko puste kalorie. Przed swietami wtedy kiedy stracilam ta 5 nie ograniczalam sie z jedzeniem az tak bardzo tylko nie jadlam chleba pod zadna postacia, ziemniakow, makaronu i zadnych sosow. Da sie wytrzymac za to duzo jadlam tunczyka, kurczaka i indyk. Moze powinnam wrocic do tego samego. Co myslisz no kurde bo widze ze tu wszyscy wypadli, niema juz nikogo. Mozna myslec ze ta dieta nie skuteczna, wszyscy zapomnieli o tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ,ze mogloby sie udac pod warunkiem ,ze jak juz mowilam bedziesz sie trzymala diety. nie bede zdziwiona jak jutro nie schudniesz, no ale moze a noz widelec ;) bo to co dzis jadlas to nie sa raczej zasady diety no moze oprocz tych 5 godzin. mowilas ,ze duzo musisz schudnac to jakie masz BMI? ja mam 21 z hakiem i jem dwie bulki, no nic ja moze przekraczam te weglowodany troche,ale mimo wszystko chudlam. na obiad na poczatek wg mnie bym jadla zdecydowanie albo weglowodany albo zdecydowanie bialko. ryby na poczatku w ogole nie jadlam ,bo niby to bialko,ale tej smazonej skorki ma tyle,ze wiecej tam weglowodanow ma wiecej niz bialka. no i najzwazniejsza zasada tej diety, ze posilki maja byc 3. co z tego,ze nie bylas glodna. musisz jesc na kolacje bialko. to ono powoduje,ze w nocy spalasz te tluszcze. no ale dosc tych kazan ,zobaczysz jutro co po twojej diecie wyszlo, bo dieta dr pape to to na pewno nie byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha moze ta rybe jadlas nie smazona tylko pieczona taka łysą?;) to wtedy moze i mogloby byc to moze lepiej trzymac ci sie innych diet, nie wiem, ja nie umiem zyc bez weglowodanow i ta dieta jest dla mnie idealna, szkoda jeszcze ze na kolacje nie moge ich jesc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
No kurde cos drgnelo nawet sporo. Nareszcie wyszlam z tych 2 kilogramow kture byly powracajacym obledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Sama jestem ciekawa, dzisiaj rano pilam kawe z mlekiem puzniej bulka z drzemem i na obiad 190g ryby pieczonej w piekarniku bez panierki, troche warzyw. kolacja by wychodzila na 9 wieczor wiec chyba zapuzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
No kurde czy ty wiesz jaka ilosc wegla na sniadanie z BMI 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMI powyżej 30
200g węglowodanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Nie zmieszcze tyle do siebie. Dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
wychodzi 4 duze buly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 wieczor nie jest za pozno. nie wiem czemu pytasz o rady skoro i tak robisz wszystko po swojemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 76
Nie faktycznie niezamierzam sie stosowac do tej diety wes i zjedz 4 bulki rano ciekawe czy ci sie uda. Chcialam zmienic cos w swoim zywieniu, tak zeby bylo zdrowo a i przy okazi cos stracic. Ale jezeli to jest problem ze pytam to sorrki. W takim ukladzie to nie jest forum dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Puk, puk jest tu kto? Wieczna, a Ty gdzie? Cos nowego slychac? Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×