Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość annatoja
Ja startowałam z wyższej wagi BMI miałam 33,3 teraz 29,5. Dalej już tak szybko nie będzie spadać. A chciałabym jeszcze drugie tyle zrzucić. Podobno w jakiejś nowszej książce dr Pape jest napisane, że kobiety nawet o BMI 25 powinny na śniadanie i obiad zjeść 100g węgli, że na przestrzeni lat po kolejnych badaniach do tego doszli. Ja mam tera program ustawiony na 80 ale zwykle tyle nie zjem. Słodzik, wiem że nie jest to samo zdrowie, ale pocieszam się tym, że niewiele go używam. Tylko do tego deseru. Ze stewii są też słodziki, drogie co prawda, i nie wiem jaki mają smak, może się kiedy pokuszę. Mnie ćwiczy się najlepiej rano, jak jeszcze wszyscy śpią Trochę mnie dziwi fakt, że ta dieta jest tak mało u nas popularna. Jest o wiele lepsza od Dukana czy Atkinsa na pewno nie wyrządza organizmowi tyle szkód a nie ma jeszcze żadnego portalu, porządnego forum z wątkami tematycznymi, tylko jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to musi się przekopać przez prawie 70 stron na kafeterii. Ale najważniejsze to się nie poddawać, waga niech spada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam slodzik ze stevi i jest gorzki , wole wogole nie slodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie dziwi,że tak mało informacji jest na temat tej diety.Książki nie można już dostać w księgarniach,a na allegro życzą sobie ponad 40zł. Porządne forum byłoby pomocne,ale sama widzisz,że nawet tu praktycznie nikt nie zagląda. Jest jeszcze wątek na gazecie o tej diecie,ale znowu trzeba przekopać się przez kilkadziesiąt stron żeby się cokolwiek dowiedzieć. Tam jak i tu ekspertem była pierwszalitera,ciekawe co się z nią stało. Co do Stevii to kupiłam raz na próbę w płynie i teraz stoi nieużywana.To całkiem inna słodycz jak dla mnie chemiczna w smaku,nie wiem może co firma to inny smak,ale ta moja jest paskudna. Stratuję z BMI 26,zaczynając dietę nie oczekiwałam cudów,ważne że chudnę,powoli,ale zawsze lepsze to niż stanie w miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annatoja
Hm... jakbym miała BMI 26 to już nic by mi nie trzeba było :) no ale tak to już jest, zawsze się chce bardziej. Książkę akurat mam co prawda pożyczona ale po przeczytaniu stwierdzam, że szkoda kasy gdybym miała ją kupić. Tłumaczenie jest fatalne, niektóre zdania nie maja sensu, ładny papier, ładnie wydana ale to wszystko. Pierszaalitera, naprawdę wiele się od niej dowiedziałam, więcej niż z książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć,że książka nieciekawa przynajmniej nie szkoda że jej nie mam ;) Wiesz,ja zawsze miałam BMI max 22,ale w ciąży utyłam prawie 30kg,15kg zleciało zaraz po porodzie,ale reszta została. Jestem niska mam duży biust i w rozmiarze L naprawdę wyglądam nieciekawie bo mam wszystko krótkie. Moja koleżanka przy mojej wadze wygląda super,ale jest o 10 cm wyższa :) W weekend na próbę jadłam białkowe obiady i kolacje. Czułam się o.k,ale waga się zatrzymała,wczoraj zjadłam mieszany obiad i białkową kolację i dziś rano było 300g mniej.To raczej nie wskazuje na to żebym była koczownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annatoja
Cisza, miałam nadzieję, że po świętach się coś ruszy. Że ktoś nowy się pojawi, kto będzie miał potrzebę zrzucić co nieco. U mnie niestety trochę na plus, teraz trzeba śrubę przykręcić. Nie bardzo się dało zjeść wielkanocne śniadanie węglowodanowo. A jak u ciebie po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na tej diecie 2 lata w pierwszym roku udało mi się schudnąć 15 kg potem waga zatrzymała się a od kilku miesięcy szła w górę i tak już prawie 10 kg więcej nie wiem co robię źle może ktoś miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij stosować dietę, a nie tylko mówić, że jesteś na diecie. Zacznij odżywiać się jak na początku a zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że juz tu nikt nie pisze, a na innych durnowatych dietach cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annatoja
Też tak myślę. Czasem nawet myślę jeszcze gorzej o naszych rodakach. Durnowate diety są cool, jak i durnowate plastikowe piosenkarki, mierne kabarety, filmy, itp. Im durniej tym lepiej. A dieta (a raczej sposób na życie) jest super. Pisałam trochę, ale sama do siebie? nie bardzo mi się podoba. A może jest więcej osób, które nie chcą same do siebie pisać? Może po prostu odezwijmy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze popiszemy tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam bmi w normie? to schudne cos? bo brzuch mam duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moje bmi 22.5 , mozna na tej diecie schudnac? przy takim bmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie. To nie jest dieta dla modelek. Można na niej schudnąć pod warunkiem,ze ma się z czego schudnąć. Przy BMI w granicach 22 można sobie zaszkodzić stosując jakąkolwiek dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie może pdf lub skany tej książki? Nigdzie nie można jej dostać, a wyrywkowe informacje są zbyt ubogie, by rzetelnie zacząć dietę. Prosze o pomoc! pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaak
Nie mam skanu, miałam tę książkę wypożyczoną ale zapewniam, że więcej się dowiedziałam na forach niż z niej. Szczególnie dużo i mądrze pisze Pierwszalitera, poszukaj jej postów. Poza tym pozbieraj sobie do kupy podstawowe zasady i jeśli będziesz konsekwentna, efekty będą. Fora mają ten minus, że to sa właściwie tasiemcowe wątki bez podziału na tematy jak np. na forum dukana czy diecie optymalnej. No ale nie mamy na to wpływu. Zyczę powodzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bmi 23.5 i co wyglądam przy wzroście 170/68 jak baleron.wszedzie rolki tluszczu.tak ze nie piszcie ze to dieta nie dla modelek.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_M
Dziewczyny mam pytanie, od kilku dni czytam o diecie, od 2 dni stosuję, ale nigdzie się nie natknęłam na odpowiedzi na moje pytania, może wy wiecie. 1. czy spanie w ciągu dnia, zaburza jakoś proces chudnięcia, w nocy i tak spie te 8 godzin. 2. czy jeśli ktoś ma problem ze spaniem (TZ) śpi po 5 godzin i wiecej nie daje rady, to ma szanse na tej diecie, czy są jakieś rady jak sobie z tym poradzić. Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już książkę, ale nie wiem czy jestem koczownikiem czy rolnikiem. Może ktoś pomoże? Gdy zjadam same węglowodany, to jestem głodna średnio co 2-3 godziny (zjadam mało, ale czyste węgle typu kanapki z warzywami lub owoce, czy pieczone ziemniaki z surówką na obiad). Natomiast jedząc węgle z białkiem np. ziemniaki z mięsem czy pieczywo z mięsem, to nie chce mi się jeść cały dzień i czuje się trochę ociężała i brzuch mam wzdęty. Nie wiem czy to dobrze, że na węglach jem co 2-3 godziny? Jedząc same białka jestem głodna cały czas. Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z normalnym bmi sie nie schudnie na tej diecie? potzrebuje jakies 4 kg jeszcze zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w normalnej wadze schudniesz na tej diecie ale musisz obliczyc sobie poprawnie swoje gramy weglowodanow i bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to moge obliczyc? w jaki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okey, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam bmi w normie , 21.80 ale bede sie odzywiac nie wg wzoru , ale wg zasad, rano weglowodany , obiad weglowodany plus bialko . kolacja bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam pytanie, czy to maja z rana byc same weglowodany? zero bialka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęcego do 20 gram. Im mniej tym lepiej. Można zastąpić mlekiem roślinnym np. do płatków. Ja płatki zaparzam, następnie jak napęcznieją dolewam sok pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , ale jak obliczyc jak mam bmi dobre 21,8 , co ile czego jesc? moze ktos mi podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×