Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Hallo!!! Jest tu kto? Odchudzacie się jeszcze? U mnie narazie powoli bo w weekend szalalam ....ale teraz uważam tylko ze .... Jutro rodzinka przyjeżdża a wiecie jak będzie..... Grillowanko itd. :-) :-) Ale epoki jeszcze mam 4-5 mc ..... Pomalutku damy rade.... Pisać jak wasze postępy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo.. ja jestem :) ale ostatnio tez cos podupadłam na tej diecie..ale tot ylko dlatego ze cwicze z ewa chodakowska i musze zjesc 1 posilek wiecej bo inaczej nie dałabym rady :) ale nie poddaje sie :) na majowke szalenstwa beda jak bajbardziej :D ale co tam. czasami trzeba pofolgowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, jestem. Dziś już wszystko po staremu. Śniadanie węgle, obiad maślanka, kolacja coś tam mega białkowego. Niestety na chwilę ćwiczeń brak. Ząb pod ropą:/ antybiotyki mam. Nawet chodzenie sprawia ból i wrażenie jakby pół litra wody było pod policzkiem:/ ogólnie od wczoraj biorę sobie chrom i aplefit bo znalazłam :p a co tam:) wczoraj wziełam i brak apetytu totalny, no nie ukrywam ból pomógł mi w tym. No i kara za trot na śniadanie też mam, wiec koniec moje Panie z ulgami:) weekend majowy będzie węgle porankiem, obiadek i kolacja grill czyli białko:) polecam warzywa z grilla plus sosy z jogurtu naturalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, końcówka weidera. 20 cm w talii mniej, waga nadal nie wiem.Modyfikuję.Rano węgle potem białka, no ale bez nerwów. Jak mam ochotę to na obiad ziemniorki jem nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgcxxxc
20 cm? ti ile teraz masz w pasie? gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 90 cm :) duzo jeszcze zostalo ,ale mobilizacja jest i motywaxja wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooooooooooo
Co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była ostatnia i gasiła światło? Ja nadal walczę. Na wadze przez 13 tygodni 11 kg mniej, nie ma szału jak na dukanie czy innych dietach, ale czuję się ok. Nie chodzę głodna-no czasem jak zapomnę zjeść to organizm się dopomina. Uregulowałam przemianę materii i sprawy toaletowe. Skończyłam weidera, teraz znów zaczęłam. Ubytek 20 cm w talii. Wracajcie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararra-jak jestem .... Mialam gosci no i sobie pofolgowalam.... ale nic nie przytylam :) Potem przestrzegalam dalej deity ale ciezko jest.... ciagle cos psuje :/ No nic.... trzeba wrocic z powrotem na utarte Tory i chudnac dalej.... Jeszcze jakies 8 kg przedemna :/ ale jak jeszcze 5 zrzuce to bedzie suuuuper :) A co reszta dziewczynek porabia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa no pieknie. Dobrze ze wracasz :-) ja dzis 2 dzien weidera, cos dodatkowo zrobie i nyny. Ciekawe jakie teraz efekty beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja banitka wpadłam, żeby się przywitać :) U mnie waga leci w dól :) Ale teraz to wynik pracy w ogrodzie - łopata, grabie, noszenie worków z zmienią... każdą wolną chwilę tam biegnę a wieczorem padam ze zmęczenia... To fakt, że jak się tak fizycznie popracuje, to i zjeść można więcej... staram się dalej po papowemu jeść kolacje białkowe, jakieś mięsko, jajka... ale reszty prawie w ogóle nie pilnuję... no ale mam też tak, że czasem na cały dzień całkiem zapominam o jedzeniu... Do tego dzieciaki ciągną na rower, na spacer, na basen :) Ruch, ruch!!! No i chudnę :) Pozdrawiam Was Dziewczynki gorąco, będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia jasne że przy ruchu więcej można:) dlatego wycieczka rowerowa do innego miasta może skończyć się mrożona kawą i lodami:) pisz jak waga spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelboga
POTRZEBNA POMOC OD TYCH, KTÓRZY STOSOWALI DIETĘ DR.PAPE!!! Witam, od kilku lat borykam się z nadwagą, choroba gravesa-bassedowa, kuracja sterydowa mpo przebytej orbitopatii, następnie druga ciąża. Aktualnie ważę 92 kg przy wzroście 174 cm, chciałabym docelowo ważyć ok 65-70 kg, BMI 30,7. Około miesiąca temu spotkałam człowieka (mężczyznę), który na tej właśnie diecie schudł ok 30 kg w pół roku, bez większych wyrzeczeń, przy umiarkowanym ruchu 3 razy w miesiącu (głównie basen). Opowiedział mi o tej diecie, na jakich zasadach jest oparta, zaszczepił we mnie chęć do wypróbowania jej. Niestety po 2 tygodniach stosowania jej, nie widzę efektów, piję 1,5 litra wody dziennie+2 kawy z 12% śmietanką +stewia, jem zazwyczaj na śniadanie o 8.00 ok ; 2 drożdżówki z truskawkami i minimalną ilością budyniu, każda ma po ok 48 g węglowodanów lub 2 bułeczki maślane z dżemem truskawkowym,na obiad ok 13.00 różnie czasami zapiekanka, czasami kasza gryczana z warzywami, czasami pulpety z ziemiankami, średnie porcje tak jak 8-10 latka, ana kolację zazwyczaj albo jakiś jogurt, bądź serek waniliowy, bądź jajecznicę z kabanosami. Potem już absolutnie nic, oprócz wody, czasami z dodatkiem soku malinowego. Nie wiem, czy ta dieta po prostu na mnie nie działa, czy robię coś źle? Jeżeli ktoś ją przeszedł i miał efekty w odchudzaniu, proszę o pomoc, wskazówki. Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje ktos teraz ta diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cisza nadal ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalutek
Hej, ja stosowałam dietę dr pape w roku 2010 gdy utyłam po ciąży. Byłam bardzo zadowolona z niej. Cały czas najedzona i na dodatek codziennie na wadze 100-200g mniej :) teraz w maju urodziłam i (mając na uwadze jak łatwo spadała waga poprzednio) to sobie nie żałowałam w ciąży:) mąż przynosił prawie codziennie lody z maca twierdząc, że jeśli nie teraz to kiedy będę sobie mogła pozwolić na takie przyjemności:) właśnie przymierzam się ponownie do diety. Dziś pierwszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja też postanowiłam spróbować diety dr Pape. Wygląda sympatycznie. Zastanawiam się tylko, czy to dobry pomysł w mojej sytuacji. Mam do zrzucenia jakieś 4-5 kilo. Czy to nie jest dieta dla osób z większą nadwagą? Moje BMI mieści się w przedziale 20-25 dlatego się zastanawiam ile tych węgli na śniadanie i obiad powinnam jeść. Skoro osoby mające BMI powyżej 30 - 100 g węglowodanów, w przedziale 25-30 - 75 g węgli to ja chyba 50 g prawda?? Nie chce mieć odwrotnego skutku i tyć zamiast chudnąć. Może to na mnie zadziała, bo zaczęłam tyć odkąd jem mało w dzień i jem duże kolacje. Tu jest odwrotnie więc może to coś zmieni. Będę się dzielić efektami. W tę sobotę mam wesele więc nie wiem jak bedzie. Spróbuje od dzis a w sobote zrobię przerwę najwyżej. A co z alkoholem bo lubię piwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to dieta dla osob z wieksza nadwaga , ja tez mam ze 3 kg i mialam ja robic bo fajna ale mi odradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu mimo to spróbuję :), mam jeden dzień za sobą i dobrze się czuję: na śniadanie była mieszanka płatków z bakaliami, sok owocowy, winogrona, czarna kawa; na obiad kasza bulgur, warzywa na ciepło, trochę schabu, pomidor, a na kolację sałatka (tuńczyk,jajko, ogórek, pomidor, majonez) godziny mi trochę nie wyszły bo późno wróciłam i było 10.30, 15.30, 21.30... dziś zrobię 9.30, 14.30, 19.30 Byłam trochę głodna między śniadaniem a obiadem dziś zjem większe śniadanie... jak już pisałam u mnie się to może sprawdzi i może schudnę dzięki tym niedużym białkowym kolacjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no okey ale jak nie mamy nadwagi to ile mamy tego jesc wg tych wyliczen ? bo tam sa tez wyliczenia podane dla grubszych nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja ważę 57 kilo i mam 164 cm, chcę zrzucić 3-4 kilo, dziś zjem 100 g chleba na śniadanie (50 g węgli) tj 3 kromki z warzywami, trochę dżemu z jabłek i sok na obiad zjem kaszę z tuńczykiem i warzywa, ale chyba nie dam rany 100 g suchej kaszy(może 50-75 g), wychodzę z założenia, żeby jeść do syta, ale się nie objeść... tak, żeby zjeść solidne śniadanie i obiad, żeby na kolację już nie być głodną - kolacja ma stanowić 20% całego dnia... wczoraj np ledwo wcisnęłam bardzo małą ilość tej sałatki tuńczykowej - wyszło mi tak, że śniadanie miałam około 550 kcal, obiad koło 450 a kolacja 250 a nie byłam wcale głodna i muszę się przestać ważyć codziennie bo jestem sfiksowana na tym punkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam 90 dag przez 3 dni mimo wesela i pizzy u znajomych :) na mnie ta dieta działa póki co :) będę relacjonować dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam 57 przy 170 i chcialabym do 55 \myslisz z esie da? ale ile jesz tych wegli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec ta wartosci wegli chyba ponizej 25 tak? a bialko to 1,5 razy bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkgosc
a mozna na tej diecie jesc np ciastka zbozowe lub batony zbozowe ? na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna , musli , chleb to chyba ciastka zbozowe tez moze np te bellvita? o te ci chodzi/ to chyba mozna ale nie wiem moz e ktos sie jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zaczne to od jutra ale mysle nad godzinami bo je sie co 5 godz , trudno zaczac jesc o 6 rano- jakie wy maci pory jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerta 23
czy na tej diecie mozna jesc chlebki ryzowe sonko albo wase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×