Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

ps. Osa, podaj proszę przepis na tego 3-bita. Będę piekła na święta ciasta i właśnie szukam pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D ja dzis nneiwiem jakie postępy bo zapomniałam sie rano zwazyc :D ale powinno byc ok :D lammia chawira to tak potoczenie mowi sie o duzym domu :) jakis taki a'la slang :) no własnie poprosimy o przepis dokladny na tego 3 bita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Witam wlasnie wrocilam z pracy zjadlam obiadek kiszka ziemiaczama. 21-03-103;7 o 5;30 ide posprzatac pozniej zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello! Dziś od rana miałam duuuzo roboty i dlatego nie zajrzalam ale.... Ruszyła ruszyła ruszyła :-) :-) :-) :-) waga waga waga -0,4 yupi! Wczoraj jadlam jajeczka a dziś sprawdze jeszcze raz czyli znowu jajeczka :-) :-) :-) Zobaczymy jak to będzie :-) Lammia- tego 3-bita się nie piecze. Bierzesz na dno blaszki kładzie sz herbatniki pettit beury czy jakoś tak :-) potem smarujesz masa krowkowa i na to śmietaną z fixem czy jakoś tak. Muszę się dokładnie siostry wypytac ok? Później napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
witam;w ten ranek pogodny sloneczko swieci ale tylko za oknem szok waga skoczyla do gory 22-03-104;5 moze za duzo wegli na obiad albo przed m.woda zatrzymala sie ,zalamka zobaczymy jutro Prasuje ubrania i mam taka chec wyrzucic te wielkie moje swetry ,moze jeszcze je poprasuje a nastepnym razem wypitole,bo nie beda moze potrzebne w przyszlym roku booooooooooooooo,BEDA ZA DUZE mam takie zyczenie i musze je spelnic zrobie co w mojej mocy a jej mam duzo. o jejko az o,700 przez noc a jak sie chudnie to po 100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana ;-) Ja jem sniadnko! Dzis tylko -100 ale wczoraj jadlam nalesniki i grochowke wiec i tak sie ciesze ze cos ruszylo. Mam pytanko do was! Na kolacje jadam ostatnio tak: 2 jajka, 2 plasterki szynki i 1 sera do tego kubek jogurtu i szkl. mleka i chodzi o to ze po jakims czasie troszke mi niedobrze. Tez tak macie zy poprostu jem tego za duzo?? Tlusta laleczko-zobaczysz... na nastepna zime bedziesz kupowac nowe swetry a ile masz wzrostu??? Co do @ to sie nie przejmuj... mi tez niedlugo waga skoczy albo sie zatrzyma. @ mam dostac we wtorek zobaczymy :) Wogole dziewczynki ile macie wzrostu jak juz pisalismy to sorki-skleroza nie boli :( Ja mam 172cm i waze- dzis 70,2 :) Moze jutro ujrze 6??? :) Tak dzis poczulam ze moje ciuchy zaczynaja byc luznawe i tak sobie pomyslalam ze jak schudne to bede musiala wymienic prawie cala garderobe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pomoze
Osa zatrzymanie wagi jest calkiem normalne i powszechne na kazdej diecie. Dr Pappe tez o tym mowi. Wiec jesli sie pilnujesz czyli: -robisz 5 godz przerwy -na sniadanie jadasz tylko wegle -mieszany obiad z duza iloscia warzyw -bialkowa kolacja -pijesz conajmniej 2l wody -spisz wystarczajaco dlugo (najlepiej ok 8 godz) -stosujesz ruch, chocby w postaci energicznego spaceru i mimo to waga nie spada to najwyrazniej organizm protestuje przeciwko utracie zapasow jakie sobie nagromadzil. Nie panikuj tylko przeczekaj ten trudny okres a po pewnym czasie waga ruszy ponownie w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam się czym chwalić :( :( :( Laleczko, mi też od wczoraj waga skoczyła o +0,7................... Nie jest łatwo............... przytyć jest łatwo... żeby schudnąć to się trzeba namęczyć, ehhh, mam dołka.... Czekam na wiosnę i więcej ruchu. Za tydzień święta... nie wróży mi to dobrze... u mnie (tzn. tam gdzie wyjeżdżamy - do rodzinki) zawsze jest wielkie obżarstwo: ciasta, sałatki, mnóstwo żarcia, tłusto i duuużo.... 🌼 Laleczko - na pewno dasz radę :) :) :) Nie można się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomoże - fajnie wypunktowane... dla przypomnienia... i stosowania :) Robię korektę, ten ruch wychodzi ostatnio najgorzej, reszta ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomoze- dzieki za cenne rady :) Robie tak opocz moze tego ruchu ale mam prace aktywna fizycznie wiec nie jest tak zle :) Lammia-to ile teraz wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah... Lammia akurat do ciebie pislalam... Nie martw sie bedzie dobrze... kg zleca. Ja w przyszly pt jade z kolezanka na babskie zakupy z Mc. Donaldem w tle ;-);-) A potem swieta... Noa le bedzie dobrze damy rAde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Moj wzrost 162 dzieki za podtrzymanie na duchu za dolek musze wytrwac moje powiedzonko to misiu w cyrku na rowerku sie nauczyl jezdzic to i ja schudne nie ma bata wlasnie jem owsianke na sniadanie obiad jeszcze nie wiem bede w pracy pewnie2 bulki bp najlatwiej ktoras tam pisala czy za duzo nie je bialka; jesz dobrze bo ci waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
lammia a z czego ty sie odchudzasz jak ty jestes wysoka waga idealna jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
osa ty tez jak modelka szczuplutkie jak gwiazdy oska ty nawet masz dopasowany pseudonim ale fajno ze jestescie i dzielicie sie efektami a jakie wagi maja inne dziewczyny moze ktoras tez ma podobna wage do mnie i jak sobie z nia radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
ja to jestem ciemna ale przy waszej pomocy to moze zrobie a mianowicie jak robicie ta stopke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka- teraz waga w miarw ok 70,2 a wczesniej 74,9.... Nie chce miec takiej wagi ze bedzie na granicy miedzy dobra waga a nadwaga :/ 7 lat temu wazylam 58,5 i bylo fajnie. Teraz chce schudnac do 60 :) jak dam rade. Wczesniej waga stwala na 65 i ni hu hu nie chciala isc nizej a ja??? Poddawalam sie :( Teraz sie ne dam zwlaszcza z takimi dziewczynami jak wy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka, u mnie też już wskoczyło prawidłowe BMI, nie mam już nadwagi wg tych wskaźników - to fakt. Ale to jest cały czas górna granica "normy" i chciałabym zejść tak do 64 kg. Wtedy będę się już świetnie czuła :) 🌼 Najbardziej mi szkoda tych kiecek, co w szafie wiszą już od 4 lat - są śliczne, naprawdę fajne, kosztowały niemałe pieniądze i.... są za małe.... ale doczekają się :) I te 10kg sadełka mniej :) :) :) Bardzo bym już chciała... No i o zdrowie też chodzi - przy wadze 75kg poleciały mi wyniki... duuużo za duży cholesterol, ból wątroby i woreczka... kolana bolą po dłuższym spacerze... dawniej tego nie było :( warto więc się mobilizować - dziewczynki, będziemy piękne i zdrowe :) :) :) !!!!! 🌼 laleczka - wejdż w "moje konto" na górze, nad pseudonimem. Potem wpisz swój nick i wybierz hasło. Pamiętaj, że nick się zaczerni i już taki zostanie... to może go troszkę zmienisz?... Samo "laleczka"??? I tam dalej już dojdziesz, jak zrobić stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze w pracy.... bleee... chce do domu. Jak ja sie ciesze ze to piatek :) 2 dzionki wolneeee! Oczywiscie i tak sie nie wyspie bo obudze sie jutro o 7.00 i nie bede mogla spac :/ :) No i pobiegbne z samego rana na wage :) moze ujrze 6!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia no trochę mam ADHD:p długo działo się w moim życiu źle,teraz o 180 stopni zmiana:) trzeba się cieszyć życiem,nawet tym głupim śniegiem:p no z córcia niestety nie fajnie:( dziś u lekarza byłyśmy. Ta pogoda ja dobija, a najgorsza ta wszechogarniająca zgnilizna:( no ale faktycznie 2 dzień wiosenki:) będzie cudownie:) No Osa wiosna idzie to i talia osy musi się pokazać:) będzie dobrze:) ja w niedzielę na wagę wchodzę, mam nadzieję że chociaż 3 kg spadł....tfu tfu nie zapeszam Laseczka powoli,mi woda prze @ tez zostaje w organiźmie ,nic na siłę... wszystko młotkiem:) ruszy,ruszy:) ja bym dużych swetrów nie wyrzucała:P zrób sobie z nich kukłe i do rzeki:) dzieci w szkole topią Marzannę.a my potopimy Tłuściannę:P Ja mam 163 ,jak tatus mój mów "jesteś skrót" :) Laleczko ja pytałam czy będzie tragedia jak zjem za dużo białka:) Osa a ja jeszcze jutro 8 godzin.... no ale coś za coś:)mąż też weekend w pracy ,więc nie specjalnie rodzinnie będzie,ale Wiki się cieszy:) siedzi w domu chora i ma tv i komputer dla siebie:) No to teraz zaczynam:) ojjj ale miałam wczoraj dzień ... tragedia... będę narzekać. Szef mnie do płaczu doprowadził,mąż zdenerwowa i młoda chora. Trzymam się diety tak kurczowo,że to chyba jedyna moja rozrywka ostatnio.Wieczorem też nerwy mnie poniosły. Założyłam sobie 100 brzuszków, a tu 50 pod rząd nie umiałam zrobić. Tak próbowałam,tak się denerwowałam że w końcu wyszło ponad 300,ale 50 pod rząd zrobiłam:p ja jestem zodiakalny byk a raczej osioł:P uparciuch:) i zaczęłam 6 weidera:) wczoraj dzień 1 i zero bólu,no tak miałam trening przy brzuszkach:) Dziś już ok:) o 7 wstałam ,do lekarza z córcią,apteka i praca. Pani doktor od córci zapytała czy nie mam problemów z tarczycą,no to idę do lekarza jakoś na dniach.Zaraz obiad w postaci kanapki z serem,wędliną ,ogórkiem i surówka z pomidora i sałaty lodowej.Potem kiwi,pół jabłka,pomarańcz:)nawet nie liczę ile to węgli,pewnie za dużo,ale muszę się najeść bo potem jak przychodzi pora kolacji mam mdłości.o mamo ale sie rozpisałam... więcej grzechów nie pamiętam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatarar- zawsze chciałam być niska i drobna :-) No ale wyroslam na wysoka :-) U mnie w rodzinie było tak ze 1 i ostatnie czyli 4 dziecko było wysokie a dwa w środku kurduple :-) Czyli miałam brata któremu mogłam napluc na główkę :-) siostrze tez ale to juz nie taka "frajda" :-) :-) :-) Dobranoc dziewczynki życzę udanego spalania tłuszczyku :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Witam .Mroz za oknem -14 ale spada wstalam i od zimy dostalam niespodzianke czyli 23.03-103,700(m)-przypaslosc miesieczna-wczoraj zalamka a dzisiaj radosc.Probowalam ta stopke zrobic ale zawsze cos nie tak moze jak bede miala wiecej czasu to na spokojnie Teraz ide robic plaski owsiane na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa do drobnych ja nigdy nie należałam:p zawsze miałam zad Maryny i duży biust:) ogólnie moja figura bardzo mi się podoba tylko niestety moja figura ukryła się pod sterta tłuszczu. Laleczko a ja nic z tego posta nie rozumiem:) w sensie co to te liczby?? Ja zaraz do pracy,tam śniadanko zjem. Niestety nie mam dziś dobrego dnia:( mimo słońca niestety. Kurcze sobota i w pracy od 10 do 18tej:/ no ale niestety trzeba. Piszcie ja będę dziś tu siedzieć,bo mam luz w pracy:) wczoraj 2 dzień weidera:) zaliczone plus trochę brzuszków:) córcia będzie mi towarzyszyć w ćwiczeniach:) lecę na fajencjusza i do pracy. Buziaki moje Szczuplejące Dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Tararara to moja waga dzisiejsza 23.o3-103,700 kg jutro musi byc mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) U mnie słońce ale mróz :-) Niestety dziś +200 :( Nie wiem czemu ;( wczoraj nic takiego nie zjadlam .... Jadlyscie może na obiad paluszki rybne i frytki? Tylko ją chce je upiec w piekarniku :-) A dziś w sklepie znalazłam lody light :-) :-) :-) Jutro będę wcinac :-) Tararar- pracujsz w sklepie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka ja z podobnej startowałam,ale na dukanie:) spokojnie dasz radę:) mi już troszkę humor się poprawił,może dlatego że jednak jestem w tej pracy a nie siedzę w domu. Mąż dziś mi taki poranek zgotował,że aż się popłakałam. Ach. No zawsze u mnie tak jest. Jak się zaczyna poprawiać to nagle boom:( jak to się mówi " nie chwal się ,że się polepszy,bo się wszystko spie ........rzy" no i prawda. Ja wcinam śniadanie: owsiane,otręby żytnie,otręby truskawkowe,jabłko,kiwi. Zrobiłam sobie już dwie szklanki zielonej herbaty. Wczoraj strasznie spuchłam. Nerka mi szaleje,za mało płynów i się buntuje. Dziś będę wlewać w siebie morze wody. Jak siedzę w sklepie przy biurku i grzejniku to wydaje mi się że na dworze tak ciepło skoro takie słońce, a tu mróz:) no dobrze ,że nie pada deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
ojeju co tak pusto wlasnie wrocilam z pracy i lektura a tu nie ma co pewnie imprezujecie to sie bawcie dobrze kolacyjka to serki wiejskie moze podpowiedz na sniadanie swiateczne weglowodanowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana!Umnie nic ciekawego... Wczoraj bardz ale to bardzo grzeszylam :/ Na obiad zjadlam 7paluszkow rybnych i frytki z piekarnika do tego koktajl bananowo -truskawkowy... i zamiast 2ciastek byly 4 :( Potem mojemu zrobilam jesc... normalne frytki z oleju.... podjadalam mu :/ Oj brzydko... na kolacje zjadlam makrele troche ogorka i mleko.... Na wage boje sie wejsc :( no ale za chwile to zrobie :) Tarararra- jak ci sie woda zatrzymuje to pij pokrzywe ... smakuje obrzydliwie ale dziala.... Ja sobie zaparzam.... czekam az przestygnie i wypijam duszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa..... 70,1 ....zeszło 0,3 kg :-) :-) :-) :-) Aż chce się żyć... Słoneczko święci... Ptaszki na dworzu cwierkaja.... Waga spada.... Będzie dobrze dziewczynki!!!!! :) Damy rade! Mile niedzieli :-) :-) :-) Tak miedzy nami to tez myślę ze to poniekąd przez pokrzywe... Wczoraj wypilam 0,5 l potem dorzucilam 1 torebkę i znowu wypilam 0,5 l następnie wrzucilam twiningsa morning detox i wypilam 0,5 a na koniec dodałalam miete .... Wieczorem byly4 torebki w kufelku- bo pije w takim do piffka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×