Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Nie Zielona, wyraźnie zaznaczyłam, ze pisze o kierunku, w którym zmierza ta rozmowa, podpierając się obrazowym przedstawieniem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartosciowa? Luska , ja wszystkie wartosci odrzucilam , zdaje sie kiedys pisalysmy o tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona skoro jestes zdystansowana to jak wygladala dyskusja z toba zanim nabralas dystansu? jaka sama widzisz roznice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Luska, czyli nie zrozumialam cie :) moja odpowiedz: nie wiem dokad zmierza ta rozmowa - nie mam na to wplywu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Bijcie się! :D :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ależ pozostań sobą trudno żebyś miała się zmieniać dla którejś z nas! przecież to absurd ja tylko pisze jak to widzę ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja mam paluszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yezz, roznica polegala na tym - ze przejmowalam sie moimi rozmowcami - za bardzo :) a jak czegos nie zrozumiem to pytam teraz dwa razy ;) pytalam Luska - piszesz o mnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju tu nie chodzi o atak ja po prostu takich osób nie rozumiem i ciężko mi się z nimi dyskutuje a dyskusja powinna opierać się na argumentach- nie tylko zaprzeczeniach- nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus ,dawaj pluszki - dostane zgagi :P wszystko twoja wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos jeszcze
szalu nie dostala :D.medytacje pomogly:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że każdy mógłby wynieść coś istotnego dla tej rozmowy. pytanie-czemu causus (chyba nick przekręciłam:/sorry)...ma nastawienie atakujące do zielonej? pytanie-czemu zielona ma nastawienie lekko odnoszące do tego co napisała Lusss? pytanie-czemu ja tu jestem i dlaczego to czytam?;) jeszcze wzięłabym poprawkę na to, że komunikacja internetowa stwarza spore jednak bariery, podejrzewam, że ta rozmowa wyglądałaby inaczej przy kawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - przeciez ja ci caly czas przyznaje racje :D poczytaj sobie :P nie odpowiadam za to jak mnie widzisz , nie chce tego nawet zmieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- czy medytacja zmienila w tobie stosunek do ludzi ? do siebie ? zmienila twoje uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ptasie mleczko, dostałam w prezencie i jeżeli się nie podzielę, będę konsumować z miesiąc. Można zamieszczać adresy od chętnych na przydział, podeślę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
pytanie-czemu causus (chyba nick przekręciłam:/sorry)...ma nastawienie atakujące do zielonej? no by lam już całunem,ale causus?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytajaca - ja ci odpowiem : bo Luska kilkakrotnie zasugerowala juz , ze czlowiek powiniem zyc tak jak glosi ... ze powinien byc ostrozny w tym co glosi ... nigdy nic wprost , wiec zapytalam - pijesz do mnie? zaznaczam - nic nie glosze ;) mowie glosno i zdecydowanie co mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawce na trudne tematy się nie rozmawia ja postanowiłam temat rozpocząć bo czuję się niezręcznie kiedy w pewnym momencie wolę się na którymś z naszych topików nie wypowiadać wole szczerze z zieloną pogadać niż uśmiechać się albo znikać ostatecznie każdy z nas ma wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oj, Zielona, Zielona. :) Bardzo lubię czytać Twoje posty i cieszę się, że dzielisz się swoją wiedzą i przemyśleniami. 🌻 I wcale nie odbieram tego tak, jakbyś pisała o sobie. Ale nie dziwię się ludziom, którzy Cie nie rozumieją. Masz bardzo oryginalny sposób dyskusji - ma się wrażenie, że się wszystko od Ciebie odbija, jak piłka od ściany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie glosno i zdecydowanie co mysle zielona ale czasami konfrontujesz swoje zdanie z cudzym? np że może myślisz źle?? bo mi osobiście się to zdarza- zastanowić się czy ktoś nie ma racji a ja nie jestem w błędzie to jest trudne do zrobienia- przyznać się do błędu- choćby przed sobą no ale powiedzmy że ja np staram się przynajmniej się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chetna na ptasie mleczko :D dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma się wrażenie , że się wszystko od Ciebie odbija, jak piłka od ściany. no tak ju tylko to już nie jest dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A z tym biciem się oczywiście żartowałam. :D Choć w sumie nie ukrywam, że lubię takie obrazki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- czy medytacja zmienila w tobie stosunek do ludzi ? do siebie ? zmienila twoje uczucia? Yezz, bardzo mnie zmienila :) cale moje spojrzenie na swiat :) dla mnie to byl juz cholernie bolesny i dlugotrwaly proces... w dalszym ciagu mam wrazene ze to dopiero poczatek :O a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ma się wrażenie, że się wszystko od Ciebie odbija, jak piłka od ściany." może to ten dystans?;)to może budzić irytację... CAŁUSS-very very sorrrryyyyyy!!!!!!za to 👄...;) zielona-rozumiem, chciałaś tylko doprecyzować:) btw, masz jakiegoś maila?chciałabym o cos spytać, w końcu jestem Pytajnik nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie uporzadkowala :D ciebie zielona chyba cos kiedys spotkalo zlego.....podnosisz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie sensu w...
"to co reprezentowalam wczoraj - bylo wczoraj zawsze znajdzie sie ktos - kto chcialby ze mna o tym pogadac mam nawet fanki ktore wiedza co pisalam w zeszlym roku , mnie na tym zupelnie nie zalezy moze dlatego kasuje te bzdury ?" Jaki jest sens rozmawiania z osobą, która swoje wczorajsze i wcześniejsze wypowiedzi uważa za bzdury ? Czy jedynie czas jest kryterium oceny ? A jeśli tak, to dlaczego tylko wczorajsze, a nie także te z dzisiejszego rana, albo te z przed minuty? I idąc dalej, także te, jeszcze nie wypowiedziane ? ;) Czy kryterium czasowe dotyczy i innych ludzi ? Także cytowanych myśli de Mello, Oscho, czy Eckharta Tolle ? Wszak są starsze, niż wczorajsze ;) A co można pomyśleć o osobie, która swoich rozmówców raczy tylko bzdurami ? I na dodatek pisze o tym wprost? Można by jeszcze jedno pytanie zadać - pytanie o rozmówców tej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia interpretacji szukanie.... dla mnie to raczej coś w stylu-liczy się TU i TERAZ....bo tylko to masz, tego co było juz nie masz, a co będzie możesz nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to ten dystans? to może budzić irytację... w takim razie dla mnie to bardzo niezdrowy dystans uczyć się życia tylko z filozoficznych bohomazów i swojego patrzenia na świat- które de facto może być bardzo mylne póki tego nie skonfrontujesz to się nie dowiesz to jak psychologiczny autyzm a mimo wszystko jednostka żyje w społeczeństwie jeśli żyje w społeczności wyznającej jej zasady- to pół biedy- wszyscy głoszą to samo jej samej ze sobą może być świetnie- w samotni i na pustelni przy zetknięciu się z innym człowiekiem niestety jest katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×