Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość całuss
:D Zielona-jesteś boska:D teraz zaczniesz mi wciskać ze to JA mam problem-wiem,czytam Cie nie od dziś;) wciskaj-mi to nie przeszkadza, a Tobie pomaga mieć o sobie dobre zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym, jaki świat jest każdy widzi. My tu sobie możemy sypać cała gamą recept, a i tak nigdy nie znajdziemy takiej, która pozwoli nam żyć w wiecznej sielance i zgodzie ze wszystkim i wszystkimi. " Lucy - dla mnie ta recepta nazywa sie - zyj w zgodzie z samym soba :) dlatego zawsze bede pisac co mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"on mnie rozczarowal , on mnie skrzywdzil , on mnie manipulowal\" dla mnie to nic innego jak podszepty ego:) choć bywa, że czaem kto naprawdę nas krzywdzi, manipuluje, itd.... mnie się podoba taki sposób na życie, uwolnienie się od oczekiwań, żyje się wtedy prościej, mniej, albo przynajmniej krócej cierpi. Co nie oznacza, że mamy nie wyznaczac sobie celów, wręcz przeciwnie. ale oczywiście zgadzam się, że to nie jedyny sposób:)ja też lubię marzyć przed snem;) hej Lussss;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez kochana ale mi też bardzo się nasza różność podoba co do dyskusji- było pare topów dość kontrowersyjnych i akurat nie rzuciłaś i się w oczy ( może nie zwróciłam uwagi) więc mówię- że cię na dyskusjach nie przyłapałam więc nie wiem jak się w nich zachowujesz - znam zachowanie retro, komika, kucharza czy sami i innych co oczywiście nie jest żadnym zarzutem- po prostu nie mam dostatecznej wiedzy na twój temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus - i tu sie mylisz:P ja wcale nie mam o sobie dobrego zdania :D akceptuje moje slabosci i wady , znam je doskonale ... to inni probuja robic ze mnie swieta - nie wiem skad im sie to wzielo- a pozniej podwazaja kazde slowo: "widzisz , widzisz wcale taka swieta nie jestes " a ja sie pytam , kurwa - gdzie pisalam choc jedno slowo o mojej swietosci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komika juz nie ma tesknisz za nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mianowicie, że nie musisz mówić, co robisz i jak żyjesz, ale niedobrze jest, kiedy nie żyjesz tak, jak głosisz. Dlatego lepiej za bardzo się nie rozpędzać z takimi rozmowa lusia bardzo mi się ten cytat podoba pamiętam na kafe była kiedyś bosz jak jej było .......jak przypomnę to napiszę uważała się za wyjątkowo inteligentną i cięta osóbkę z super ripostami a każdy miał z niej polewek bo większych bzdur dawno nikt nie czytał i jeszcze nick miała taki zaczepny pamiętam że zawsze szczery vel między oczy miał wtedy swój debiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu zielona ma racje mnie tez na kafe nie raz ktos przypisuje jakies cechy robi to sam a potem robi mnie z tego zarzut co sam o mnie wypisal :D niezle zakrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami 🌻 będziesz zdrowa :o :) Zielona 👄 ile naprodukowaliście stron :o :o nie chce mi się czytać mam tylko nadzieje ze nie na mnie :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Heh, z tym dystansem też trzeba uważać. Żeby się za bardzo nie zagalopować. Bo wtedy faktycznie trudno nam żyć z ludźmi, a raczej im z nami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to inni probuja robic ze mnie swieta - nie wiem skad im sie to wzielo- a pozniej podwazaja kazde slowo: "widzisz , widzisz wcale taka swieta nie jestes " nie zielona to nie jest tak ja osobiście zawsze twierdziłam że choruje na manię wielkości i brak dystansu ty twierdzisz że go masz ja tego nie widzę więc mówię otwarcie- nie masz go -choć mówisz że go masz to jest zasada tej domniemanej świętości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez nie nie tęsknię ale jest bardzo miłym wspomnieniem kiedy tęsknisz to czekasz kiedy wspominasz- to już tylko wspominasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike skoro juz sama glosisz o swoje chorej mani wielkosci - to skad sie wzieła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona-myślę że Twoja świadomość tego jak się zachowujesz i jak to "wygląda" z boku-jest zerowa:) dlatego ta rozmowa nie ma sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ike, to była wyśmiewczyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, i ja żyję w zgodzie ze sobą, ale nie daję sobie kredytu na to, że znam odpowiedź na każde pytanie, a tym bardziej, ze jestem w stanie stawić czoła każdej bez wyjątku sytuacjom, a to dlatego, ze nie mam wpływu na postawę innych, jak również na rożne takie koleje losu, które mogą nieźle z znienacka zaskoczyć. Poza tym, jeżeli człowiek uważa się za inteligentnego, zdystansowanego, wartościowego (inne) to raczej nie musi się z tym reklamować, wiec ponownie pytam, czy aby ta rozmowa zmierza we właściwym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - Ike , jezeli cie to zadowoli - nie mam dystansu ;) mnie to zwisa ;) a powaznie - byl czas ze nie mialam go zupelnie :) wylam w poduszke po kilku ostrach slowach, dlatego tu zostalam , zaby go nabrac :) Zloty - nie czytaj - nabawisz sie siwizny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike skoro juz sama glosisz o swoje chorej mani wielkosci - to skad sie wzieła ? yeez- a tak z żartu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt- komik byl niepowtarzalny czasami mialam wrazenie ze ma dusze kobiety- choc czułam tez jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - Ike , jezeli cie to zadowoli - nie mam dystansu mnie to zwisa ale to nie mnie to ma zadowalać zielona ty powinnaś mieć świadomość pewnych zauważalnych z boku rzeczy bo mi to akurat zwisa- masz inne pozytywne cechy, które bardzo lubię ale wybacz w wielu przeczytanych przeze mnie sporach z tobą w roli głównej często rację przyznałabym twoim rozmówcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, i ja żyję w zgodzie ze sobą, ale nie daję sobie kredytu na to, że znam odpowiedź na każde pytanie, a tym bardziej, ze jestem w stanie stawić czoła każdej bez wyjątku sytuacjom, a to dlatego, ze nie mam wpływu na postawę innych, jak również na rożne takie koleje losu, które mogą nieźle z znienacka zaskoczyć. Poza tym, jeżeli człowiek uważa się za inteligentnego, zdystansowanego, wartościowego (inne) to raczej nie musi się z tym reklamować, wiec ponownie pytam, czy aby ta rozmowa zmierza we właściwym kierunku? Luska - rozumiem ze piszesz o mnie? fakt . uwazam ze nabralam dystansu, skad wzielas ta reszte ? :O kiedy pisalam ze jestem mondra inteligentna i piekna ?itd itp? faktem jest ze wierze w siebie :) przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez no był ale go nie ma w życiu tak jest że paru poznanych osób człowiekowi brakuje- staram się aby nie brakowało mi ich za bardzo bo po cholerę? są inni i trzeba iść naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wybacz w wielu przeczytanych przeze mnie sporach z tobą w roli głównej często rację przyznałabym twoim rozmówcom Ike , wcale ci sie nie dziwie , naprawde :)🌼 pozostane jednak soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy pisalam ze jestem mondra inteligentna i piekna ?itd itp? a gdzie lusia napisała, że tak twierdzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×