Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Luska , piekna muzyka -ale przygnebiajaca :) takie cos slucham podczas medytacji ;) do zycia potrzebuje kopa :D i fakt - caly czas jestem na chodzie - mnie muzyka musi pobudzac do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragment rowniez bardzo kontrowersyjny ;) zauwazam ze wszystkie oczywistosci sa bardzo trudne do przyjecia dla ludzi :) a szkoda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona??? ty serioo medytujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! a nie szkoda ci życia na takie pierdoły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Kochanie 👄 teraz ma dużo roboty :o :o :o :) odezwę się wieczorem na @ :P ;) Jak masz jakieś Słoneczko uwagi czy pytania to pisz śmiało list... :P ;) 🌻 miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , te pierdoly pozwalaja mi sie wyluzowac , zamknac dzien - spokojnie zasnac :) wstaje swiezutka, wypoczeta , wczorajszy dzien mi zwisa :) a jutrzejszy nie interesuje ;) zyc nie umierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wybacz ale nie wierzę:) oczywiście szanuje twój sposób na życie ale dla mnie wszelkie to typu medytacje, zagłębianie się w filozofie innych to robienie komuś wody z mózgu ale oczywiście to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonuś to fajnie ze medytujesz ale znam o wiele lepsze i skuteczniejsze metody na wyciszenie :P ;) teraz jem to sekunda przerwy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem veganka :P a medytacja to nic nadzwyczajnego :D tez kiedys myslalam - boze jedyny - tylko nie buddyzm :O idiotyzm ;) tyle ze medytujac -zagladasz w glab siebie ;) widzisz siebie , nikogo wiecej . nikt ci nie robi wody z mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda - bo a cala prawda o sobie samym doprowadza czasem do mdlosci :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja osobiście uważam że za bardzo co nad sobą roztrząsać się nie ma sensu człowiek wtedy za bardzo skupia się na sobie i na pierdołach dotyczących jego osoby no ale każdy z nas żyje jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ta cala moja wiedza - "psychologiczna ":P nad ktora sie tak wszyscy trzesli swego czasu -pochodzi wlasnie stad :) z poznania siebie - znasz jednego - znasz wszystkich ;) nie skupiam sie na wlasnej osobie - po jakimas czasie nabierasz dystansu nawet do wlasnego ego .... ale to byl cel dla mnie :) jak mowisz - kazdy zyje jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się skłaniam ku poglądowi, że co za dużo filozofowania, to nie zdrowo. Taka samoświadomość,częściowo pomaga, ale też i szkodzi, bo człowiek zaczyna czuć się wśród innych jak kosmita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
👄 Ja tylko na chwileczkę,w celach informacyjnych --Złoty,ja jeszcze żyje i sie nie sypnęłam:P Zielona,medytacja?......dla każdego coś innego,osobiście wolę --muzyka na ful i tańczyć po mieszkaniu,to mnie uspakaja i wycisza. Z resztą jestem choleryczką nie wytrzymałabym siedzieć i medytować dłużej niż 5 min:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chciałabym osiągnąć taki stan....dystans do własnego ego:) z pozdrowieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - to uczucie - bycia kosmita - juz mi nie przeszkadza ;) fakt - masz faze ze czujesz sie jak na ksiezycu ..ale przechodzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
Wiem ,że medytuje,ale mnie to przybija ,a nie relaksuje.podróż w głąb siebie--czyli przyznanie sie do ciemnej strony mocy,błędów ....i zastanawianie sie nad byciem w nie-bycie:) Im wiecej wiemy o sobie tym samym szukamy takich wad i zalet u innych ludzi. Wolę seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakimas czasie nabierasz dystansu nawet do wlasnego ego .... zielona ty się nie gniewaj ale trochę się juz znamy i za cholerę teoria nie idzie z praktyką w parze można sobie coś tam wmawiać ale zasadniczo na tym się kończy dlatego jakoś mnie to nie przekonuje nigdy nie spotkałam medytującej osoby, która naprawdę miałaby dystans i zdrowe podejście do świata poza JEDNĄ osobą na teoriach opowieściach się kończy większość osób które znam a które medytują i "filozofują" są skrajnymi egocentrykami, do których nie dochodzą żadne argumenty z zewnatrz- no jak nawiedzeni i to nawiedzeni głupio sorry ale z boku to wygląda śmiesznie jak rozmowa z trzylatkiem, któremu się wydaje że jest wiekowym mędrcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×