Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka Y.
A dół przejdzie. (dzisiaj robię za racjonalistkę, bo doła nie mam, a jedynie atak niemiłosiernego lenistwa, wiec żeby jakoś zminimalizować wyrzuty sumioenia musze się trochę twórczo poudzielać ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat te myśli nie nadają sie na kafe pić nie mogę bo jestem chora i mam zastrzyki i dietę,ale wpieprzyłam 2 czekolady :O a randka --nie mam ochoty:( Lusia mam nadzieje ze nie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Ja zjadłam dużo więcej i jeszcze wieczorem polazłam na pizzę, która w dodatku mi nie smakowała. Przynajmniej mam dość tego typu żywności na długo. Na jakiej jesteś diecie? Może ja też bym tak z pięć dni pobyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ja jestem chora dlatego mam dietę :) wiec mi nie zazdrość tylko jedz pizze ,ale bym teraz taką zjadła ech:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
A, to inna sprawa. Diety zdrowotnej wolałabym nie testować. :) Tzn. na moją dolegliwość w postaci niechęci do takiej jednej sprawy żadna dieta nie pomoże. Już prędzej te omawiane parę dni temu medytacje. ;-) Ale tak nie chciałabyś wyglądać, prawda? :) http://evilbeetgossip.film.com/wp-content/uploads/2009/04/57181561torispelling4142009120227pm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Link z wzorem do wyglądania chyba przepadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Szukanie, pytasz o tę moją niechęć? Jeżeli tak, to muszę wykręcić się od odpowiedzi. Wolę załatwić sama ze sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
ten temat jeszcze istnieje>????????????????????????????????????????? zaimponowalyscie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
O rany, Wnuczka, zawsze pojawiasz się w moim ostatnim dniu na kafe. Co za wyczucie chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Luśka Y. Sami, tak od razu nie przytyjesz. Ja od kilku miesięcy jadam za dużo prawie codziennie, a rozmiar wciąż ten sam. Organizm jakoś tam dązy do utrzymania stanu rzeczy, jak jemy za dużo, spala szybciej, jak za mało, zwalnia przemianę materii. piszesz straszne głupoty!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gospodyni topu sie znalazła 🌼 przepadł link bo nie mogę sie zdecydować jak bym chciała wygladać :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
luska ma racje organizm dazy do utrzymania wagi ale nie tej do ktorej sie schudlo tylko tej, do ktorej przywykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech , dziewczyny :) przeciez wszystkie mamy celulitis :P jakby na to nie patrzec - stan normalny :P facetom sie cos ubzdralo ze to nieestetyczne :O po co wam wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Złoty, zapomniałeś, ze dopisać, ze Twoim zdaniem pisze głupoty. Wg osób zajmujących się żywieniem aż takimi głupotami one nie są. Plus zauważ, ze ja pisze o jedzeniu trochę więcej okresowo, a nie stałym objadaniu się tuczącymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
ja tez nie mam celulitisu wypchaj sie zielona swoim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana - bos albo za mloda - albo -nie chcesz spojrzec prawdzie w lustro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam celitu ale masuje ciało ,i wsmarowuje codziennie jakąś zieloną maź :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Ja wolę nie patrzeć w miejsca zagrożone cellulitem. Po co mi ta wiedza? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka Y. piszesz głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!! Zielonuś faceci tez mogą mieć. Ja nigdy nie będę miał .pozniej napisze CI @ :P Wiesz na co :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Złoty, a Ty błaznujesz nie do wytrzymania. Skoro już tak sobie mówimy szczerze, co o sobie myślimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
oł. po prostu nie wszyscy maja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie - faceci nie mamja takich rzeczy - nigdzie :P inaczej zbudowane tkanki tluszczowe - to wszystko ... a kazda baba ma - bez wzgledu na masaze - jedna wiecej - druga mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×