Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka R.
Podszywka przyglądającej się tylko super ubaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
wy to dopiero jesteście durne!!!!! ło Matko Boska!!!! i co najgorsze, nie zdajecie sobie z tego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
Justys, ja tak zareagowałam na jeden podszyw. Chyba nie muszę uściślać. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju mój pierwszy podszyw zaserwowałaś mi ty na topiku jakimś też wzajemnej adoracji smiałam się tylko ale niechcący znajdowałam i swoje podrzywy na erotycznym- piszące jak to "tęsknię" za komikowym penisem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
"Lusia, grunt, żeby zainteresowany nie wiedział. " Czyli mamy ten sam typ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie musisz:) znamy tą histerię.........tfu - historię :D zielona no nieważne nie wiem jakie są twoje dzieci i twoje granice ja jestem dość surową mama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - to byl zart :D gdybys wywlekla to na swiatlo dzienne cala misternie uknuta intryga kuchenna padla by w blasku slonca ;) a zainteresowany i tak odwrocilby kota ogonem , on? intrygi? nigdy w zyciu ;) - niech mu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie o psedło?? bo paza nim to pozostaje zielona retro nie biore pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to dopiero jesteście durne!!!!! ło Matko Boska!!!! i co najgorsze, nie zdajecie sobie z tego sprawy wiemy i zdajemy sobie sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
Ike, ale nie znacie treści powodu. Każdy by się na moim miejscu z lekka obruszył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Lusia, u mnie w liceum nauczyciele nie mieli prawa stawiać złych ocen zbyt wielu uczniom, bo wtedy szybko wylatywali. Oczywiście luceum było prywatne. Dzięki temu stało się ono szybko najgorszą szkołą w mieście, a na początku było najlepszą. A propos dziwnych postulatów: w Polsce pojawił się postulat, aby uprościć ortografię (w sensie - zlikwidować "rz", "ch" i "ó"), bo dzieciom jest się trudno tego nauczyć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
Justys, relacja ze swojego liceum potwierdzasz moje odczucia względem tego absurdalnego postulatu. A z tą ortograficzną propozycją to serio?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
Ike, nie znasz. Ten temat zniknął tego samego wieczora (nawiedziła go Pani Cenzor z zapytaniem, co mi odbyiło, i co piłam? :P ) Poza tym pamiętam, ze następnego dnia wywiązała się rozmowa na powyższy i chciałaś dowodu, którego już nie było. :) A tak w ogóle, może zamknijmy już te sprawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa możliwe że mi po prostu napisałaś albo wyczytałam co nieco na śmietniku bo tą panią cenzor kojarzę :D a co do ortografii- ja osobiście naszą ortografią się nie zachwycam więc dla mnie mogą ją sobie spokojnie ujednolicać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
Ja się nie zgadzam na żadne zmiany ortograficzne. Mało mają rzeczy do reformowania?? I co, my mielibyśmy się teraz uczyć od nowa, jak się co pisze? Zresztą, oczy by mnie rozbolały, ot co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
He..., to byłam Waszą pierwszą? Ale fajnie :D :D :D No, poważnie z tą ortografią. Ale to raczej nie przejdzie, mam nadzieję. Lecę na zakupy, miłego pisania! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia myślę, że obie formy byłyby poprawne- bo nam starym teraz się odzwyczajać....... ale wiesz ja uważam że pismo wynaleziono dla ułatwienia sobie życia- nie utrudniania:P nie bardzo rozumiem na cholerę nam ortografia:P chyba tylko ze względu na tradycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Właśnie chodzi o tradycje, Ike. Tradycje języka polskiego. NIe bez powodu wszystko się pisze tak, jak się pisze. Rozdziewiczyłam, powiadasz? Tym bardziej się cieszę. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia przynajmniej wyszło kto na tym forum tak naprawdę posiada peniska :P juuu ja nie lubię jakiegos przesadnego przywiązania do tradycji za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , to nawet nie chodzi o tradycje ... niemcy tak zrobili, zmienili pisownie pewnych slow dlaczego? nikt nie wie do dzisiaj :O wszystkie podreczniki, slowniki i inne pierdoly lacznie z nazwami ulic trzeby bylo zmieniac , koszty potworne , korzysci zadnych ... kto pisac nie umial- dalej nie umie ;) a ostatnio chca wrocic do starych zasad :D :D:D to sie nazywa uczyc na bledach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka R.
Ja lecę na film. I też miałam zahaczyć o tradycję, ale pomyślałam, że zabrzmię zbyt staroświecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×