Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość III. Koncert Brandenburski
Teza z lekka przejaskrawiona, Samiczko. Oddałbym to przesłanie nieco lżej: trudno sobie wyobrazić mężczyznę bez kobiecego tła i kobiecego kontekstu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Interesuję się żywo kobiecą urodą i pięknem kobiecego ciała, Luśka. Mam więc prawo wydawać opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D lusia w życiu tak się nie uśmiałam:D tacy dowcipni mechanicy przydaliby nam się na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
:-) Luśka, samolot-maszyna. Co się dziwić, że lubi się czasem nieco popsuć. Mi się raz w czasie podejścia do lądowania klapy nie wysunęły i co z tego? Bez klap także idzie w jednym kawałku wylądować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
o, przylazłaś. No i dobrze, że się nie zaprzecza - przynajmniej nie kłamie. Psełdonim, pisałam coś do Ciebie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Dziękujemy, Luśka. Ale wyrywanie muzyczki z jej kontekstu troszku mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Co się krzywisz, p. Justynaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Psełdo, jakoś będę musiała przeżyć fakt, że przez autorytet w dziedzinie kobiecej urody za egzemplarz akceptowalny uznana zostać nie mogę. :D Ike, to masz coś na dokładkę. :) -------------------------------- Teksty z pokładu samolotu PLL LOT i EUROLOT Pasażerka: "Pani powie temu tam, żeby swoje manele z mojego pawlacza zabrał." Pasażerka: "Czy kibel to tam w sieni?" (wskazując na tylna kuchnię) Stewardesa: -Co podać pani do picia? Pasażerka: -Ty żółty wody mi nalej. Stewardesa: -Której "żółty wody"? Jest tylko zwykła, nie żółta. Pasażerka: -No ty żółty - mówi staruszka i wskazuje na karton z sokiem pomarańczowym. Pasażerka: -Czy lecimy już nad Atlantykiem? Stewardesa: -Jeszcze nie. Pasażerka: -To co tak ciągnie po nogach??? Pasażerka: -Czy macie cole w kienach? Stewardesa: -W czym? Pasażerka: -No w kienach. Stewardesa: -Nie, mamy tylko w botelsach. Pasażer: -Poproszę drinka. Stewardesa: -Jakiego? Pasażer: -No drinka! Na pytanie "Czego się Pan/Pani napije..." -Poproszę oranż dżus, może być jabłkowy. -Whisky on the rocks, ale bez lodu. -Poproszę o białą na Helenie. (czytaj: wódka z sokiem firmy "Helena") Karty lądowania w USA - co wpisują pasażerowie Sex: nie dotyczy Sex: dziewica Sex: trzy razy w tygodniu Adres: mieszkam w basemencie, trzecia w lewo od kościoła Ile osób podróżuje z Panem/Panią: 243 + 10 osób załogi W turbośmigłowym samolocie ATR linii EuroLOT Pasażer: -Proszę pani, po co nam te śmigła? Stewardesa: -Żeby klimatyzacja działała. Edyta G. w drodze do Londynu Stewardesa: -Zamawiała Pani porcję wegetariańska? Czy mogę prosić o Pani nazwisko? Edyta z oburzeniem w głosie: -To pani nie wie jak ja się nazywam? Stewardesa: -A pani wie jak ja się nazywam? VIP-y na pokładzie Agata B., córka byłego premiera, po wylądowaniu w Warszawie (rejs z Rzymu): -Czy jest transport dla vipa? Szefowa pokładu: -Nie było vipów na pokładzie. Agata B.: -Czy mówi pani coś nazwisko "Buzek"? Szefowa: -Nie jednemu psu na imię Burek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wolę się krzywić niż nadal fałszywie uśmiechać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Fajne texty. :D Widać, że przeklejone - bo śmieszne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
"Bez klap także idzie w jednym kawałku wylądować. " Ja na szczęście planuję zakup pastylek uspokajających, Ike gwarantuje skuteczność ich działania w powietrzu. (powtórzę - ten wypadek airbusa odcisnął na mnie piętno, w dodatku sama nie wiem, po co się od poniedziałku tyle naczytałam na temat lotniczego (nie)bezpieczeństwa) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IV. Koncert Brandenburski
A wystarczy nieco przytyć, Luśka, i po problemie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IV. Koncert Brandenburski
A co ja Ci złego zrobiłem, p. Justynaaa, że na mój widok widok wykrzywiasz oblicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie sie rozpisali zas :O :D :D :D Ju - ja jestem zawsze mila ;) no chyba ze sytuacja mnie zmusza :P ale sytuacje zaczely mnie unikac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ZIelona, to sobie bądź, frajerko :o (dobrze mi idzie bycie niemiłą?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa do ognia
Wygląda dość sztucznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko justyś postaraj się bardziej i inteligentniej...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa do ognia
(I bardziej przekonywująco, jeśli już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , nie pasuje Ci :) jestes kochana dziewczyna - punkt kropka :) Ciebie sytuacje nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Justys, chyba za późno na bycie autentycznie niemiłą. Byłam pewna, ze to podszyw, więc cóż. Projekt do poprawki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wiecie co? :( :( :( Poćwiczę sobie lepiej na kimś innym, Wy za fajni jesteście i serce mi się kraja już na samą myśl, że mogłabym komuś przykrość sprawić i co mogłoby się z tego porobić. Ike, a Ty tez miałaś być niemiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś nie słuchaj ich i nie zniechęcaj się !!! trzymam za ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuuuu ty mało inteligentny niedoinformowany żółtodziobie po pierwsze bądź tak miła nie zmuszać mnie do niczego po drugie zwracaj się do mnie per pani po trzecie jak masz pieprzyć takie farmazony to nie pisz wcale szkoda naszych oczu by to czytać i szkoda przemęczać twoją szarą komórkę idź się opalać swoją nieobecnością i milczeniem lepiej przysłużysz się światu :P :P i jak ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa do ognia
Co się z Tobą dzieje, p. Justynaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło cicho! to warsztaty przetrwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa do ognia
Bojem? Ike? Czuję się w obowiązku opieki nad Justysiem. On jest jeszcze taki młody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa do ognia
Czy stan p. Justynyyyy ma może coś wspólnego z tym pewnym panem, co do którego zasięgała kilka dni temu naszej rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×