Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ike, szczerze? Stać Cię na więcej. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś mam niestety podobne zahamowania jak i ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Psełdo, akurat ten pan co chwilę mówi mi, że jestem chamska, opryskliwa, grubiańska, wulgarna i złośliwa. I parę innych epitetów, których w tej chwili nie pamiętam. Ale np. Retrowską szanuję za to, że potrafi komuś dopiec, jak chce. Ikuś tez kiedyś potrafiła. :P Też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Lusia, marsz na kawę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś pozbyłam się tego daru na rzeczy walki o pokój na kafe- świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , ja sie ciesze ze juz nie mam takich potrzeb , powaznie ci mowie :) pseudo - ty wchodzisz kucharzowi do dupy bo cie to bawi? czy moze - bo musisz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A i tak Ci się, Ikuś, obrywa gdzieniegdzie.:o Dziwne to wszystko. Lusia, możliwe, ale nie wydaje mi się, że np. wspomniany Krem mógłby być dla kogoś niemiły. Poza tym, umiejętności bez w miarę regularnego treningu zanikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju bedzie niemiła,a ja poćwiczę bycie miłą dla wszystkich bez wyjątków Psełdo nie lubisz szczupłych kobiet jak Lusia?Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pa, Luś! 👄 Zielona, nie myśl, że CIę podpuszczam, ale Ty byś nie potrafiła być niemiła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś mi to specjalnie nie przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym, umiejętności bez w miarę regularnego treningu zanikają." Z tym bym się zgodziła, jak również z tym, ze jednak swojej natury nie da się zmienić, znaczy tego niechcenia dopiekania chociazby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zielona, mówi się do kuchni nie do dupy :classic_cool: Sami, dla nas tylko bądź miła. Bo sobie pomyślimy, że wszystkich tak samo lubisz, jak nas. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu nie prawda medytacja ponoć potrafi zdziałać cuda:P ja niestety nie medytuję...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju bede miła dla wszystkich ale Wam tylko bede wklejac kwiatuszki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys - no mowie przeciez - do kuchni ;) :D :D :D Ike -jak bys czytala moje teksty sprzed roku- nie poznalabys mnie :P zdeprawowalam sie na maxa - mysle ze to wlasnie medytacja mnie zepsula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz ide zaraz na biały tydzień...... jak to dobrze że jutro jest już piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, każdy potrafi dopiec. Tylko nie każdy chce. oczywiście że każdy potrafi nawet ja mam dziś na pupie ślady po mlecznych ząbkach Luśki:) całkiem nawet dziarsko nimi dziś kłapnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
OK, Sami, tak to może być. :) W sumie to trudno być niemiłym, jak sie nie ma powodu. :) Ike, a wiesz co? Tak właśnie myslałam, że to nie o Tobie Kucharz pisał - i nawet wyprodukowałam spory post na ten temat, ale mi nie chciało wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach , retro , biedactwo :( czuje wspol wraz z toba :P jak to sie moglo stac ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia??? nasza własna??? i ja to przegapiłam 😭 a boję się poprosić retro o wystawienie pośladków w celu demonstracji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś nie ważne o kim nikt tego biednego kucharza nie obraził, nikt ni zwyzywał, nikt nie skakał po głowie- by takimi epitetami być uraczonym zbulwersowałam się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach , retro , biedactwo czuje wspol wraz z toba jak to sie moglo stac ????? własnie nie wiem ale jedno wiem: jakby ciebie Zielona ktoś bolesnie gryznął z pupę, to pewnie dzielnie stwierdziłabyś, że tak sie stało, bo dokładnie tego chciałaś:) i na dodatek naprawdę byś w to wierzyła. podziwiam cię za tę umiejętność skrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro- ja nie przyjmuje juz pewnych rzeczy do siebie... nie jestem odpowiedzialna za emocje innych , to wszystko czasem mi nawet zal tych ludzi motajacych sie w sidlach wlasnych wyobrazen - powaznie ci mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem odpowiedzialna za emocje innych , a za swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×