Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

retro - wszystko pod kontrola ;) emocja emocja-przechodzi szybciej niz sie pojawila ... mala wiedza- a cieszy ;) pozwala sie usmiechac do siebie samej w odbiciu lustra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Co za Lusia niedobra 😭 Też nie zauważyłam, że dopiekła. Ale kwestionować tego nie zamierzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - zataczyjac kolo wracamy do naszego kultowego- sama sie ranisz - nie zapominam o tym nawet przez chwile , przestalam sie ranic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wybacz ale do swoich farmazonów wciąz chyba nikogo nie przekonałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy retro jeszcze jest? bo do retro mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie, Zielona! Ike sama siebie rani! I jeszcze prawdy nie uznaje 😭 Ale poważnie nie wierzysz, że człowiek jest panem swoich emocji? Przecież tu, na kafe, masz trochę antyfanów, którzy próbują we wszystkei możliwe sposoby Ci dopiec - a to Cię w ogóle nie rusza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ike pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
potrzebne paluszki?😭 bo nie chce mi się czytać tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś ja już w tym temacie napisałam wystarczająco może człowiek i jest panem swoich emocji- na zasadzie próbować się wyciszyć albo próbować nie reagować ale nie uwierzę by w zasadzie w ogóle emocji nie odczuwać a jeśli je odczuwasz to znaczy, że skądś one się wzięły i często potrzebny jest do tego czynnik zewnętrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike . ja nigdy nigdzie nie pisalam ze emocji nie czuje ;) wiem ze mina - tylko tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ale ja nigdzie nie pisałam, że pisałaś :P odpowiadam po prostu justysi na pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnełam do kuchni rozbawił mnie ten dialog 17:30 przestan szczekac ike!!!!!!!!!!!!! w Kuchni !!!!!!!!!!!!!!!! 17:31 ike więcej wykrzykników nie miałaś ? [zgłoś do usunięcia] mialam a co ???????????????????????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona, dostaniesz , ale tylko jednego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zielona nie przejmuj się :P pewnie, że ciebie nie rozumiem:P ale samo sobie to robię :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam wrazenie ze mnie nie rozumiesz dlatego pisze gdyby zielona zaczeła być rozumiana, straciłaby sens życia niech przypadkiem nikt nie wazy się jej tego zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A justysia Ice dziękuje. :) 🌻 W sumie to nie pytam bez powodu, bo u mnie z emocjami słabo. Jakoś mnie opuściły jakiś rok temu. I zastanawiam się, dlaczego i czy można coś z tym zrobić, bo jakoś się pusta w środku trochę czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob sobie tego :P zrozum mnie - bo poczuje sie zraniona ;) :D w gruncie rzeczy chodzi o jedno- juz wczoraj napisalam ci ze czuje sie przez ciebie zdradzona , wyobraz sobie ze zaczynam robic ci wyzuty , oczekujac czegos od ciebie ... co robisz ty? patrzysz na mnie , moje wyrzuty , fakt ze czuje to czy tamto i myslisz se: ale walnieta baba , gorzej jej ? kto mialby w tym ukladzie racje? moje uczucia czy zdrowy rozsadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak tak zapytam bo nie pamiętam dokładnie zielona i retro- wy razem z innymi miałyście ten wypad w stołowe robić ?????? nie lepiej było umówić się na międzynarodowe rozgrywki wyciągania asów z rękawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju zazdroszczę podchodzenia do kafe bez emocji Zielona a w realu tez Cie nie rozumieją czy tylko tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona, szczerze??? ja bym się jednak przede wszystkim zastanowiła, czy rzeczywiście gdzieś nie postąpiłam z tobą nie fair:D potem bym ewentualnie przeszła do opcji "gorzej jej" chyba, że twoja argumentacja by mnie przekonała słuchaj ty masz tylko malutkie dziecko?? nie wyobrażam sobie do każdego wychodzić z założenia- sam/a/o sobie to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, a jakie to ma znaczenie ;) :D ps. z tym uczuciem zdrady - to byl zart ;) mam nadzieje ze ktos zrozumial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że to nie wygląda jakbym się dziś Zielonej czepiała czy coś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sami, gdyby tylko do kafe, to byłoby fajnie. :) Pewnie masz randkę zaraz :) A Zielona sobie dziecka sama raczej nie zrobiła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×