Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

justyś! to ja się też przyłączam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Zamierzasz zostać wampem, p. Justynoooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdo specjalnie dla Ciebie wkleje coś co niejednego faceta doprowadziło do czerwoności CO MYŚLI FACET W CZASIE SEKSU No, dobra czas na jakiś numerek" MÓZG: "Cholera, poruszyła sie." MÓZG: "Zrobiłem coś dobrze, czy sprawiłem ból?" [zaczyna pojękiwać] MÓZG: "Ona wydaje dźwięki!" MÓZG: " Bólu czy przyjemności?" MÓZG: "Spróbujmy przyśpieszyć" [Zwiększone pojęjękiwanie] MÓZG: "Więcej dźwięków, Jestem pewien, że to przyjemność" MÓZG: "Och tak, ona wilgotnieje coraz bardziej, podoba mi się to" MÓZG: "Spróbujmy zmienić trochę kąt (natarcia? ) .................................................. MÓZG: "Nie, nie spodobało jej sie" [Jęki cichną] MÓZG: "Cholera, co ja robiłem przed chwilą?" MÓZG: "Pieprzyć to, spróbujmy innej pozycji" KOBIETA: "Auuuuuuuu!!!" MÓZG: "Taak, to zdecydowanie był ból" KOBIETA: "Co ty robisz??" MÓZG: " Zmniejszyć prędkość" MÓZG: "Otworzyć klapy" MÓZG: "Podwozie wysunięte" MÓZG: "Odłączyć główny napęd" MÓZG: "Sprawdzenie systemów" JA: "Wszystko w porzadku" KOBIETA: " Tak, już dobrze" MÓZG: "Brak uszkodzeń systemowych" JA: "Dobra, zacznijmy więc od początku" - pięć minut później, komputer w większości przejmuje dowodzenie MÓZG: "Ok, z powrotem w drodze" [ Intensywność i głośność jęków wzrasta] MÓZG: "Cel w polu widzenia, trzymaj kurs" [ Całe ciało zaczyna czerwienieć] MÓZG: " No dalej, dalej" [Plecy się wyginają] MÓZG: " Tak trzymaj, tak trzymaj" KOMPUTER: "Uwaga! Uwaga! Uwaga!" MÓZG: "O Ku@$a nie teraz!" [Jęki powyżej 80 decybeli] MÓZG: "Jeszcze tylko chwilke dłużej" KOMPUTER: "Spodziewane przeciążenie systemu" MÓZG: "O K*&#A nie teraz!" [Pojękiwanie powyżej 80 decybeli] MÓZG: "Jeszcze tylko chwilka" KOMPUTER: "Przeciążenie systemu" MÓZG: "K*&#A nie wytrzymam" MÓZG: " Wyciągnąć i przejść na sterowanie ręczne" (termin lotniczy) KOMPUTER: " SYSTEM PRZECIĄŻONY_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ " MÓZG: "Wyciągaj, wyciągaj, wyciągaj" (terminologia lotnicza) KOMPUTER: "Autopilot włączony" MÓZG: "Wyłączyć, wyłączyć" KOMPUTER: " Cel namierzony, cel namierzony" MÓZG: " Czy jeśli teraz skończe nie będzie za wcześnie?" KOMPUTER: "Zakładane tempo bicia serca osiągnięte" KOMPUTER:"Oddech znamienny" MÓZG: "Muszę...wy..trzymać" KOMPUER: "Kobiecy orgazm rozpoczęty" MÓZG: "Nie...wy...trzy... mam..." KOMPUTER: "Kobiecy orgazm rozpoczęty" MÓZG: "Straciłem kontrole, wszystko w bożych rękach" KOMPUER:"Główny zawór WYTRYSK" [Odgłos męskiego orgazmu i chlup, kap, kap, chlup ] KOMPUER: "Automatyczne wyłączenie systemu rozpoczęte" [Odgłos opadnięcia partnera] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Dwa wampy... Pewnie zaraz się Luśka przyłączy i będą trzy wampy, nibu trzy muszkieterki. Chcę na Dartanijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
A to masz sporego pecha, Samiczko. Mnie nie rozpali. Jak na mnie, to z pięć razy za długie. Gdyby się znalazło pod ręką jakieś resume, może bym i zerknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Mam 92-93 cm w biodrach, to już szerokie, czy jeszcze średnie? Wy o mężczyznach, a ja mam taki ulubiony zabawny tekst o raportach z samolotów, ale nie wiem, czy w tej dzisiejszej atmosferze wstrząsowo-uspakająco-pastylkowej wypada z tym wystąpić. Psełdo, a takich bardziej znanych dzieł Bacha nie lubisz? Nie mówię o tym słynnym Toccata and fuga coś tam, ale np. Air on G string, czy Preluda 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe No ja wiem Psełdo że w czasie seksu nie myślisz :D:P wiec jest krótko i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ja sie nie znam czy to już dużo czy średnio na zdjęciu wygladasz b.dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Justys, a ja nie lubię niemiłych osób, wiec będę rozdarta po Twoim przeistoczeniu. ;-) Psełdo, od rana już zdążyłeś zmienić swoja politykę płciową? Znaczy teraz już jesteś mężczyzną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sami trochę tego nie rozumiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno samiczko będę z tym żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ike, pewnie! Musisz wręcz! :) Lusia tez mile widziana. I Sami. :) Oraz Zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Głupstwa wygadujesz, Samiczko, zarzucając mi brak myślenia w czasie uprawy seksu. Uprawa seksu jest czynnością dość mechaniczną i powtarzalną, więc umysł mi się uwalnia tak samo, jak podczas prania ręcznego ciuchów. Dzięki temu mogę się w czasie uprawy seksu na przykład oddawać uprawie filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Ja także znal Luśkę ze zdjęć i dlatego autorytatywnie stwierdzam, że jest o dwadzieścia kilogramów za chuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Sami, ale to facet ma w końcu myśleć, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Sęk w tym, Luśka, że twórczość Jana Sebastiana Bacha jest ogromna i wielka jak w mało którym przypadku. Bach, oprócz oper, tworzył wszystkie gatunki muzyki. Jego dziełem jest między innym sześć Koncertów Brandenburskich. :-) Teraz właśnie jestem przy trzecim. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co mam myśleć? ma mysleć O KOBIECIE a nie tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Filozoficzne rozważania o kobiecie w trakcie uprawy seksu? Taki temat dobry, jak każdy inny. Czemu by i nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to mi chodziło tylko ma mysleć o sprawianiu przyjemności kobiecie, ma sie skupić na niej a nie tylko na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Jan Sebastian Bach nie był żadnym rewolucjonistą. Nie wymyślał nowych stylów, nowych prądów. Był reprezentantem Baroku w muzyce. Sam siebie nie traktował jako artystę ale rzemieślnika od muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
Ja nie potrzebuję się na tym skupiać, Samiczko. Ja sprawiam kobiecie przyjemność. Inaczej uprawa seksu nie miałaby większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Faceci w ogóle nie potrafią myśleć o czymś innym niż o sobie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III. Koncert Brandenburski
:-) A skąd takie przekonanie, p. Justynaaaa? Myślisz, że mnie sprowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ike, Ty wredna ruda jędzo, gdzie się chowasz? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś ja czasem jak coś przeczytam albo obejrzę- dotyczącego zachowania faceta pół dnia mojemu mężowi obrywa się jaki ten ród męski jest a jaki nie jest:D a on biedny tylko głową kiwa albo jeszcze bezczelnie się ze mnie śmieje ale jakoś nie zaprzecza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo dobrze Psełdo,to Ci sie chwali bo facet bez kobiety jest nikim:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, Ty wredna ruda jędzo, gdzie się chowasz? myłam naczynka jak na rudą wredną jędzę przystało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Psełdo, a w której dostępnej publikacji zostałeś uznany za autorytet w dziedzinie kobiecej sylwetki? Bo po tylu wzmiankach czas się chyba zainteresować. :) ------------------------------------ Znalazłam to o samolotach: Raporty pilotowi vs. odpowiedzi mechaników Po każdym locie, piloci linii lotniczych są zobowiazani do wypełnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu. Formularz jest następnie przekazywany mechanikom w celu dokonania odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników są wpisywane w dolnej części kwestionariusza, by umożliwić pilotom zapoznanie się z nimi przed następnym lotem. Nikt nigdy nie twierdził, że załogi naziemne i mechanicy są pozbawieni poczucia humoru. Poniżej zamieszczono kilka aktualnych przykładów podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz odpowiedzi udzielone przez mechaników. Przy okazji warto zauważyć, że QUANTAS jest jedyną z wielkich linii lotniczych, która nigdy nie miała poważnego wypadku... P = problem zgłoszony przez pilota O = Odpowiedź mechaników P: Lewa wewnętrzna opona podwozia głównego niemal wymaga wymiany. O: Niemal wymieniono lewą wewnętrzną oponę podwozia głównego. P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie układ automatycznego lądowania przyziemia bardzo twardo. O: W tej maszynie nie zainstalowano układu automatycznego lądowania. P: Coś się obluzowało w kokpicie. O: Coś umocowano w kokpicie. P: Martwe owady na wiatrochronie. O: Zamówiono żywe. P: Autopilot w trybie 'utrzymaj wysokość' obniza lot 200 stóp/minutę. O: Problem nie do odtworzenia na ziemi. P: Ślady przecieków na prawym podwoziu głównym. O: Ślady zatarto. P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki. O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu. P: Zaciski blokujące powodują unieruchomienie dźwigni przepustnic. O: Właśnie po to są. P: Układ IFF nie działa. O: Układ IFF zawsze nie działa kiedy jest wyłączony. P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest pęknieta. O: Przypuszczalnie jest to prawda. P: Brak silnika nr 3. O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach. P: Samolot śmiesznie reaguje na stery. O: Samolot upomniano by przestał, latał prosto i zachowywał się poważnie. P: Radar mruczy. O: Przeprogramowano radar by mówił. P: Mysz w kokpicie. O: Zainstalowano kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×