Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

No i oczywiście wiem, że to były żarty. Gdybym wówczas miała coś więcej do powiedzenia, nikt nie przeszkodziłby mi w wyartykułowaniu tegoż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe a mnie znowu rozbawił ale i tak Mu bede wypominać małego pena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez rozbawil , posunal sie za daleko :P i ciesze sie z tego :D :D :D facet sam sobie sra w papiery i nawet tego nie dostrzega :O jego postawa dla mnie to skrajnie prawicowe ugrupowanie , tu gdzie mieszkam tacy nadludzie laduja za kratkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie to w przeważającej części bawi. Nie wiem tylko czy żartował, czy poważnie liczył na to, że będę z nim polemizować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tam jakoś nic nie bawi ale widać brak mi dystansu i poczucia humoru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , facet mi wisi , walcze o moja przyjazn ;) kobieta jest w porzadku , szkoda zeby zeszla ma manowce :O pokazywac sie w jego towarzystwie to kompromitacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami , mysle ze tak :) bo mnie to zwisa z kim przyjaznia sie moi znajomi - tak dlugo jak nie rzutuje to na moja znajomosc ... a przeciwko intrygom nie mozna wiele zrobic :( facet posunal sie za daleko- chcial pewno kontroli albo cos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, poważnie mówisz??? Przecież miałaś się wprowadzać itd. :( A to, ze atak najlepszą obroną prawda stara jak świat. Niektórzy są po prostu zbyt przewrażliwieni na swoim punkcie. Pewnie z poczucia niskiej wartości to wynika. No przynajmniej między innymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona intrygi były od zawsze osoba mądra po prostu im się nie podda zwłaszcza gdy jej na kimś naprawdę zależy i gdy temu komuś ufa można czyjeś zaufanie bezczelnie podważyć- ale osoba mądra zechce sprawdzić ile jest w tym prawdy najlepiej było by to wyjaśnić z osobą judzącą i podjudzaną w twarz ot konfrontacja o tyle jest ciężko że podjudzacz zrobi wszystko by do niej nie doszło będzie mamił osobę podjudzaną- że to nie potrzebne a nawet szkodliwe czasem lepiej sobie po prostu odpuścić ale wybór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Ikuś. Poprosiłam o trochę szacunku i usłyszałam, że nie mogę na to liczyć. Więc trudno, lepiej późno niż później. justyś przykro mi bardzo może to tylko nieporozumienie mam nadzieję, że sprawy ułożą się po twojej myśli- cokolwiek by to miało znaczyć wiesz na żaden związek nie ma jednej recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze to jest madra osoba :) tyle ze ma ogromne zaufanie do ludzi ... dla mnie zbyt duze :O Ju , glowa do gory :) zobaczysz ze spotkasz tego jedynego - bedzie cie nosil od rana do nocy na rekach - az przytyjesz jak beka ;)- z braku ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ju niestety nie każdy tą umiejętność posiada ludzie mają wady mniejsze i większe kucharz akurat ma taką bardzo ciężko jest z taką osobą obcować ale widać są tacy, którzy chcą i takie mają prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, masz rację. Ja nie dodałam, ze wg niektórych osób taka taktyka się sprawdza. Tzn. wolą zaatakować na wszelki wypadek, żeby przypadkiem coś się nie wydało, co woleliby przed światem ukryć. Przy czym pisze ogólnie, bo u kucharza chodzi raczej o to, że za dużo wysiłku wkładał w robienie dobrego wrażenia, więc każda niepochlebna opinia bolała go potrójnie. Stąd pewnie aż tak "niskie" zagrania jak te lekcje moralności. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet dzisiaj nic do goscia nie mam ... bez wzgledu jakie pierdoly jeszcze uda mu sie naprodukowac :P faktem jest - mnie tez probowal pokierowac , np. gdzie mam pisac i co ;) nie dalam mu nawet sposobnosci wywrzec na mnie wplywu - pewno dlatego mnie tak nie znosi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominając o zagarniających mu przestrzeń, a z łatwością i bez większego wysiłku odciągających uwagę od gospodarza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście mam dziwne wrażenie, że od dwóch dni co najmniej ten spektakl kucharz reżyseruje dla nowego widza on pisze rozprawki wsadzając szpile- bo wie że to na nas zadziała- my reagujemy i oto nowa osóbka na kuchni ma jak na tacy podany cały porządek kuchennych dziejów my- sepy, nieproszeni goście no i oczywiście ci kopiący po kostkach czy łydkach czy czymś innym ( nagle się rev stare dzieje przypomniały) i on z rozwagą piszący swoje przemyślenia - bardzo mocno podkreślające nabytą wiedzę i doświadczenie a że ma się to nijak to praktyki- to mniejsza z tym juz on tak sobie ustawi i ponaciąga, żeby pasowało jak ulał typowa zagrywka- jeśli komuś będziesz od początku za uchem nadawać- wiesz nie lubię jej ona jest taka sraka owaka itp- to ty nie znając tego kogoś poznasz go juz przy swoim wypracowanym negatywnym nastawieniu a ciężko jest owo negatywne nastawienie zatrzeć wyobraźcie sobie gdyby nowa się pojawiła on zdjęcia kwiatków gór i innych my spokojne dyskusje czy żarty spokój i sielanka !!:D i nie daj boże nowa by nas polubiła i jeszcze niechcący pomyliła z domownikami........ niedoczekanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju:P to widać serio to nie było to:P ja z byłym mężem rozstawałam się parę razy- i za każdym razem jakoś i tęskniłam i nie wiedziałam co dalej za ostatnim razem kiedy poczułam już tylko wielką ulgę- wiedziałam, że tak tym razem moja decyzja jest jedyna i słuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak był topik zielonej i pisała jeszcze tam rev tez jakaś nowa przyszła do kuchni dokładnie ten sam scenariusz nawet moje wypowiedzi powyrywane z kontekstu i linki do tematów gdzie pisze powyciągał na dowód- żeby tylko nowa od początku wiedziała po co było zostawić jej decyzje? skoro ja jestem taka zła przecież szybko przekonałaby się o tym sama na własnej skórze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś to niech pamięta ale niech swoich subiektywnych opinii nie wtłacza innym kiedyś mi się oberwało za to , że przestrzegałam retro przed kucharzem no sorry! a co oni wyprawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni- uściślę- mam na mysli kucharza rev i iftar- ja osobiście nie lubię niedomówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wiesz ze te ataki na pozytywnym to tez byl on ? stad wiem - bo pomaranczka nie wiedziala nic o temacie :P wylewala tylko jad - nic wiecej ... ja pisalam kilka miesiecy w kuchni - tylko zarty ... facet doznal niezlego szoku jak znalazl mnie na pozytywnym szoku ze ja mam cos w glowie ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zielona z pomarańczowymi wpisami .........ja bym osobiście tak szybko wniosków nie wyciągała zauważyłam , że masz manię bycia \"pewna\" , że jakaś pomarańcza to dana osoba może to być dla kogoś bardzo krzywdzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez juz byl :P jak zaczyna sie goraca dyskusja - wpada i mowi- zielona czas zaczac kasowac posty ;) mur beton kucharzyna ;) wyczuwam go w moczu w kuchni skasowalam - bo Rev zaczela.. wiecie co on zrobil? poszedl do moderacji i kazal wrocic wszystkie posty Rev , a jej wmowil ze nie ma z tym nic wspolnego :P zaklamany czlowiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , wiem bo uzywa w swoich atakach slowa ktore wypowiedzial juz do mnie - albo ja do niego... to prawie jak gra z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju rozpadło sie? O żesz a ja dziś mam poważną randkę przy świecach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×