Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka H.
Spłaciłam wszystko w terminie. Dla mnie to kilka kliknięć, nawet nic wpisywać nie trzeba poza kodem. Więc nie rozumiem skąd te 20% odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka H.
" 1. Od pomidorówki się nie tyje 2. Nabrali Cię, bankierzy jedni! Rozwiązanie problemów: więcej seksu! " :D :D Problem trzeci: jak znaleźć kogoś do seksu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to też nie rozumiem :O lusiu zadzwoń i sie dowiesz a jaki masz bank:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka H.
PKO BP. Najlepiej przejdę się do nich z wyciągiem i niech mi wytłumaczą, przy okazji od razu zrezygnuje z usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak chcesz zrezygnować to się przejdź a co do sexu- a sama nie możesz sobie pomóc ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka H.
W każdym razie dzięki za zainteresowanie moimi sprawami. Ja już przełączam się offline, wiec miłego wieczoru. :) Justys, owocnego powrotu na łono związku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka H.
(Ike, mnie już nie ma) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - jest i ma sie doskonale a czy ja pytałam jak się ma ??? :P mój gra w simsów3 bosz syn chciał żeby mu sciągnac- to się nagadał artur że to dla dziewczyn i takie tam ściągnął i gra i mały i wielki tylko ja w moim domu mam jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys:) nie wiem:D ale pamiętam , że po piciu lubisz pośpiewać i niezbyt ci to wychodzi......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike gdzie to można ściągnąć
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ike
a co sie stało , że "mama ike" dziś tak szybko zakończyła swą działaność na kaffe? a no tak , przecież dzisiaj jest sobota czas wziąć natrysk a i może przy końcu tygodnia to i dzieciom poszczęści się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi pomarańczowa ciociu ale moje dzieci ok 22giej dawno śpią- więc nie tym razem..nie tym razem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi nie jestem wróżką - mogła ciocia wcześniej napisać ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej to sie ciocinka bala ujawnic :( to takie ciocinki plujace jadem zza winkla :O bedziemy ja musialy chyba wziasc pod opieke specjalna , umocnic wiare we wlasne mozliwosci ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ike
i widzę , że już świta zebrała się z mamką na czele a zielona to faktycznie , tobie pozostało już tylko "wziąść" a teraz zaczynajcie pluć jadem czarownice w wolnej chwili przeczytam z braku laku i kit dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociu na litośc boską!!! nie używaj słów, których znaczenia nie znasz:) mamką ani nie jestem ani nie będę:D nie mam ku temu predyspozycji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyn K
Hej! 🖐️ Ike, Ty się po prostu nie znasz na dobrym wokalu! O! :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ike
oj ikusiu (to chyba wasz styl) znam bardzo dokładnie znaczenie słów i właśnie pisząc "mamka" czekałam na twoją reakcję a że nie masz do tego predyspozycji ? to już wszyscy na kaffe wiedzą czyli żadna nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ike
hej ! ikuś ! co się dzieje z tobą? gdzie się podziewasz ?? czyżbyś pojechała po gotowca niedzielnego pod topole ? a no tak , dziś mpk trochę inaczej kursuje stąd twoje opóznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z toba ciociu gadac nie chce ? niedobre czarownice :P ja sie toba zajme :) gdzie cie boli ? moze ci gorzej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ike
zielona przyznam się szczerze , że spodziewałam się trochę innej reakcji ale to nic czy ze mną gorzej ? to już jest chyba oczywiste , że tak gdyby było wszystko ok nie wchodziłabym na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ike
ale ......... że niestety nie dysponuję już wolnym czasem więc czekam na odezwy z waszej strony potem przeczytam na bank i przy odrobinie chęci coś napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczko postanowiłam 5 minut poświęcić dzieciom - wszak starych członków rodziny trzeba słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×