Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ja zasadniczo mam wszystko zapewnione w pakiecie boskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była u mnie wielka burza i teraz zimno mi jak nie powiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a u MNIE BEDZIE BURZA :P:D nie podpadam tylko tworze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
słowa na o i nie jest to obrażony, a otwarty słowa na p i nie jest to pamiętliwy, a przychylny słowa na ż, inie jest to zagrożona przestrzeń, a życzliwość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
ups, w ferworze fartu trochę naciągnęłam, więc nie życzliwość, a zmanierowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo ka k- i nie jest to kuchania ale kochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia* burza źle na mnie podziałała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
a ja kiedyś chciałam mieć nicka turkuć podjadek,ale był juz zajęty😠 teraz wiem przez kogo😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
:) Oto stosowne poprawki: słowa na z i nie jest to zasmucony (upadkiem moralności trzydziesto(paro)latków), a zajefajny (bo życie jest piękne) :) słowa na ż i nie jest to żal (mi siebie), a żywopłot vel żywot (rządzi) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbmy skrót do k-jak KomicZne a f e t e- r-jak retro i-jak ike a-awantury w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
k-jak KomicZne a f- jak fajna Luśka :P e t e- r-jak retro i-jak ike a-awantury w kuchni ;) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
k-jak KomicZne a f- jak fajna Luśka e - jak ekstra Samiczka :) t e- r-jak retro i-jak ike a-awantury w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Sorry, ze ja tak się przepycham, ale to są tylko propozycje :) k-jak KomicZne a f- jak fajna Luśka e - jak ekstra Samiczka t - jak towarzystwo wzajemnej adoracji e- r-jak retro i-jak ike a-awantury w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w- windsorowa i- ike r-retro t- to tylko cycki samicy u- urocza zielona a- atak pomarańczy l- luska po raz drugi jak na fuksiare przystało n- no przecież justyna y- ynteligentni sąsiedzi ż- żarówa y- ynteligentni sąsiedzi dla podkreślenia ważności tego stwierdzenia w- windsorowa nie za duży ten fuks? o- o to pewnie paluszki całusa t- ta cholera zmanierowana ale pojechałam wazeliną !!!! ci którym nie starczyło liter- pretensje proszę zgłaszać do lusi i sąsiadów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
k-jak KomicZne a - jak a gdzie Justys? f- jak fajna Luśka e - jak ekstra Samiczka t - jak towarzystwo wzajemnej adoracji e- jak everGREEN oraz Psełdonim r-jak retro i-jak ike a-awantury w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Ike :D :D a w zapasie y - jak yeez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ale yeez wie gdzie kierować pretensje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak! na wojnie z żarówa wszystkie chwyty dozwolone nawet jak trzeba będzie bez wazeliny- to dam radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie CO SIĘ WYPRAWIA NA ŚMIETNIKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Ike, uważam, że zwycięzca wiadomej rywalizacji, jako wiodący prym ogólny, powinien wziąć na siebie również zadanie polegające na zainteresowaniu Zmanierowanej stroną 177 jej kafeteryjnego poletka, czyli jednego z fajniejszych obecnie topików. Oczywiście w ramach zaszczytu obcowania z wyżej wymienioną itd! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu no wiesz co?? to chyba zmanierowana powinna chcieć wzbudzi nasze zainteresowanie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Ike, oczywiście zajrzałam na śmietnik. No i refleksja-pytanie na bieżąco brzmi, czy wiadoma osoba nie ma większych zmartwień? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wracam od motylka włączam kompa i mam usmiech na twarzy:D nie mogłam sie powstrzymać i napisałam na smietniku znowu mnie kucharz bawi,ale musi być wkurwiony na modki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ma czy nie ma jesli na prawdę chce usunąć topik to go rozumiem on chce- ktoś nie kasuje- my komentujemy no chyba, że ma nadzieję, że zamiast tego nam dostanie się po pupach- ale chyba wtedy powinien wnieść o blokady nicków i wyczyszczenie kaszy- zamiast szukać pokrętnej drogi jak jest- wie tylko on myslę jednak , że każdy z kafe odejść może- nie musi przy tym ostentacyjnie kasować topiku na którym bywają i inni ma macierzyńskim jestem na topiku, gdzie autorka nie pisze juz od ponad roku- wpadła może ze 2 razy a topik sobie jest no ale to juz zależy od autora i jego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×