Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Lusiu rozumiem twoją wrodzoną skłonność do archiwizowania ale może nie przesadzaj z tym tak na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do uporu i konsekwencji- kłóciłabym się bardzo czy to wada czy zaleta Ike dla ciebie wada bo to ty nie jesteś akceptowana konsekwentnie, od początku ma swoje ku temu powody, nic nie zrobisz ja tego nie rozpatruję w kwestii wady czy zalety po prostu nie każdy tak potrafi nie każdy tak skrajnie wie, czego chce nie każdy do takiego stopnia "brnie" w konsekwencję mimo tego że przyjaciół mu to nie przysparza a wręcz przeciwnie facet chce być w porządku z samym sobą, i ok nie można mieć mu za złe że jest to dla niego ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Retro, dzisiejszy dzień nie jest jak co dzień. Przecież wiesz. :) Ale finitio, tym bardziej, że już mi się dalej nie chce czytać, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chcac byc osobowoscia- musze zaczac niszczyc wszystkich w kolo? to chcesz nam powiedziec retro? to prawde powiedziawszy wole zostac nikim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Kucharzem dało się pogadać na tak wysokim poziomie, że ja czułam że trzeba się na palce wspinac żeby go dosięgnąć dlatego retro w sprawie kucharza nigdy się nie porozumiemy bo dla mnie retro kucharz tyle razy pokazał wyjątkowo niskie loty- że zasadniczo dziwię się, że mi miał cokolwiek do zarzucenia no może tyle że to ja kiedyś zaczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie retro nie o to chodzi chodzi o tą koszmarną surowość dla drugiego człowieka dla jego błędów, dla jego niedoskonałości i odwrotnie wielkie pobłażanie co do swojej osoby tak odbieram upór kucharza jestem osobą wbrew pozorom bardzo wyrozumiała- może dlatego gardzę takimi "głazami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro- a skad ty mozesz wiedziec co nim powoduje? te jego pelne pogardy traktowanie innych ludzi? on pisze o mnie w podly sposob- ja patrze , komentuje ,usmiecham sie pod nosem- to wszystko.. to fanatyk , zadna osobowosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reto nie można mieć mu tego za złe ale nikt nie każe mi kogoś takiego zaakceptować na zasadzie oko za oko i wiedz retro , że naprawdę próbowałam nie dla niego nie dla ciebie ale dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bronił pod nickiem odwrotnie,jako kucharz wywalił z topu samico teraz zaprzeczasz sama sobie, bo oskarżacie go że tak niby wszystko śmiertelnie poważnie traktuje, a ty samico nie możesz mu zapomniec czysto kafeternianej zagrywki pod tytułem: zmiana nicka pamieatsz jak sie nim zachwyciłaś? może zwyczajnie widział że potrzebujesz obrońcy, i zadziałał impulsywnie..? przeciez nie miał jakichś brudnych, niecnych intencji..? i nie mów że wywalił cię z topu chyba że poprosimy Lusię i nam ten fragment wygmera to chętnie zobaczę i poczytam jak cię wywalał osobiście sobie ni eprzypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszam ale chyba skłamałam zasadniczo powodem byłaś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam jak potraktowal Samice - bylam wtedy prawdzie w kuchni - ale nie wierzylam wlasnym oczom ... pamietam jak potraktowal Calusa, jak potraktowal mnie - tylko dlatego ze poszlam sie wyglupiac na zywocie :O retro - jestes slepa jak kret - otworz oczy :( i to co robil z ike? dorosly facet ????????- normalnie niesmaczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta odeszlam po tej waszej akcji z Calusem , bylo mi normalnie wstyd ze tam pisywalam :O niesmak i wstyd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz retro nie bedę cię przekonywać swoimi argumentami wiem, że nie zmienię twojego zdania i nawet go zmieniać nie chcę ale próbowałaś zrozumieć mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paradoks calej sytuacji polega wlasnie na tym - ze to nas powinni chronic przed takimi typami .. nikt tego nie robi- dlaczego? my jestesmy niegrozne "wariatki ", robimy sobie wyglupy przy kawie ... ale mysle ze zadna z nas nie odwazylaby sie publicznie napisac czegos takiego - na co pozwala sobie kucharz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę go bronic w nieskończoność ale Kucharz to faktycznie jedna z osób która najbardziej srogo dostawała na forum po przysłowiowych gaciach od prześcieradeł począwszy na zgniłych jajkach skończywszy nie wiem czy ktoś dostał równie mocno jak on i od wrogów, i od przyjaciół od każdego po solidnym kopie w dupę na co dzień i od święta z nazistowską regularnością dzień w dzień cokolwiek nie napisał czegokolwiek nie wkleił wszystko co robił było do dupy, wszystko co pisał było śmieszne i żałośne, cokolwiek nie zrobił - zawsze było źle.... zawsze bez klasy, bez jaj, głupie, obłudne, kłamliwe, bla bla bla... mozna dopisać resztę. tak uczciwie, z reką na sercu: czy ktokolwiek z was dostał po łbie bardziej niż on...? i jeszcze jedno: długo się nie bronił.... po prostu czekał kiedy to minie nie doczekał się można, naprawdę można stwardnieć, stracić iluzje wszelkie, nadzieję, zaufanie. można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro , nie przesadzaj , potraktowal mnie jak ostatniego smiecia. nie przeprosil nigdy ... znal maila- jedno slowo wystarczylo by mi - sory nieporozumienie , przesadzilem ... ale nie on wielki kucharz , nie bedzie sie znizal do rozmowy ze mna ... musisz wiedziec - ze ja nawet wielkiego zalu do niego nie mam - nie dlatego ze jestem taka szlachetna - dlatego ze mi sie nie chce - to nie ma dla mnie znaczenia ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
21:52 [zgłoś do usunięcia] zielona* ja pamietam jak potraktowal Samice - bylam wtedy prawdzie w kuchni - ale nie wierzylam wlasnym oczom ... pamietam jak potraktowal Calusa, jak potraktowal mnie - tylko dlatego ze poszlam sie wyglupiac na zywocie e tam Zielona,trochę mi obrobił dupę,nie on pierwszy i nie ostatni:D tez obrabiam ludziom dupę:O a żądanie "lojalności" ....;) nie ma sensu komentowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro napisze prosto z mostu ostatni raz zachwycałam sie bo wydawał mi sie męski z zasadami wierzyłam ze nie widzi we mnie żdziry ,zaczęłam wirtualnie ufać,starałam sie dopasować do WAS. Gdy ucielkiście z topu przez 3 dni sama pisałam by potrzymać ten wasz idealny świat. I co za to dostałam ''ode mnie samico kiełbasy nie dostaniesz''\ tylko dlatego że nie byłam za NIM tylko za KOMIKIEM potraktował mnie jak śmiecia...... nie zapomnę MU tego nigdy koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale próbowałaś zrozumieć mnie? ike nie o moje zrozumienie tu juz teraz chodzi w zasadzie na poczatku wzięłam to za zwykła trochę okrutną forumową zabawę ale to trwa już za długo żeby tak to traktować ty Ike też jesteś dumny człowiek bardziej dumny niż ktoś przeciętny ja sądziłam że ty zrozumiesz jego przecież on ma tak samo mechanizm działania, reagowania - jest w zasadzie podobny.... ja sądziłam że ty to rozumiesz, jak to działa jak bardzo trudno jest ustąpić, oddać pole, kurwa mać, przecież znasz to... ile sie zrobi, jak bardzo się człowiek potrafi zaprzeć żeby ratować swój honor, godność, to w co wierzy i co uważa za słuszne. nie liczę na żadne porozumienie, nie licze na reaktywację kuchni, nie liczę na to że ktoś się zacznie o nim wyrażać w superlatywach. Nie licze na nic z tych rzeczy. ale oceniacie go za ostro. naprawdę. za ostro. liczę że może ktoś kiedyś przyzna: może go jednak oceniliśmy za ostro...? Kiedyś. nie dziś, i nie jutro. Kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''ode mnie samico kiełbasy nie dostaniesz'' jakiej kiełbasy...? :):) Jezu...:):) ale mu pamiętacie:):) "Kiełbasy nie dostaniesz....":):) ja tez nie dostałam żadnej kiełbasy w Kuchni, chociaż szczerze, nie wiem o jaką chodzi, ale nie dostałam na pewno:):) dobra, the end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"się człowiek potrafi zaprzeć żeby ratować swój honor, godność, to w co wierzy i co uważa za słuszne.\" tak daleko az go straci :O facet probowal zrobic to ze mna - pozbawic mnie twarzy , fakt, udalo sie mu pozbawic mnie wiarygodnosci - przyznaje .. udupil tym samym super topa- na ktorym dzaly sie naprawde pozytywne rzeczy ... w imie czego? swojej godnosci? kilku fotek? :O nikt nie ocenia go za ostro- wrecz przeciwnie - zbyt poblazliwie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kielbasy retro- tu chodzilo jak zwykle o aluzje - do tego ze Sami nadaje sie tylko do kolejki pod miesny , kuchnia dla niej za wysokie progi :O ty nie rozumiesz? czy nie chcesz zrozumiec? dziewczyna pisala pozniej ze plakala dlugie noce po tym co sie w kuchni stalo .. ja co prawda nie plakalam- ale potrafie to zrozumiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i padł mi net....... ty Ike też jesteś dumny człowiek bardziej dumny niż ktoś przeciętny ja sądziłam że ty zrozumiesz jego przecież on ma tak samo mechanizm działania, reagowania - jest w zasadzie podobny.... RETRO! o czym ty piszesz? czy wiesz ile razy oberwałam na kafe ja, mój nieszczęsny nos, moje dzieci, mój mąż od każdego na czarno pomarańczowo od obcych, od \"przyjaciół\" ba -od kuchni! i od ciebie podobny mechanizm działania??? nie oceniam kucharza ostro w zasadzie to mam do niego bardzo niewiele ba- mam do niego sentyment! on ostatnio przywalił -ja oddałam reszta to juz jego decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post scriptum: gdyby nie mój top o oskarżaniu stronniczego, Kucharz nie miałby dzis takich jazd. prawda jest taka, że wszyscy za sprawą tego topu uprzedzili się do niego i nastawili negatywnie, zapisał sie wszystkim w mózgownicach jako facet z krwawymi prześcieradłami w życiorysie... obłudnik i wirtualny podrywacz, oszust który tylko patrzy żeby kogoś omotać w prześcieradło.... i tak już zostało. od tego momentu już nikt z osób której były na tym topie - mu nie ufał chcąc nie chcąc: od zawsze patrzycie na Kucharza przez pryzmat tamtej historii zmyslonej czy prawdziwej - kogo to obchodzi... ważne że była, i ustawiła sprawy tak a nie inaczej, raz na zawsze. potem moglo byc juz tylko gorzej... i faktycznie było. zwykła samonakręcająca się spiralka. jednym słowem: tamten top, i Komiczne głowne, zafundowali Kucharzowi coś czego tak boi się Ike: żeby nie osądzać nikogo przed kimś trzecim, i nie podawać mu gotowej opinii o człowieku.... Kucharz został skazany w trybie nieodwołalnym. Nikt się nie potrudził żeby go poznać lepiej. każdy przyswoił sobie papkę podana przez Komika, i na tej papce slizgamy się do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko fakty - suche fakty nic wiecej .. gdybym wiedzala wiecej - mysle ze pewno zwatpilabym w ludzki zdrowy rozsadek .... mnie sie nawet zdaje - ze on robil to zupelnie nieswiadomie .. tyle ze nieswiadomosc nie zwalnia nikogo od odpowiedzialnosci za wlasne czyny .... ja ci Kucharzu wybaczam - idz w pokoju ... mam nadzieje ze i tobie sie to uda , wybaczyc samemu sobie ... bo na razie tylko lazisz i uzalasz sie nad soba jak baba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
czy wiesz ile razy oberwałam na kafe ja, mój nieszczęsny nos, moje dzieci, mój mąż od każdego na czarno pomarańczowo no przecież przeprosiłam😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro - ja nic o tym topie nie wiem , przescieradla znam ze slyszenia- prawde mowiac - gowno mnie to obchodzilo- na razie ty nakrecasz sie jak spirala.. ja mu caly czas pisalam : sama buduje sobie wlasne zdanie! i tak wlasnie robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ale to TY założyłaś tamten topik co cię do cholery podkusiło?? choć tak masz rację wtedy w pewien sposób nabyłam niepotrzebna wiedzę o stronniczym i masz rację możemy za to "podziękować" komikowi tak jak ja "kucharzowi" za wiedzę o mnie nie widzisz niczego?? ja nie mam prawa wymagać? on ma? wszyscy jesteśmy tacy sami tacy sami retro i on też a główny zarzut w stosunku do niego jest taki , że uważa się za lepszego może masz rację retro co do reakcji- tak nie umiem go pojąć tak jak on mnie nie chcę i on nie chce nic na siłę ja tu będę a on........jak tam sobie chce-przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś Retro sie na Nim NIGDY nie zawiodła tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×