Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość dewota ike
nie zaczepiajcie , to coś juz zmierza w kierunku granicy białoruskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ikus czytam i czytam.... widze ze wzbudzasz totalne zaineresowanie wiele osob chce cie uczyc jak masz zyc..... to ciekawe skad w nich tyle wyzszosci nad innymi ze dali sobie prawo do pouczania trzymaj sie ciepLo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pouczala miesiacami
kucharza:O niech ma swoje 5 min:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez poczytalam :( Ikus , sprobuj to olac , nie reaguj .. wiem jak to ciezko, sama przez to przeszlam :P ale to chyba jedyna droga na takie chamstwo ... i wydaje mi sie ze w poddaniu sie tkwi sila :) komus kto nie reaguje nie mozna nic zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak kuchnia , wiedzialam :( dziewczyna miala odwage powiedzec ci co mysli, pod wlasnym nikiem , bez aluzyjek i podchodow... ciebie na to nie stac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosta i nieskomplikowana- jeśli nie mas odwagi powiedzieć "odpierdol się" to nic ci nie poradzę ludzie sa jacy są- zawsze ktoś kogoś obgada i zechce się wtrącić i pouczać musisz przejść nad tym do porządku dziennego- tak jest i już i żyć dalej po swojemu nie biorąc sobie do głowy co ktoś tam powie i w jaki sposób to uczyni nie jest ci ta świadomość do niczego potrzebna yeez :D widocznie naprawdę nie mają czym się zająć w życiu:) i tak żyją tym moim nudnym życiem:) a co u ciebie- jak twój ból??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety moj bol jest nadal ze mna ale.... jest minimalna poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona:) tłumaczyć się nie zamierzam:) ale gierki słowne lubię wojny z pomarańczami tez więc najnormalniej w świecie mi to nie przeszkadza co prawda mogłyby się trochę rozwinąć- ale nie wymagam od nich rzeczy niemożliwych:) wbrew pozorom wiem kiedy skorzystać ze śmietnika- o czym sama wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez a konkretniejsze perspektywy już masz? jak go się do cholery pozbyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta i nieskomplikowana
ja już przyłapałam się na tym, że rzadziej z domu wychodzę, żeby tylko nikt mnie nie zobaczył i nie miał pretekstu do obgadywania :O kiedyś miałam w sobie siłę, która pozwalała mi nie zwracać uwagi na gadanie ludzkie, ale gdzieś ją straciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz dal mi w perspektywie dwa lata tyle trwa to niewiadomo skad przplatowujce sie schorzenie :D nie zamierzam go sluchac - dzialam ale to idzie powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przyłapałam się na tym, że rzadziej z domu wychodzę, żeby tylko nikt mnie nie zobaczył i nie miał pretekstu do obgadywania sorry w takim wypadku skorzystaj z pomocy psychologa chyba- bo to juz mania albo nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze tak .. bo mialam wrazenie ze jednak sie przejmujesz tym gadaniem , ale sama musisz wiedziec lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja w odróżnieniu od niektórych nie jestem głazem i przyznaję się do uczuć i emocji owszem wiele tekstów takich gnidziaków jest wkurzająca, wiele jest komicznie żenujących ale ostatecznie to nie ja je wypowiadam a i one nie są tu żadnym autorytetem jeśli je to bawi.......jeśli nie mają lepszych zajęć.........coś w życiu robić trzeba nie widziałam by podjęły jakaś interesującą dyskusję- widać nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.......................
Yeez, trzymaj się! 🌻 Cześć, Zielona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak kuchnia , wiedzialam dziewczyna miala odwage powiedzec ci co mysli, pod wlasnym nikiem , bez aluzyjek i podchodow... ciebie na to nie stac teraz ja zapytam:) kogo miałaś na myśli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
mamo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.......................
Ike, faktycznie te Twoje dzieci jakieś niewychowane są... Nawet z ciociami się nie przywitają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , w gruncie rzeczy przewija sie nas tutaj zaledwie garstka osob.. i fakt ze masz tysiace wrogow to zwykla iluzja ;) ja tez mam ich moze ze trzech :P caly czas to samo - :O nic tylko sie wziasc i turlac ze smiechu mowilas cos, ze napisalas maila do kogos? moze wywolalas tylko wilka z lasu ? ;) ale to tylko teoryjki ... tylko Bog na niebie i modeny znaja "prawde" ... najlepiej najzwyczajniej olac cala historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusssssssss
muhomorku,widziałam że wróciłaś😍 bardzo ce proszę odpowiedz na moje pytanie, bo bez tego nie wiem jak żyć😍 twój całus😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta i nieskomplikowana
a co to jest mania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×