Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

wiem wiem lepiej ci idzie mówienie o sobie ike , ty tez mowisz tylko o sobie :) nie widzisz tego? kazdy moze mowic tylko o sobie - inaczej obgaduje bliznich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polece CI ksiazke Benjamina
Zawiera twoje zdanie, czy polecasz poglady innego człowieka ? Jak to się ma do twojej inności, jeśli masz takie same jak autor poglądy ? Popierasz zieloną, mówisz, że gada dobrze, czyli nie różnisz się od niej zbytnio w poglądach, myśleniu ? No i znów, co z twoją obnoszoną i deklarowaną innościa ? Chyba że ty i zielona to jedno, ideologicznie i misjonarsko ;) A moze ona gada dobrze inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Przyjmowanie wszystkiego, co Ci podają, za prawdę objawioną, bez pomyślunku, to już faktycznie. Chodziło mi o to, że zagalopowałes się z tym generalizowaniem. Niektórzy słuchają RM, bo chca się pomodlić albo czytają Fakt, bo lubią ploteczki. :) A ocenianie ich wszystkich jedną miarą jest generalizowaniem. Tak, jak mówienie, że na kafe siedzą same kaszaloty i koniobijcy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy moze mowic tylko o sobie - inaczej obgaduje bliznich z dwojga złego wolę obgadywać bliźnich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiera twoje zdanie, czy polecasz poglady innego człowieka ? Jak to się ma do twojej inności, jeśli masz takie same jak autor poglądy ? Popierasz zieloną, mówisz, że gada dobrze, czyli nie różnisz się od niej zbytnio w poglądach, myśleniu ? No i znów, co z twoją obnoszoną i deklarowaną innościa ? Chyba że ty i zielona to jedno, ideologicznie i misjonarsko A moze ona gada dobrze inaczej ? To, ze polecam czyjas ksiazke tj. wybitnego badacza to nie znaczy ze zgadzam sie z nim w 100% to, ze w jakiejs tam czesci nasze poglady zbiegaja sie, nie oznacza to, ze nie mam swoich pogladow. To, ze popieram Zielona nie powoduje to, ze nie mam swojego zdania. Ja popieram to, ze ona ma swoje zdanie. Czy jest to popieranie konkretnych pogladow? Nie wydaje mi sie. Tak deklaruje innosc i nie wstydze sie tego. A moje slowa na tym forum i jakies Twoje stwierdzenia powyrywane z kontekstu, nie oznaczaja braku mojego zdania. Zrozumialas/es :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
O proszzz, nawet obie podobnie zareagowałyście na uwagę o Waszym podobieństwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike daj spokoj :D no widze pewne podobienstwo i dlatego napisalam nie obrazaj sie bo nie ma o co. kazda z was jest inna to oczywiste ale......macie cos wspolnego zielona- ja znam umilowanie Ike do zazartej dyskusji ale mam w sobie na tyle tolerancji :D , ze sie usmiecham i nie budzi to we mnie agresji jak sie okladacie bo ty tez nie pozostajesz dluzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , tyle ze ja kiedys widzialam to czego nie bylo ;) z reguly przyjmuje ludzi za dobra monete:P sami pokazuja mi siebie - wczesniej czy pozniej - ja sie nie prosilam ...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polece CI ksiazke Benjamina
A z czego sie tak chichoczesz dochtorku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polece CI ksiazke Benjamina ale to jest właśnie fajne w ich teorii kiedyś o tym była juz dyskusja i o inności i tolerancji...... jeśli ja napisze, ze jestem prezydentem- to przecież kto mi zabroni?:D nikt mogą mnie przekonywać, że nie jestem ale przecież ja wiem lepiej- a oczywiście każdy argument jest dla mnie pierdołą- bo ja wiem lepiej a jak jeszcze znajdę kogoś kto mnie poklepię po plerach i powie- tak jesteś - ale ja tez jestem nie ma mocnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Skąd wiesz, że autor jesat wybitnym badaczem? Sam to stwierdziłeś czy przyjąłes powszechną opinię? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Ja mam swoje argumenty. Jak narazie nikt przeciw argumentow nie podawal :) Ja zaraz w ogole bede lecial bo mnie juz oczy bola od kompa, ale fajnie sie z wami gada wiec moze wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez nie obrażam się na ciebie obraziło mnie to porównanie ale mnie jak mnie ja nie jestem przesadnie inna ja to przeżyje:D ale jak mogłaś tym stwierdzeniem tak dowalić zielonej:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśśka To moje zdanie, iz jest wybitnym badaczem stwierdzilem to po przeczytaniu ksiazki. Jak przeczytam ksiazke, ktora mi sie nie podoba (przyklad nad Niemnem) to nawet jesli ktos uwaza Orzeszkowa za wybitna to mnie to wali i upieram sie, ze jej ksiazki sa slabe. Mowilem juz, ze zgadzanie sie z wiekszoscia jest mzliwe, ale wtedy kiedy SAMA potrafisz przedstawic RACJONALNE argumenty dlaczego sie z ta wiekszoscia zgadzasz i nie musiz tych argumentow wykrzywkiwac wcale. Jesli sama sobie potrafisz udowodnic, ze masz swoje zdanie to jeste ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polece CI ksiazke Benjamina
"Ja popieram to, ze ona ma swoje zdanie. Czy jest to popieranie konkretnych pogladow? Nie wydaje mi sie" Aha. Czyli nie wydaje ci się, bys popierał poglady zielonej, ale popierasz, że ma swoje zdanie, niezaleznie znakiem tego, jakie ono jest. Ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji yeez to nie ja zaczęłam ja rozmawiałam sobie z lusią na dyskusje z zielona od dawna nie mam ochoty więc nawet sama jej nie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolację
szybko przygotuj ike małżonkowi , bo męskie portki będą wieczorem na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Czyli nie wydaje ci się, bys popierał poglady zielonej, ale popierasz, że ma swoje zdanie, niezaleznie znakiem tego, jakie ono jest. Ciekawe Bo uwazam, ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie. To, ze popieram to, ze ktos ma swoje zdanie, to nie znaczy, ze popieram samo zdanie. Nadinterpretacja z Twej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polece CI ksiazke Benjamina
Ike nie popierasz, mimo ze tez ma swoje zdanie, odmienne od zdania zielonej. Dlaczego ? Selektywnie podchodzisz do odmiennosci ? Jesli tak, to co jest kryterium wyboru wspierajacego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polece CI ksiazke Benjamina
Przeczytaj to jeszcze raz, uwaznie "Aha. Czyli nie wydaje ci się, bys popierał poglady zielonej, ale popierasz, że ma swoje zdanie, niezaleznie znakiem tego, jakie ono jest. " Czy w zdaniu powyższym jest jakakolwiek sugestia, że popierasz samo zdanie zielonej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hai dziewczynki do tej wolnosci wypowiedzi to i ja sie ustosunkuje Ike niedawno temu kazalas mi pisac bloga bo cos ci nie spasowalo , wiec jak to jest? tylko ty masz wolnosc ? z tym zielona dziś weszłaś na forum oczywiście chodzi o rozmowę sprzed ilu dni??? prawie 2 tygodni:D i dalej twierdź , że masz dystans, że nie przejmujesz się pierdołami, jesteś tolerancyjna , robisz sobie na forum tylko jaja i inne takie przy czym grzecznie przypominam , że niczego ci nie kazałam- co ci wyjaśniłam:) prawda??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selektywnie podchodzisz do odmiennosci ? Jesli tak, to co jest kryterium wyboru wspierajacego ? Nie, nie podchodze selektywnie do odmiennosci :) Mowilem, ze popieram ludzi majacych swoje zdanie a dyskusja o tym zdaniu to zupelnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego wieczoru wszystkim:🖐️ to latwo sprawdzic kto tu mobbing stosuje i skierowac sprawe do sadu zajmij sie wlasna kolacja i wlasnym zyciem a nie pouczaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Cześć, Yeez. 🖐️ Wzajemnie i dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlimlimli
widzę że wykasowano moje wczorajsze wypowiedzi w dyskusji o miłości i końcowe pytanie o osoby z uszkodzonym mózgiem to tylko świadczy o osobie, która dała do kasacji, czy forum nie jest miejscem do DYSKUTOWANIA? dlaczego kasujecie niewygodne pytanie, odmienne od waszych wypowiedzi? zajeżdża mi to parszywością 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo uwazam, ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie. To, ze popieram to, ze ktos ma swoje zdanie, to nie znaczy, ze popieram samo zdanie. Nadinterpretacja z Twej strony. ale przecież poparłeś dokładnie zielona- twierdząc, że dobrze pisze:) mlimlimli- to się rozpłacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×