Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Krul popa nie rzyje
Wstalam prawa noga. chyba rakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska G.
Pseldo, j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krul popa nie rzyje
Wcale Ci się nie dziwię, Palola. Podróż do Londynu nie jest żadną atrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej był król i nie ma króla:O nie byłam jego fanką,fascynował mnie bardziej jako człowiek....miał wszystko i na naszych oczach tracił szacunek i majątek ,a teraz sobie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krul popa nie rzyje
Ejże, Samiczko, proszę się wypowiadać we własnym imieniu. A przynajmniej nie w moim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska G.
Pseldo, jako, ze Ty masz zawsze poglad przeciwny do mojego, to z wyjazdem wszystko okay. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszła dziewica
Nic nie szkodzi, Samiczko. Przeprosiny przyjęte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszła dziewica
Okaj? Palola? A co w wyjeździe do Londynu może być okaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska G.
Pseldo, np to, ze na chwile opuszcze miejsce, w ktorym wiode swoj zywot przegranca. A ze jestes wtajemniczony w temacie wspomnianego miejsca, to wiesz, ze juz tylko ten jeden argument bylby wystarczajacy. (jest wiecej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krul popa nie rzyje
A jakie są te inne argumenty, Luśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska G.
Sorka, nie moglam i jeszcze nie moge pisac. Bo jakos lekko niekulturalnie wyszlo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Lusia, nie odchodź 😭 🌻 Chyba że na chfiklę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia jest dziwnie tajemnicza:P aż wstyd:P ale może to śmierć jacksona tak na nią wpłynęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu, nie wyspałam się... :( kupiłam chomika, i mam teraz... w nocy to bydlę Chomiczne trzy razy spieprzyło mi z klatki.. na szczęscie jest dosc nieruchawe więc łatwo było spowrotem złapać i osadzić, ale cholera, co by było jakbym się nie obudziła...? jakies kable by może poprzegryzał, albo co...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeeenda Pisac w tym temacie co podalas, nie bede, ale napisze tu, ze jak by mi laska wysylala non stop eski to bym ja mial w dupie totalnie bo pomyslal bym, ze cos z nia nie tak :P nie no nie cierpie jak ktos sie narzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Hej, Doktorku, Retro! 🖐️ Retro, a to samiec czy samica? :P Spoko, przyzwyczaicie się do siebie :classic_cool: A chomik, tfu, Komik, już wcześniej dziś pisał na kafe. Komuś coś spostrzegawczość spadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju samiec i jak na samca przystało, wyjątkowo niekumaty jakiś taki bezjajeczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy to bydlę Chomiczne trzy razy spieprzyło mi z klatki.. na szczęscie jest dosc nieruchawe więc łatwo było spowrotem złapać i osadzić, ale cholera, co by było jakbym się nie obudziła...? retro :D nie mów! nie chce \"kręcić młynka\" to Chomiczne bydle:D a ty naiwna filmików się naoglądałaś i wierzyłaś w cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera pierwszy raz widzę niepoinformowana pomarańcze :D dopiero dziś komicznego zauważyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Może nie ma młynka i tu pies pogrzebany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Ikuś, wiesz co? Tak sobie myślę, że faktycznie masz rację, że Twój nick działą na niektórych jak płachta na byka... Może załóż sobie profil alternatywny, męski najlepiej - zobaczysz, jak się pomarańczki będa przymilać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ataki na Ciebie Ike to sa przesadzone juz. Naprawde ludzie w tych pomaranczkach, nie maja co robic, ale czym sie przejmowac skoro nie maja odwagi zaprezentowac czarnego nicka to sami sobie wystawiaja swiadectwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może załóż sobie profil alternatywny, męski najlepiej - zobaczysz, jak się pomarańczki będa przymilać Moim zdaniem to nie ma sensu, bo jesli Ike przestala by pisac, to tym omaranczowym walneloby do glowek pustych, ze wygrali i wszystkich by atakowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
A co kogo obchodzi, co myślą pomarańcze? Nie mów, że się ich boisz :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×