Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

retro tez tak słyszałam ale się nie odzywam bo moja kotka robiła tak samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężowi za to kładła się przy jajkach:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro tez tak słyszałam ale się nie odzywam bo moja kotka robiła tak samo Taka prawda Ike, ze wszystkie koty tak robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
wcale nie, moj kot nie chciał ze mną sypiać :O spał pod łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor nie mam pojęcia co ci nie pasuje z pomysle z tarką Chomiczne jest bez baby od lutego praktycznie, gryzie pręty klatki aż skry lecą, jeden metalowy pręcik już przegryzł, dlatego się wydostał... szczerze - mój pomysł miał tylko i wylacznie na celu ulżenie mu, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mężowi za to kładła się przy jajkach" :D:D:D i ponownie pozdrawiamy Artura :D lecę. miło było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro Sa bardziej humanitarne metody niz spilowanie jajek tarka. To tak jakbys chciala petarda pryszcza wysadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze - mój pomysł miał tylko i wylacznie na celu ulżenie mu, nic więcej.] retro postępując humanitarnie- po prostu kupiłabyś mu nowa chomiczną do zaruchania uwierz retro- widziałam chomiki w akcji i nie zauważyłam, żeby któraś chomiczna miała cokolwiek przeciwko szybkiemu numerkowi szybki numerek proszę brać jak najbardziej dosłownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie, moj kot nie chciał ze mną sypiać spał pod łóżkiem Bo kotki czasem maja swoje charakterki :P, ja mialem juz 2 koty i ze mna spaly (tzn. jeden spal kiedys, drugi spi obecnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mężowi za to kładła się przy jajkach" i ponownie pozdrawiamy Artura lecę. miło było. ech retro:D taka mała rzecz a cieszy:D oczywiście nie mówię o jajkach a o fakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
własnie dlatego że koty mają charaktery ,nie można ich wytresować --pasują mi najbardziej :D też zmykam --do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam chomiki w akcji i nie zauważyłam, żeby któraś chomiczna miała cokolwiek przeciwko szybkiemu numerkowi ike:( ale one zaraz są w ciązy:( i rodzą po kilka, 6, 7... wiesz jaki to kłopot...? a potem samca i tak trzeba trzeba odsadzić bo dobiera się do małych jak tylko trochę podrosną... sodomia i gomoria z tymi chomicznymi.. niech się męczy nie umrze od tego w nagrodę nie złapię go dziś tak od razu:) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem samca i tak trzeba trzeba odsadzić bo dobiera się do małych jak tylko trochę podrosną... retro mamuski w tej kwestii wcale nie są lepsze:) tez dają synkom jak leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ta naga prawda o chomicznej naturze odebrała wszystkim mowę:P nawet mi zrobiło się smętnie cholera codziennie zapowiadają u nas upały i codziennie widzę to samo zachmurzone niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dla uczczenia jakby nie było króla popu oglądaliśmy na mtw jego teledyski- po godzinie nam się znudziło bo wciąż w kółko leciało to samo- boże zły czas antenowy wybraliśmy?? spodziewałam się wspomnień, wywiadów , jakiś programów dokumentalnych- a tu pasek z napisem król popu nie żyje nigdy cię nie zapomnimy i 4 teledyski na krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
ja osobiście boję się że po jego śmierci zacznie się szukanie sensacji:( ludzie kochają skandale,kochają oglądać czyjś upadek,śmierć to dla niech widowisko-a po śmierci zaczyna się intensywne szukanie czegoś kompromitującego:O dla mnie to był wielki człowiek, normalnie się wczoraj popłakałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus na całe szczęście on już sobie będzie na to patrzył z nieba:P zresztą to jest cena sławy- myślę, że ludzie z show biznesu doskonale zdają sobie z tego sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
pewnie zdają,ale on sie do show biznesu nie pchał-jego wepchnięto:) ja wczoraj cały dzień słuchałam jego piosenek i poryczałam się na wiadomościach:P ale w razie czego moge się tłumaczyć że zbliża mi sie okres:P wtedy zawsze płaczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
on był moja pierwszą miłością-jak mia lam 11 lat;) fanatycznie zbierałam jego zdjęcia,plakaty i artykuły:D i mimo że to taka miłość dziecięca i "nieprawdziwa" to ja uważam że to było fajne:P nie miałaś Ike takiej telewizyjnej milości?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam chomiki jak sie urodzil\y male to podla chomiczyca je zjadla tym sposobem juz nie mam chomikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
nie podła,zwierzęta czasem tak robią-zazwyczaj przy pierwszej ciąży:P moja kotka zjadła kiedyś kociaki:( ale pierwszy miot -następne juz wychowywała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus nie przesadzaj :) zaraz wepchnięto- gdyby jako dorosły nie chciał kontynuować kariery muzycznej- nie zrobił by tego i dziś mało kto by pamiętał o the jacksons 5 i jego członkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
jasna cholerka,jak mi się nie chce z domu wychodzić,pewnie mnie złapie burza😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moja ponownie zrobila to samo ale jak wczesniej mialam samca to byl niesamowity, zyl 3 lata ja tez sie wczoraj poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
oj,to jak zjadła po raz kolejny to jakaś dziwna, kup inną:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×