Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Ide szybko umyć balkon to mi deszcz piane wypłucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toż i właśnie o to chodzi chłopiec niestety nie spotkał się ze szczególnym zainteresowanie odbiorców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiś niezdarny kucharz co tylko kanapki umie zrobić :o :o :o :) wieczorem może znów padać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz złoty porównanie do kucharza jest tu nie na miejscu ostatecznie znany nam niezdarny kucharz był zdecydowanie bardziej elokwentny i do samej kaszy i kanapek się nie ograniczał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty A mojemu koledze kiedys na glowe arobil jak gadalismy nigdy, nie widzialem go tak wscieklego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu duzo pomaranczowych ostatnio o totalnych pierdolach pisze ;), a warto tez czasem powaznie pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na balkonie od lat mam gołębie ja im gniazda wyrzucam one następnego dnia robią nowe- to ja wyrzucam one już lecą z nowymi gałązkami co za ptasie móżdżki!! powinny unikać zagrożenia w postaci zniszczenia gniazda- a one nie- cholera będą próbować do ustanej ptasiej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie ma to jak poważnie popisać o ptasich odchodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikusia to faktycznie jest problem z tymi ptakami :o :o :) na szczęście mojego balkonu sobie nie upodobały :) W Krakowie nawet jest przetarg na to jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębi :o :) bo to jest plaga wszędzie ich na rynku, plantach wszystko obsrane!!!! :o :o nie mówiąc o przykrym zapachu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa złoty a co do zielonej zielona chwilowo tu nie bywa cierpi na PEN-IKE ( tłumaczenie tego zjawiska znajduje się u szukania) no chyba, że znając kobieca psychikę przyjdzie tu z przekory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house ale mi nie chodzi o dach:) tylko o balkon:O ja czytałam o wszelkiego rodzaju odstraszaczach- ale tak na prawdę nic na te ptasie cholery nie działa a kolców i śrutu nie chcę używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house- dzięki za chęci- coś się może wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cierpi na PEN-IKE " mam nadzieje ze to tylko nic złego :o :o :) Mam prośbę Bądź dla Zielonej łagodniejsza :) nie wiem o co chodzi w waszym konflikcie :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja jestem łagodna jak baranek jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gołębi w ogóle nie cierpię to takie spasione mendy, żebrzące o żarcie inne ptaszki radzą sobie same i żyją w zgodzie z naturą a te małe kutafony czekają na gotowe- i jeszcze z "wdzięczności" obsrywają balkony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawału nie, ale stan przedzawałowy mnie dopadł. Oczywiście zamknęłam drzwi od pokoju i [pojechałam po pomoc. Sama nie byłam w stanie interweniować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×