Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Złoty
to mamy dużo wspólnych cech :) :) :) tez jestem bardzo wrażliwy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty (ja tylko na chwile bo musze leciec zaaz wpadne wieczorem) zmien nick zamiast Złoty wpisz Zloty i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii formalnej: czy tytuł tego topiku nie powinien zostac zmieniony na ike, luśka, psełdo? albo ike, luśka, samica, szukanie? albo jakoś tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Retro! Temat nie jest taki zły. Co prawda komiś nie jest obecny literkami, ale wyraźnie pamięć o nim nie zaginęła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro starym kafeteryjnym zwyczajem tytuł topiku nie ma nic wspólnego z zawartością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko chodzi o to że tytuł powinien odzwierciedlać zasługi wnoszone przez uczestników na topik ale to takie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a to już reklamacje składaj do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo przyznaj się bez bicia , że czujesz się pominięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka przepadła i znikneła w odmętach kafeterii przecież... ale widzę że mój wniosek nie spotkał się z aplauzem, więc go chwilowo zawieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego się spodziewałaś? że damy z naszego topu wykreślić pamięć o komisiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike:) nie czuję się pominięta:) raczej czuję się pomięta i pogięta:) ale to nie ma nic wspólnego z kafe akurat:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się retro jutro będzie lepiej 4 sierpnia to rocznica mojego rozwodu -więc ten dzień MUSI być szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie martwię się chociaż jutro jeszcze nie będzie lepiej:) ale zakładam że kiedyś będzie cześć Lusia jak tam walka z niekochliwością? jakieś postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my się na lusi ślub wybieramy a ty o nie kochliwość pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slub Lusi? czyżby znalazła się jakaś męska kreatura która spełniła wszystkie lusine wymagania i oczekiwania?? jakoś niedowierzam. Luśka pewnie zwyczajnie znowu coś mąci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreatura?? oj- widać jak dobrze lusi życzysz:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze Lusi dobrze życzyłam, i nic się nie zmieniło,dlatego odradzam wszelkie śluby no, chyba że czystości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obniżyłam wymagania. O Boże... a jednak! ale mam nadzieję że nie jakoś drastycznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kobieta typu Lusia obniża wymagania to i świety Boże nie pomoże... ty sie jeszcze Lusia zastanów. osobiście w ten weekend widziałam męskie zwłoki po ostrym piciu wnoszone przez kolegów po schodach do hotelowego pokoju... obniżanie wymagan w połączniu z tą sceną osobiście mnie przeraża.. Luska, nie rób tego, ja cię bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro powiem ci w tajemnicy , że lusia obniżyła swoje wymagania drastycznie parę dni temu doszło do tego, że założyła topik w którym pytała komika czy goli jajka- więc sama widzisz jakimi kategoriami teraz ocenia mężczyzn tak to jest- jak ktoś zaczyna zadawać się z ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli że Lusia zaczyna teraz taksowanie od dołu....? czyli że wszelkie teksty o intelekcie, pozycji materialnej oraz poczuciu bezpieczeństwa mozna sobie wsadzić głęboko...? szkoda, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne szkoda- to bardzo dobrze! ostatecznie najważniejszy u chłopa jest penis resztę przecież kobieta posiada sama na co ci czyjaś inteligencja, zaradność uduchowienie- jak masz swoje własne wrodzone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz, Ike na pierwszy rzut oka twoje rozumowanie wydaje się być słusznie ale tylko pozornie jeśli by bazować tylko na penisie, to niestety, problem polega na tym że każdy facet go ma dlatego czy ten czy tamten - co za różnica natomiast inne walory typu intelekt, rozum, mądrość, i te inne takie - no, to już nie każdy posiada więc ja bym się najpierw za tym rozgladała, jakbym była na miejscu Luśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Powiem tylko, że bezpieczeństwa mi pewnie nie zabraknie, docenienia także, a o innych stanach świadomości takich, jak u faceta widzianego przez Ciebie, retro (tego transportowanego/wnoszonego) mowy być nie może. :) Zaś intelekt jakoś sobie zrekompensuję, w końcu mam Psełdonima (który nota bene zawyżył standardy, więc obiektywnie pewnie nie jest tak znowu źle) :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×