Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Ju......
Kto wie, czy to spacer dobrze zrobił...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
Od jutra a ja od jutra zaczynam oszczedzac na drogich kamieniach i rozdam wszystko ubogim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto wie, czy to spacer dobrze zrobił...? " Też fakt, co tam spacer jak ma się do dyspozycji odpowiedni mechanizm pod czaszką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
będę teraz romantyczna marzycielką zgadzającą się z całym swiatem nie kopiuj mojej postawy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu odniosę się jeszcze tylko do postronnosci tematu...że niby coś pokątnie... w kuchni nie wolno- to dla przypomnienia a w topiku jest jak wół luska, ike i ktoś jeszcze chyba wymieniony:P więc każda zdrowo myśląca osoba wie, że tu jesteśmy i że to czyta to też wiemy, bo wczoraj czytała prawda? zdaję sobie z tego sprawę i dlatego uważam , że żadna to p stronność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana zawsze byłaś mi wzorem:P medalik zmienił moje kafeteryjne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak jeszcze lufkę strzelę to już w ogóle mój podczaszkowy osiągnie stan wyżynny (bez aluzji piszę :P ) A mam nawet jakieś butelczyny, tylko, ze ja jestem po tym powrocie, a tam troszku się podzielałam towarzysko i teraz trzeba oszczędzać wątrobę na wakacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lusiu odniosę się jeszcze tylko do postronnosci tematu...że niby coś pokątnie... w kuchni nie wolno- to dla przypomnienia" Ike, ale uczciwiej by było, nawet jeżeli nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
zielona ja cie nie znam wcale ale jesli nie jestes w innej strefie czasowej to dlaczego mowisz dobranoc o 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
o czesc tescie unijny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
luska kodeks etyczny wsadz sobie w dupe :p moj temat - moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja od jutra zaczynam oszczedzac na drogich kamieniach i rozdam wszystko ubogim " Zmanierowana, chcesz mnie znowu sprowadzić do poziomu? Nie dam się! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ale co by było uczciwiej? udawać że się tak nie myśli? napisać tam i czekać aż post cudownym tchnieniem iftarowej różdżki zniknie? nie napisałam tu niczego bulwersującego- tyle że nie rozumiem rev i tyle, że uważam, że kucharz nie jest przemądry a całkiem mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
poziom moja droga to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo padam na klawiature ze zmeczenia - wpadlam ok. siodnej zeby powiedziec dobranoc i zasiedzialam sie lekko :P :D :D :D ale co zrobisz? uzaleznienie robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodeks etyczny wsadz sobie w d**e zws nie namawiaj luski do przypadkowych przygód sexualnych- bo po lufce może na to pójść i znów będzie kłamać, że ona nic........i że to do niej nie podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmanierowana, oczywiście, ze możesz, każdy może. Np. w mojej ocenie nie powinnam się wypowiadać w protekcjonalnym tonie, a tak wyszło. Czyli jak mówię, nikt nie jest czysty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
doszlam do wniosku, ze to ten kucharz was zarazil kodeksem etycznym bardzo interesujace dodajcie pare zdjec lisci w stopce i mozecie rozdawac kadzidelka na ulicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
Czyli jak mówię, nikt nie jest czysty poprzednio mialas racje nie poprawiaj poprawnego zdania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmanierowana! kobieto , ty mnie natchnelas i teraz mnie nie znasz ??????? poczekaj , zaraz ci wkleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily 😭 padam na twarz :( a tak serio to nie chce mi sie z Wami gadac ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia napiszę ci coś jeszcze ostatecznie o mnie też piszą na kuchni:) i zasadniczo dla mnie to też topik postronny:) to tak propos TYCH zasad etycznych i moim na nich się wzorowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmanierowana,mylisz się, Kucharz na pewno niczym mnie nie zaraził,nigdy nie podeszłam wystarczająco blisko :D A propos, na razie mój lot czysty od wirusa A/H1N1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:04 [zgłoś do usunięcia] zielona* ty wiesz zmanierowana ze mnie natchnelas swoim tekstem : a gdzie idziecie ,? bedziecie szukac forum wyzszego od tego forum ? [albo cos w tym stylu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia gratuluję teraz zrób test na hiv:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zmanierowana też nabijała Kucharzowi liczbę \"oglądnięć\" na fotce:) zresztą, co tu sie dziwić świetne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×