Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

o kurcze zmanierowana a ja właśnie myślami przy tobie jedząc kanapkę zastanawiałam się jaki dziś zaserwowano ci kawior temat jest- niestety dla ciebie przeistoczył się znów w wirtualny żywopłot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju szczerze? bo lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
ike temat moze byc czym chce pamietasz ze nie jestem zwolenniczka slow kluczowych w kazdym poscie przypominam - samolot :) pewnie komis by pamietal ja musze zwiewac taka moja natura teraz tez zwieje co do kucharza bylam tam raz i przysiegam ze jest to jakis proboszcz sprawdzcie czy w godzinach standardowych mszy jest na kafe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha zws podejrzewasz mnie o to że nie pamiętam słynnego tematu lotniskowego? a co do mszy..... ja stawiam jednak bardziej na to, że jest to rodzaj pustelnika szamanowego zwanego inaczej filozofem zielarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
hmm czy ja wiem ike co tu zakasowalo tematy, ktore ja jeszcze pamietam czy tu sie w ogole cokolwiek dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski, zatoczyłyście krąg i znowu znalazłyście się w punkcie wyjścia. Każdy ma coś za uszami, i ja, i Kucharz, i Retro, i Komiczne, no może tylko Zmanierowana jest czysta :P ;-) No ale żeby od razu tyle miesięcy kogoś \"analizować\" na postronnych tematach?? Ja, jak już, to pisałam do Kucharza wprost. Wchodziłam na jego topik i tam rzucałam jakąś uwagę. Jeszcze tyle jestem w stanie zrozumieć, ale nie ten powtórkowy motyw z wirtualnego żywopłotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
:):):) widzialam ze byla luska ja pamietam ja jeszcze jako atrakcyjna singielke z kariera a teraz wprowadzila watek pseudofilozoficzny i widze ike, ze nawet twoj mozg - stopka zostal zaatakowany ja sie na takie nastroje nie nastrajam czyli - choc was obie lubie nawet mnie draznia te wasze lamenty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
luska analizowac? to sie nazywa obmawianie jak ja ciebie kiedy sie pojawilas :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musze zablysnac - a co :P Calus napisala kiedys , ze wszystkie przyjaznie topikowe koncza sie wczesniej czy pozniej wielkim upadkiem na dupe :( pomyslalam wtedy - od kazdej reguly jest wyjatek :O Calus - stawiam Ci piwo , a niech strace - czipsy tez sie znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmanierowana, zmieniłam wizję, nie chcę już być singielką z karierą, planuję znaleźć bogatego męża i zostać nowoczesną gospodynią domową. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska , dobrze ze nie wiesz wszystkiego :) latwiej ci popatrzec na druga strone , ja wiem moze pol procenta i mowie Ci - za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej będe miała wreszcie garderobę i wiedziała cokolwiek o odzieży, która posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
może tylko Zmanierowana jest czysta tak ja ludzi, ktorzy fotografuja liscie szepczace na wietrze unikam jak zarazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana to wszystko przez przerwę od kafe lusiu- żaden to krąg ludzie zawsze siebie komentowali, obmawiali, zasypywali się uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
planuję znaleźć bogatego męża i zostać nowoczesną gospodynią domową. hmmmm cudownie poprosze, zeby stworzyli dzial - 'luksusowe roboty kuchenne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, ale co to da. Jak się kogoś nie lubi to trzeba się odwrócić na pięcie i tyle. :) PS. to czego nie wiem, znaczy co tam masz w tym pół procencie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie draznia te wasze lamenty zmanierowana ale chyba to dobrze?? lepsze to niż miałoby być za słodko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana , czasem ludzie robia cos - i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy? ja sie ludze - ze w tym przypadku tak wlasnie jest , i tym optymistycznym akcentem - koncze ten zalosny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
lepsze to niż miałoby być za słodko powinno byc pikantnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera jasna ty mnie tu nie pouczaj sama przyszłaś i lamentujesz , że jest jak jest a weź się kurna do roboty i sobie pikantnie zrób! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
ja lubie zerowac na innych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra wizja Luska. Spacer dobrze Ci zrobił :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska , tu nawet nie chodzi o sympatie czy antypatie , mnie dobijaje te aluzje , niedomowienia ja do goscia nic nie mam , wiec cala sprawa toczy sie niejako bez mojego udzialu ,samoistnie codziennie otrzymuje nowe FAKTY ciezko mi sie polapac , najlepiej zapomniec - w tym wypadku nie widze innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana wiem i dlatego się nie dam:P będę teraz romantyczna marzycielką zgadzającą się z całym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×