Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

a teraz pewno zaraz ktos wpadnie i powie- jak mozecie sie smiac??????? czy nie wiecie ze to jeden z grzechow glownych ? :P ludzie z usmiechem na gebie - to wichrzyciele spokoju i porzadku narodowego!!!!! TERRORYSCI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wystarczy że wkleje w stopeczkę fote tzytzów ,odwiedzę kucharzyka i dziewczynki zaczną sie burzyć Już kiedyś Retro napisała ze jestem jej bronią :classic_cool: Tylko ty Ike możesz mi tak dogryzać z tymi tztzkami na inna osobę bym warczała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona szczerze mówiąc wolałabym porzucić żarty o ewentualnych wojnach jestem już zmęczona tłumaczeniem potem komuś , że to niewinny ŻART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powaznie? nie jestem w stanie wyrazic jak bardzo mi przykro :( ja tej osobie zaufalam :O czuje sie jak skopany pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona rozumiem cię ja z rev nie byłyśmy jakoś blisko pamiętam tylko jak rev napisała do kucharza, że o nią nie walczył, że nie napisał, że nie wytłumaczył i zastanawiam się, czy ona chociaż próbowała jakoś cokolwiek wytłumaczyć tobie i szkoda, że jeśli chodzi o mnie- też nie przyszła i nie zapytała mnie prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo Iftar , nie zamienilam z nia jednego zlego slowa , wrecz przeciwnie , ale poza-kulisowo mozna sobie baaardzo wiele wyjasnic , szczegolnie jak nalezy postrzegac "rzeczywistosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zielona nie wiem zasadniczo pozakulisowo to ja gadam tylko z samicą i to raczej o życiu realnym- choć zdarza nam się i pokomentować:P resztę "ustalamy" z dziewczynkami na oczach świadków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto to robi? ktos kogo tam wlasciwie NIGDY nie ma :O jak on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam Zielona jak mi nagadałaś i broniłaś Rev:P ech nigdy nie przypuszczałam ze moją kumpelą bedzie Ike.Serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wybacz nie wnikam to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakoś sami się ze mną męczysz ja z tobą też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby nie było petunia jak mnie czytasz to i tak cię kocham najbardziej! sami wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ja tez sie nie bawie w intrygi , fakt , nie spodobalo mi sie jak dorosly facet zabronil mi publicznie rozmowy"w obozie wroga" od tego momentu zaczelo sie to nasilac , a skonczylo sie pogadanka wczoraj , co za wariactwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ike jak ja bym chciała zeby mi tak facet pisał jak TY.Ustawiasz do pionu ,dowartościować umiesz ,doradzić wysłuchać o żesz jesteś kobietą moich marzeń:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Już dwa razy próbowałam napisać posta o Kucharzu i mi się net zwiesił 😭 Ale jeszcze raz spróbuję. :P Więc tak: Dla mnie Kucharz jest bardzo mądrą osobą, niestety czasem wykorzystującą swoją mądrość w niewłaściwy sposób. Ale że niektórzy próbują czytać w myślach Kucharza zanim zdąży pomyśleć, to już nie jego wina. :) Ciekawe, czy tym razem pójdzie... Zielona, ja do garów? Czemu nie! Lubię gotować dla kogoś, nie przeszkadza Wam, mam nadzieję, że nie potrafię... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami pieprzysz nie pasujemy do siebie ja mam małe cycki i całkowity brak penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju a tak samo dobrze gotujesz jak śpiewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wybacz! ale wolę ci powiedzieć to wcześniej niż później!! poza tym jesteś obarczona dorastającym synem a ja mam wystarczająco dużo własnego przychówku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co zrobisz , na takie prawdy nie ma sily ;) akceptuje - oczywiscie dalej sobie bede zartowac z obrusikow- ktore nawiasem mowiac naleza i do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiju fiju fiju
fiu fiu fiu wy to maksymalnie jestescie uzaleznione od internetu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike nie rób mi tego znowu musze szukać faceta:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , ja mu tam madrosci nie odbieram , nie kwestionuje - ale prawde powiedziawszy - nie rzuca mnie to na kolana ... czlowiek -jak kazdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiju fiju fiju
żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu fiu wy to maksymalnie jestescie uzaleznione od internetu ameryki przed nami nie odkryłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a , uzaleznienie , prawie zapomnialam ;) jedni pisza - drudzy czytaja ;) to samo uzaleznienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanier
moj temat istnieje??? tego sie nie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą też specjalnie kucharz mądrością mnie nie zachwycił, choć widać, że ją posiada- ale jakaś nadmadrośc to nie jest ale mam dziwne wrażenie, że wszystkie jego wypowiedzi są takie.......wymuszone, przekombinowane- jakby pocił się nad jedną teorią pół dnia i nie piszę tego złośliwie cenię retro i komika ha i autorkę tego topiku (zws dlaczego zwiałaś ??) i wielu innych ( nie wymienię żeby nie słodzić )za lekkość pióra pod wpływem chwili, na poczekaniu w gorącej dyskusji mam wrażenie, że kucharz w dyskusji a gorąco odpadłby w przedbiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Owszem, Zielona, jak każdy z nas. :) Ike, a Ty się znów nabijasz ze mnie 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×