Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

też i ja tak lusiu twierdzę znienacka zrobiło się gorąco szkoda, że teraz:O a nie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Samico że Komik świty nie potrzebował...? :) też potrzebował, i ty byłaś jej częscią:) nadal jesteś. każdy sobie wybiera gdzie chce być. prościzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro może i miał świtą i ja byłam jedną z fanek. W stosunku do mnie zachowywał sie ok,nawet wtedy gdy na mnie najechał na pewnym topie też miał rację w tym co pisał. Nigdy nie nazwał mnie dupą itd,nie czułam sie przy Nim jak mięso. Opinie które pisał o mnie były w 985% trafne.Załuje ze Go bliżej nie poznałam. Kucharz jest fałszywy i nie fair ,ale tego nie widzisz,ja widziałam wady Komika i zalety. Ty nie udajesz ze lubisz Komika,,ja nie bede udawać ze imponuje mi krasomówczy Kucharz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro pewnie że świtę lubił ale miał taką siłę przebicia- że nie musiał przeinaczać faktów po to by mu ktoś uwierzył a u kucharza tak to działa słynna rozwowa przy świetle była tego przykładem jest do dziś wypominana- wyrwane moje zdanie- a to, że zaraz pod spodem wytłumaczyłam czemu ono jest takie a nie inne już nie ważne....... i tak interpretuje sobie po swojemu każdego kto mu nie pasuje i tą bzdurną interpretację głosi jako pewniak aż tak się boi obiektywizmu? też na jego miejscu bym się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak retro przecież ani ty ani ja nie przyznamy sobie racji w tych najbardziej kontrowersyjnych punktach nic się nie zmieni ja juz o ciebie nie walczę ty o mnie nigdy nie zawalczyłaś i pewnie dobrze skoro bliżej nam było do nienawiści niż niejednemu z forum może fajnie nam czasem "podyskutować" bo nie jesteś do końca kuchenna- lubisz małe wojenki i wymianę argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innym temacie właśnie napisałam, że chyba tylko ja siedzę przed kompem w majowy weekend. Chociaż tyle pociechy, ze się myliłam ;-) A poza tym, pamiętajcie, że pozory potrafią mylić, a już na pewno w necie.Dlatego dałabym już spokój temu ferowaniu wyroków. Plus jest takie powiedzenie, żyj i daj żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ja miałam jechać na działkę opalać cycki przed komunią- ale działka jest mokra:O pozostanie mi solarium- zawsze to szybciej i więcej czasu na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike za bardzo sie skupiasz na szczegółach. jeśli by zacząć wyciagać jak Komik potraktował niektóre osoby na kafe, to idę o zakład że wygrałby z Kucharzem, i to bezapelacyjnie. tu nie o to chodzi. każdy z nich ma / miał swoje wady i zalety. jak każdy śmiertelnik. Mimo że Komik był jaki był, też starałam się zobaczyć w nim coś fajnego, i kilka razy mi się udało, o czym zresztą pisałam. nie wiem skąd wziąl się ten pomysł że Kucharz i Komik to rywale. to tak różne osoby, że każąc im rywalizować który jest lepszy, gorszy, fajniejszy albo mniej fajny - to naprawdę jest śmieszne. Mi konwencja w jakiej poruszał się Kucharz odpowiadała. Komiczna mniej, choć też można się było chwilami spełnić. nie rozumiem w czym upatrujecie wyższości Komika. naprawdę. nie pojmuję. zwykły facet był, troche bardziej tylko przebojowy, i miał lekkość pisania. drugiego takiego nie ma..? :) drugiej samicy też nie ma:) ani drugiej ike. nieskromnie powiem że drugiej retro też pewnie nie ma. i Kucharza. nie ma co robić wielkiego halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retruś ale to nie ja je robię:) tylko ty:) zasadniczo kucharz kontra komik tez jest bardziej twoim pomysłem i powiem ci szczerze , że wolę z tobą rozmawiać na inne tematy- choćbyś nawet miała argumentacje opierać na komiku czy kucharzu niż dziwaczny spór o nich na zasadzie kto ma/miał lepszą kaczuszkę tym bardziej , że to temat grząski i gotowa jesteś się wpienić i zwiać- więc po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko net i tym optymistycznym akcentem konczymy dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, Ike, że mogę się z Tobą zgodzić.:) wyobrażasz sobie...? :) do zob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro przeżyłam szok- ale myślę, że wyjdę z tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane - ustoncie , ustoncie ;) mozna sie ponabijac z kominka czy obrusika , ale po cholere o jakich facetow koty drzec? fakt ze ktos sie z kominkiem identyfikuje - nie moja wina ;) Sami - nie omieszkam jednak przyznac Ci racji ;) i wiem dlaczego tak myslisz 👄 Edgo!!!!! kupe lat! co slychac? ja padam na twarz , wrzucam cialo do wanny i wyro :O chyba dzisiaj z 20 tysiecy kilometrow przejechalam :P [no moze nie bylo ich tak duzo - ;) ale ciagnely sie - jakby bylo ich jeszcze wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ależ my tylko sobie całkiem kulturalnie wymieniamy poglądy a to bardzo zdrowe jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju- ja nawet gdzie ś tak w połowie się na nim udzielałam przez jeden dzień:) teraz nawet nie zaglądam w sumie wszystkie argumenty już padły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden fakt przeoczyłam dlaczego Kropkowana wróciła do kuchni a olała Zieloną,przecież były takimi psiapsiólkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Właśnie doszłam do Twojego wpisu, Ike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nikt nie mówi że olała mam swoja teorię na ten temat chociaż na swój sposób jest dla mnie krzywdząca przez jakiś czas praktycznie na kafe nas nie było..... nic przed tym nie zaszło- coby wskazywało na tak skrajne potraktowanie wczoraj mojej osoby...... wydaje mi się, że rev czuła się osamotniona i pokrzywdzona przez kucharza i widać było, że ma do niego żal........ myślę,że sobie wszystko wyjaśnili i szczerze mówiąc z tego akurat się cieszę bo rev bez kuchni była nieszczęśliwa a potem coraz bardziej samotna bez alternatywy szkoda tylko, że wyszła z założenia, że żeby móc znów lubić się z kucharzem musi nienawidzić i potępiać mnie ja jej ni nie zrobiłam poza żartami od dawna nie zrobiłam też absolutnie nic kucharzowi w zasadzie to częściej żartuję z cycków twoich ale cóż- wydaje jej się, że tak musi być niech będzie ot chorągiewka rozumiem ją ale za posługiwanie się moją osobą całkowicie przestałam ją szanować jako rozmówcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ju moje prawdziwe wpisy będą ze 3-4 strony dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja to mam fajne cycki i intuicje wiedziałam ze to chorągiewka,a niech tam siedzi jak jej dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami , w tym punkcie musze przyznac - tez stracilam wczoraj zupelnie watek :O nie zamierzam go jednak dalej snuc - to jakas totalna paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
"Nagie piersi to nagie piersi jeszcze nie jesteśmy aż tak liberalnym krajem, żeby kobiety chodziły po ulicach topless i pokazywały piersi kiedy tylko chcą jak to robią karmiace loszki w centrach handlowych. nie wiem ktoremu facetowi stanie kutas na taki widok- wielka nabrzmiała dojara z rozstepami z wielką kapiącą brodawa i mała pluskwa doczepiona" :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze co do rev i do mnie myślę- choć mogę się mylić- że ktoś pomógł jej odpowiednio się do mnie ustosunkować;) i stawiam na naszego wielkiego manipulatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju to moje o cyckach wywalone cyce rażą - i u karmiącej i u każdej innej, która tak po prostu by sobie goły biust pokazywała w miejscu publicznym czy przy stole cycek karmiącej nadal jest cyckiem dla naturystów są odpowiednie plaże dla tych co lubią popatrzeć odpowiednie kluby nikt w środku miasta nie chodzi z gołymi cyckami- bo to przecież tylko cycek a jest przeraźliwie gorącą więc cycki potrzebują być gołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dopiero teraz zauważyłam, że wyraźnie przez pomyłkę popełniłam tam błąd powinno być wywalone cyce rażą ( z wyjątkiem cyców niejakiej samicy) :P 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ;) musimy sie nastepnym razem lepiej uzbroic pozakulisowo -wiesz , w naszym spisku- zamachu na cieplo kominka znajduje zbyt wiele luk ;) :D :D plan musi byc zapiety na ostatni guziczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona u samicy chyba na guziczek odpięte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami bedzie dzialac na tylach obozu - podnoszyc - albo obnizajac morale ;) w zaleznosci od potrzeb sytuacyjnych , dla Ju widze tylko jedno miejsce - przy garach ;) bedzie dbac o nasza diete niskokaloryczna i sprzyjajaca wytwarzaniu mleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×