Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sama prawda, Zielona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra pomarańczowa fanko Naszej Ike jestem gruba i już :P fajne te prawdy Zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
zielona a kysz od Złotego Kafeteryjnego zboka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
Sami nie jesteś gruba panienko nadinterpretująca:-p jestem zauroczon kimś zupełnie innym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz no to już nie wiem jaka jestem :P a ja mam prawdy o facetach Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku średniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają. - Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny? - Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci. Co powinieneś dać mężczyźnie, który ma wszystko? - Kobietę, która pokazałaby mu, co z tym zrobić. 35-letniej kobiecie marzy się dziecko. A co marzy się 35-letniemu mężczyźnie? - Randka z dzieckiem. Dlaczego mężczyźni wolą blondynki? - Ponieważ lubią towarzystwo kobiet na swoim poziomie intelektualnym. Dlaczego tak dużo kobiet ma udawany orgazm? - Dla tego, że tylu facetów robi im udawaną grę wstępną. Dlaczego mężczyźni są jak reklamy w telewizji? - Ani jedno słowo z tego co mówią, nie jest prawdziwe. Jak nazywa się niewrażliwa podstawa penisa? - Facet. Dlaczego faceci lubią mądre kobiety? - Przeciwieństwa się przyciągają. Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach? - Bo mogą je zrozumieć. - Bo są na tyle krótkie, że mogą je zapamiętać. Dlaczego wśród załogi astronautów jest zawsze kobieta? - Bo kiedy załoga zgubi się w kosmosie, kobieta przynajmniej zapyta o drogę. Jak zmusić mężczyznę do robienia przysiadów? - Wystarczy włożyć pilota od telewizora między jego stopami. Czy wiesz dlaczego bankierzy są dobrymi kochankami? - Bo wiedzą z pierwszej ręki, jaka jest kara za wczesne wycofanie się. Dlaczego mężczyźni są jak miejsca parkingowe? - Dobre są już zajęte, wolne zaś są wyjątkowo małe lub dla inwalidów. Skąd wiadomo, że mężczyzna jest szczęśliwy? - A kogo to obchodzi? Co mężczyźni i piwo mają wspólnego? - Od szyjki w górę są puści. Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny żebrania. Ilu potrzeba mężczyzn by wkręcić żarówkę? - Pięciu. Jednego, by ją wkręcił, czterech pozostałych żeby słuchali jak się tym chwali. Dlaczego Bóg dał mężczyznom większe mózgi niż psom? 1. Żeby nie obwąchiwali kobiecych nóg na przyjęciach. 2. Żeby nie zatrzymywali się by pobawić się z każdym mężczyzną napotkanym podczas spaceru wokół bloku. Dlaczego mężczyźni lubią się masturbować? - Bo to seks z kimś, kogo kochają. Dlaczego tak trudno kobiecie znaleźć mężczyznę, który byłby wrażliwy, troskliwy i przystojny? - Bo on przeważnie już ma chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zielona, masz kolejnego kochasia :D Gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyźni lubią się masturbować? - Bo to seks z kimś, kogo kochają. to to pewnie nasza retruś wymyśliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
Dobra laski ,spadam pracowac:):-p odwiedzę topik później 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dobre i tysz prowdo Szczególnie z tymi psami mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to moje ulubione :P Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami? - Aby uniknąć krytyki. Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej inteligencji? - Wdowiec. Jak wyglądałby świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet. W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Nie trzeba czekać godzinami na kilka sekund przyjemności. Kiedy mężczyzna jest wart 2 zł.? - Gdy w "Makro" pcha wózek na zakupy. Dlaczego faceci mówią o swoich członkach: "Mój przyjaciel"? - Bo pragną wierzyć, że ten, kto kieruje ich życiem, jest ich przyjacielem. Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nieładnie wyśmiewać się ze stworzeń "inteligentnych inaczej". Dlaczego mężczyzna przypomina burze śniegowa? - Bo nie wiadomo kiedy przyjdzie, ile będzie miał centymetrów i jak to długo potrwa? Jak nazwać inteligentnego faceta w Polsce? - Turysta. Jaka jest różnica miedzy punktem G a pubem? - Wielu facetów wie jak znaleźć pub. Dlaczego zdecydowano o zaprzestaniu obrzezywania chłopców? - Stwierdzono, ze wyrzuca się najlepsza część. Jak wg. przeciętnego mężczyzny wygląda gra wstępna? - Rozpięcie rozporka. Po czym poznać, ze mężczyzna jest podniecony? - Po tym, ze oddycha. Dlaczego mężczyźni nie maja zespołu napięcia przedmiesiączkowego? - Po co? Oni się tak zachowują cały czas. Dlaczego mężczyźni mają penisy? -Żeby się mogli bawić czymś poza klockami Lego. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysz Połódnia
Retro, gdzieżeś? Stęskniłem się ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysz Połódnia
Retrooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysz Połódnia
Głupstwa opowiadasz, Samiczko! Jakie prawdziwe? Odreagowujesz w babskim towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe prawdziwe:D może odstępstwa osą ale ogólnie sama czysta prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Kszyszu, zanim Retro wróci musi Ci wystarczyć Bach. :P Sami, jestem od Ciebie sporo szersza dolnych rejestrach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysz Połódnia
Ja się nie zgadzam z żadnym Twoim tekstem antymężczyznowskim, Samiczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszysz bo na sobie wad się nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
A wiesz co, Luśka, niegłupi wcale pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Bardzo proszę, Ike, wymień choć trzy moje wady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka nie dobijaj ,mnie jesteś zgrabniusia 🌼 Psełdo to prawda,bo inaczej byś nie zareagował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło pierwsza i najważniejsza wada- że pojadę retrowską klasyką- jesteś mężczyzną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Owszem, Samiczko, zareagowałbym w trosce o dobre imię płci, której jestem reprezentantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II. Koncert Brandenburski
Jestem, Ike, nie zaprzeczam i jest mi z tym zupełnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Widzę, że widziałyście Krema... Ciekawe, jak mu sie powodzi, czy coś zmienił w sobie i, co najważniejsze, czy znalazł jakąś sikoreczkę... :D Krem kiedyś pisał, że kobiety nie lubią miłych facetów. A ja to trochę rozciągnę i powiem, że ludzie nie szanują miłych osób. :( Więc postanowiłam się zmienić - od teraz będę niemiła i wszyscy będą się ze mną liczyć i mnie szanować. :) O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×